نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

user542

کاربر
واکنش‌ها
5

سابقه فعالیت:

سلام و عرض ادب
بسیار عالی پاسخ دادید و انتظار جوابی بهتر از این را داشتم ولی همین هم خوب است بله تا وجودی عرض اندام نکند این بیش از یک حرف پوچ نیست ولی من نظر شما را نخواستم انشالله بموقعش مطلع خواهید شد من تاسفم از این است که حالا که ما شروع نکردیم چرا شما اینقدر قوی نیستید.
باور کنید اگر آنگونه که دوستان در کلاسهای خارجی شرکت میکنند و سیلابسهای آنها را میبینم و دوره های البته گران انها را طی میکنند تاسف میخورم چرا روند آموزشی شما اینجوریاس.
البته حتما این رنگ دکتر بایوس است بله دکتر بایوس اینگونه میوه ای دارد اینهم قبول حتما مدیریت آگاه و دوستان دوره دیده شما پیشرفت خواهید کرد ولی بیشتر ارزیابی کنید.
ممنونم که وقت گذاشتید و از گفتار نترسید و البته از نقد چون تا کسانی مثل بنده و سایر دوستان نقد نکنند این نهال درخت نخواهد شد و اگر هم بشود میوه ای خاص خواهد داشت که برای افرادی خاص فقط مطلوب خواهد بود.
ما هم بزودی می آییم الان بنده در بستر بیماری هستم ولی وقتی رویایی به ذهن شما خطور میکند البته اگر به پا خیزید و ادامه دهید امید است به یاری حضرتش که فتح الفتوح میکند این دامین نیز افتتاح خواهد شد و هیچ عجله ای نیست.
من و ما و دیگران در مقابل شما نیستیم ( هر چند فعلا حضوری نداریم ) بلکه با شما هستیم تا تکنیسین های ایرانی سرامد خاص و عام شوند.
من الله توفیق انشالله

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,314

سابقه فعالیت:

با سلامو، به نظرم نقد به جاست ، ولی به مزاج مدیر خوش نیامد .
سلام خدمت شما
بنده بعنوان عضو کوچکی از دکتر بایوس که درقسمت پشتیبانی وبسایت فعالیت میکنم دوست دارم صرفا نظر خودم رو خدمت شما و دوستمون که منتقد هستن عرض کنم. همونطور که میفرمایید هرگونه انتقاد چه اینجا و چه هرجای دیگه ای که باشه بجا هست و قابل تأمل.
ولی دراین مورد بخصوص تا زمانی که منبع بهتر و قویتر وجود نداشته باشه تمام این حرفها و