نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,564

سابقه فعالیت:

سلام میشه راهنماییم کنید . آموزش کامل مبتدی تا پیشرفته لپ تا را میخام.
سلام وقت بخیر
ویدیوهای آموزش تعمیرات لپ تاپ توی سایت زیادن فقط کافیه برای دسترسی به دانلود ویدیوها و بخش پشتیبانی فنی اکانت تون رو ارتقا بدید.
روی لینک زیر کلیک کنید برای آپدیت اکانت

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,564

سابقه فعالیت:

user542

کاربر
واکنش‌ها
5

سابقه فعالیت:

اول اینکه تو رو خدا یعنی چی مسوول فوروم برای من پیامهایی میفرسته که آقا بیا پیگیر موضوعی باش که فرستادید در صورتیکه موضوع ما قبلا تموم شده و من فراموش نکردم چه قولی دادم و روی حرفمم هستم منتها از غوره حلوا ساختن مگه کار ساده ای هستش دادا غوره خیلی ترشه تا بیاد شیرینش کنیم خیلی وقت میخاد ما هم که مثل شما وقت زیاد نداریم و این روزا سرمون خیلی شلوغه ولی صبری باید تا نشون بدیم آموزش چطور باشه خوبه.
از سلیمه خانم هم ( اگه مسوول پیام های ایمیل هستش )‌خواهش میکنم دیگه پیام بی ربط نذاره هر چند عضو شده در یک موضوع فوروم ایجاب میکنه که به تمام کسانی که توی اون موضوع پست گذاشتند پیام اتومات میره ولی بیخیال ما شید لطفا . خودم خیلی آمورش دارم که باید بهشون برسم.
تیم دکتر بایوس هم خسته نباشه و دعا میکنم براش که همچنان پیش برود و رشد کند.

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,564

سابقه فعالیت:

اول اینکه تو رو خدا یعنی چی مسوول فوروم برای من پیامهایی میفرسته که آقا بیا پیگیر موضوعی باش که فرستادید در صورتیکه موضوع ما قبلا تموم شده و من فراموش نکردم چه قولی دادم و روی حرفمم هستم منتها از غوره حلوا ساختن مگه کار ساده ای هستش دادا غوره خیلی ترشه تا بیاد شیرینش کنیم خیلی وقت میخاد ما هم که مثل شما وقت زیاد نداریم و این روزا سرمون خیلی شلوغه ولی صبری باید تا نشون بدیم آموزش چطور باشه خوبه.
از سلیمه خانم هم ( اگه مسوول پیام های ایمیل هستش )‌خواهش میکنم دیگه پیام بی ربط نذاره هر چند عضو شده در یک موضوع فوروم ایجاب میکنه که به تمام کسانی که توی اون موضوع پست گذاشتند پیام اتومات میره ولی بیخیال ما شید لطفا . خودم خیلی آمورش دارم که باید بهشون برسم.
تیم دکتر بایوس هم خسته نباشه و دعا میکنم براش که همچنان پیش برود و رشد کند.
در صورتیکه تمایلی به دریافت ایمیل های خودکار درموضوعی که در آن قبلا مشارکت داشتید را ندارید میتوانید مانند تصویر زیر دکمه عدم پیگیری را فشار دهید.
unsub.png

user542

کاربر
واکنش‌ها
5

سابقه فعالیت:

سلام میشه راهنماییم کنید . آموزش کامل مبتدی تا پیشرفته لپ تا را میخام.
سلام دوست عزیز
دکتر بایوس مطالبش به صورت کیس استادی هستش و برای سطوح متوسط تا پیشرفته خوبه ولی اگه آموزش استپ بای استپ میخای ۲ راه داری
۱- اگه زبان انگلیسیت خوبه خوب میری کتابش رو پیدا میکنید و شروع میکنید که از هر کلاسی بهتره
۲- اگه بیخیال گزینه اول هستی باس صبری کنید تا دوستی مث ما یا یکی دیگه آموزشش رو درست کنه که ترجمه همون انگلیش هستش بعلاوه توضیحات تکمیلی که ارزش توضیحات تکمیلی خیلی خیلی بالاست و در واقع جواب سوالاتی که براتون پیش میاد وقتی که کتاب رو میخونید. ترجمه خط به خط و تبدیل به فیلم هم بدک نیست ولی قابل قیاس با توضیحات تکمیلی نیست.
فعلا همین دو روش هستش که نتیجه کلی میشه فعلا صبر کن ....

PARS EL CO

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
7

سابقه فعالیت:

دکتر بایوس قلب آموزشگاه های تعمیرات لپ تاپ ایران است ما در تیم دکتر بایوس روزانه به بیش از هزاران تعمیرکار قطعات الکترونیک سرویس ارایه میدهیم، از آموزش های ویدیویی گرفته تا سوال و پاسخ و پشتیبانی های فنی، ما در دکتر بایوس عاشق چالش های جدید هستیم، عاشق یاد گرفتن و یاد دادن!
تعمیر کردن لپ تاپ و قطعات کامپیوتر تنها بخش کوچکی از مشغله های ماست تیم فنی ما روزانه چندین ساعت برای تحقیقات و آموختن و بروز کردن خودشان وقت میگذارند تا بتوانند برای دکتر بایوسی ها مدرسین بروز خلاق و لایقی باشند.
ما شما را ، شمایی که اینجا هستید را جزو خانواده دکتر بایوس میدانیم چرا که تمام محبوبیت دکتربایوس از شما برای ما رسیده است????:)
دفتر مرکزی دکتر بایوس در ایران استان گلستان شهرستان گنبد کاووس واقع شده است اما اعضای آن و دوستداران آن از جای جای میهن عزیزمان سالهاست با ما همراه هستند و قلب هایشان ???? دکتر بایوسی شده است????

آدرس شرکت:
ایران - استان گلستان - گنبد کاووس - خیابان میهن غربی - ساختمان آخوند زاده - طبقه 4 - واحد 86 Dr-Bios.com

017-33333332
سلام وخسته نباشید خدمت پرسنل زحمتکش و فوق العاده حرفه ای دکتر بایوس واقعا ک قلب تعمیرات لپ تاپ
ایران هستید سپاس وتشکر فراوان از پشتیبانی بی نظیر تون :love: :love: :love: :love:

User78

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
1,437

سابقه فعالیت:

با سلام و خدا قوت

از دیروز هر چه تلاش کردم با شماره 017-33333332 و شماره سرکار خانوم بلبلی موفق به تماس نشدم

چند تایی دستگاه ( لپ تاپ ) که مشخصاتشو تو واتساپ خانوم بلبلی گزاشتم میخواستم ببینم پذیرا هستید که ارسال کنم

اشکال دستگاهها کاملا گویای احتمال تعمیر هست و موردی وجود ندارد که باعث دردسر شود و بخاطر نداشتن bga و توان فنی بالای شما نیاز به مساعدت داشتم

لذا ممنون میشم موارد رو که تو واتساپ خانوم بلبلی هست عنایت فرمایید

قبلا از حسن همکاری شما متشکرم

SHAHRAM

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
301

سابقه فعالیت:

سلام وقت بخیر
برای تایید شماره موبایل وارد منوی جزئیات حساب میشم و در قسمت شماره موبایل شمارمو وارد میکنم اما هیچ اتفاقی نمی افته و دکمه ذخیره هم که میزنم فقط خطا میده که کد دریافتی از دکتر بایوس را وارد کنید
فکر کنم باید یه دکمه ارسال کد رو در کنار باکس دریافت شماره قرار بدید تا بشه اونو زد????

Masoud-seif

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
86

سابقه فعالیت:

دکتر بایوس قلب آموزشگاه های تعمیرات لپ تاپ ایران است ما در تیم دکتر بایوس روزانه به بیش از هزاران تعمیرکار قطعات الکترونیک سرویس ارایه میدهیم، از آموزش های ویدیویی گرفته تا سوال و پاسخ و پشتیبانی های فنی، ما در دکتر بایوس عاشق چالش های جدید هستیم، عاشق یاد گرفتن و یاد دادن!
تعمیر کردن لپ تاپ و قطعات کامپیوتر تنها بخش کوچکی از مشغله های ماست تیم فنی ما روزانه چندین ساعت برای تحقیقات و آموختن و بروز کردن خودشان وقت میگذارند تا بتوانند برای دکتر بایوسی ها مدرسین بروز خلاق و لایقی باشند.
ما شما را ، شمایی که اینجا هستید را جزو خانواده دکتر بایوس میدانیم چرا که تمام محبوبیت دکتربایوس از شما برای ما رسیده است????:)
دفتر مرکزی دکتر بایوس در ایران استان گلستان شهرستان گنبد کاووس واقع شده است اما اعضای آن و دوستداران آن از جای جای میهن عزیزمان سالهاست با ما همراه هستند و قلب هایشان ???? دکتر بایوسی شده است????

آدرس شرکت:
ایران - استان گلستان - گنبد کاووس - خیابان میهن غربی - ساختمان آخوند زاده - طبقه 4 - واحد 86 Dr-Bios.com

017-33333332
سلام وقتتون بخیر
میخواستم باهاتون هماهنگ کنم برای ارسال دستگاه ولی این شماره ایی ک گذاشتین بنظر میاد مشکل داره میشه یه شماره تماس بدین

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,564

سابقه فعالیت:

سلام وقتتون بخیر
میخواستم باهاتون هماهنگ کنم برای ارسال دستگاه ولی این شماره ایی ک گذاشتین بنظر میاد مشکل داره میشه یه شماره تماس بدین
01733333332
مشکل تلفن حل شد.

Reza fathi

کاربر
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

آدرس شرکت:

شماره تلفن دفتر ????

017-33333332

تلفن تعمیرگاه ????

017-33221061
سلام

آدرس شرکت:

شماره تلفن دفتر ????

017-33333332

تلفن تعمیرگاه ????

017-33221061
سلام، من چند روزی میشه که اکانت طلایی رو خریداری کردم ولی هنوز حسابم فعال نشده!

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,564

سابقه فعالیت:

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,564

سابقه فعالیت:

پیام دادم!روز اول پاسخ دادند، آدرس جیمیل فرستادم ولی دوروز گذشته و هیچ پاسخی دریافت نکردم.
باهاتون از طریق واتساپ تماس داشتند ظاهرا؛ با ایمیل ارسالی شما پرداختی پیدا نشد. لطفا تاریخ و ساعت واریز تون رو همینجا ارسال بفرمایید چک میکنم خودم.

Porya-najafzadeh

کاربر فعال
واکنش‌ها
11

سابقه فعالیت:

دانلود از فروم که امکان نداره از سایت اصلی هم این ارور رو میده
سلام بنده هم دیروز یه اکانت پلانتانیوم یک ساله خریداری کردم ولی نمیشه هیچ دانلودی داشته باشم یکی لطفا پیگیری کنه عکس فیش واریز هم خواستید براتون میفرستم

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,564

سابقه فعالیت:

سلام بنده هم دیروز یه اکانت پلانتانیوم یک ساله خریداری کردم ولی نمیشه هیچ دانلودی داشته باشم یکی لطفا پیگیری کنه عکس فیش واریز هم خواستید براتون میفرستم
سلام از طریق واتساپ به خانم بلبلی پیام بدید.
09031725866

sasansoltani

کاربر
واکنش‌ها
16

سابقه فعالیت:

سلام من اکانت پلاتینوم خرید کردم ولی بدلیل نداشتن شماره موبایل امکان دانلود فایل نیست. ارور میده لطفا بررسی کنید.

aghidat

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
164

سابقه فعالیت:

سلام من اکانت پلاتینوم خرید کردم ولی بدلیل نداشتن شماره موبایل امکان دانلود فایل نیست. ارور میده لطفا بررسی کنید.
سلام دوست عزیز
برای احراز هویت باید شماره موبایل داشته باشین

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند

user490 , Mojtaba68 , user2821 , ganjar , erfanjon74 , Faraz Fakoori , plusin , user400 , sina rouhani , Saeedveniz , user71 , ramkh86 , donaterlo , sadegh88 , behnam021 , farzad4069 , Blacket , Xamport , user295 , user2063 , user155 , aghidat , user262 , user2052 , sadeghm , User78 , user138 , savian , جواد ب ل , دکتر بایوس , user288 , سرگل , امید مقیسه , Mehriran85 , user1439 , Support Staff no.2 , vahid karimi , MahdiBakhshi , rezagharbavi , Farhadyarmohammadi12457 , PEYMAN ELECTRONIC , user3723 , Farzad Jafari , arMin , PARS EL CO , bo2kh8h , PFA_Yazd , reza390 , SHAHRAM , mousavi , dvbss2 , yhsoft , Support Staff no.1 , user395 , Joopiter , babak noroozi , PARDIS HADI , peymanalimardanii , Misagh , Reza nikan , Arash Abbasi , mh432332 , Siavashm , mahmood13a65 , gholami , Mohammad Sakhipour , shirin , Emdad123 , elimortal_777 , hamid2925 , user245 , mohseni5080 , msanai , user368 , reza_eft , user109 , user452 , imanimanesh , Amin01pc , pooriya1254 , diamond , AliVarasteh , Pezhman , Davood b , hardware , SAiiDTuRk , Masoud-seif , user1106 , unlimited , mehregano , afshingl2000 , arashmoayyedizadeh , Majid1372 , user1471 , navid samadi , user2693 , user1285 , arash_12 , milad-ku , hamid0043712 , user433 , user268 , amirasal147 , Davidfm3070 , asghar1355 , سعید عباسپور , gmorteza25 , Aho0orA , yp1248 , kalantarrashidi , محمد ترحیب , Sisto Co , Mnorellah , شریفی , ropshop , mohsenmirjalili , Mohamad717 , behroozyonesie , Mohammad1382 , mrwahabalemi , KhEmad , user231 , Hamidsayadi , Pctarfand , user477 , Reza fathi , alimohammad , user46 , user3379 , user150 , se7envista2010 , Espadana , user2917 , htesadeghi , shahramghasemi2220 , sobhan123456789 , user77 , Sami_s , user2609 , high comp , Mr Robot , user422 , user373 , saeidmmmd , Hamednasehi , miladfarid , Porya-najafzadeh , Ali Yaghoubi , user346 , sina1376 , 702 , user718 , Alex2022 , temohamadreza , user364 , bist20 , Mamadofski , Sinaa271 , sasansoltani , farhadan , LAPTOP , miladnurani , Arash Hosseini , Asadd112 , Jafareslami , mahdish , drbiosramtin , Moeinaldin , armana2007 , ehsanmalek , DigitalOxin , Morteza_72 , Majid Moradi , user558 , Zaid Tabrize , user261 , mre1362 , 09382069658 , vahid_hosseinii , بابك قناعي , user2627 , ali5520 , emdadaz , soheil , reza128 , hrr1063 , user2051 , user1642 , user200 , Msisamir , parsabostani , user343 , Samandk1 , user152 , Abdul Razeq , emrankh , user375 , Zara94 , mehrzad ghaem maghami , MasouD69 , S-M-KH , Ghasem28 , gskill , uliya63 , mh_star75 , دنیا , akam73 , user189 , Mojtaba1989 , kalima , user1072 , Mojtaba kazemi , user3438 , prince , ZarrinStock , user1186 , Lariche , hadii , Sadjad , blscoir , mohammadmiyar , hossein206 , user165 , Reza48 , aziz007 , user391 , Javad28hy , Fix it , AliRostami , MELODI , alirezataleei , mgolmoradi , adrinraha , raminshabani , user3730 , zarei.amir , reza Gasedi , user3736 , ebrahimbch , mohammad74 , Behrooz79 , data01hw , aminhos , Nikpey , حمیدرضا نادری , sars2004 , avijeh , Saramir , kiarash , user1101 , reza4750 , user164 , mohsen seyedabadi , ali20takm , 313Alialavi , mohsengc , alfatecco , mohammad_hadi , , Hamedzohoorian , احمدی , user1562 , EmdadRayaneh , karokh , mehrab , Hassan ba , kamizhd , user1107 , sadeghloop , mhd_ted , user199 , milad021 , moohamad , reza 66 , mratashi , AzimiA , , mohamad moinian , Masihaa , hood-313 , alitar3 , h.reza1602 , violet , saeid6573 , pouya azizi , mehdi1333 , MahdiEsmaeili , user252 , moriizd , yadcell , sherkou , , Drbido , AH TANHA , mohamad_rzm , al9898 , amir1373 , novin sistem , memanma85 , hamiddelphi , shahtot , ABBAS PAYMOZD , fix1644 , vinafix , mehranED , maximil , masuod64 , Hasanzolfaghari , behnamemsoft , khakshuri67 , user92 , afshin50 , Hossein b , Elham salimi , Arminrezghi , mohamad2023 , user273 , user159 , soroushnajafi , , user402 , heydarnia , Naeem007 , user72 , hamzeh , daniel_sh , Mr Sadr , سهیل عنایتی , mahbodeng45 , mafh0125 , noavar service , saeedproject , smahdypor , mansour , morteza1400 , amirossein , alihooshmand123 , deltop_laptop , rajabiali , user87 , rasool fadavi , AHURA2023 , mohamad_izad , فرهاد , saeed garakani , Vahid Ghobadzadeh , user241 , hadiabc , hadiabc , user442 , Javadhojati , user1282 , tadayon , tadayon , nariman1718 , amirparvini , mortezatayebi , mv2500 , hamidaria , user538 , mohammad168 , hosseinf890803 , user2932 , javad76 , iman naseri , lariche m , user2200 , Sajjadshaker , amiirhossein , Samurai_2001 , amirrostami , zeinali , katebinet , user573 , FSARZAD , Mohd javad , GRC , xsmilingx , hesamhpr , Ramin-m , Reza1004 , arefmard , warcraft1212 , manghosh , reza-f , user174 , Sina_Hmg , raouf , user2891 , bagher33406579 , hk0999955 , user425 , Mohammad_hoseini , SOUROSHSTVG8 , alikhajehamiri , ebyte121 , shapour moh , arsaveh , Mayan , alialam , Behin317 , elshankarimi , user2635 , shahram724 , saeed.jabarpour , BlackBoy , mseraj1395 , mehdisalamni72 , ma_3_taa , AHMADREZAPOORAGHAKOOCHAK , ak1_2004 , mehranhojatian , SASABOURI , smam1379 , Roohia , attaheydarian , hassan234 , Fantech , Shahsvr49 , amirgholipor , user162 , alikheirandish , user1583 , mansouri66 , reza haghbin , Almasbabol , user45 , vahiddvb , farvardin0 , dental2413 , mehrsis1400 , ebrahim63 , IranianPcCenter , masihzmn , yasineyvazi , hosseinmoradian , mahdighokami , TARASHEH , sanchooli , Mohammadreza asoode , pouriakh , s.soltani , vendor , mansour123 , Mohammad12 , majid1997 , nima_zahedi , kiana4141 , ArefMousavi75 , user68 , Negin Service , karpuraa , wolfiran , user147 , elechoti , majid_azizi , Mehrzadalizadeh , user510 , arianfathi , NHH , user3703 , ezat1345 , user875 , farzad77 , user2362 , Mohammad6275 , user209 , hosein77 , Majidizadi , Kamran0618 , polestar1367 , Elec22222 , mohsen_jun_2005 , M-ahmadi , Mousasadr , bobbyz777 , bahman_nn , javadmosayebi , misha_spy , rezafaridi , salehi4111 , Khodadad , karbalaie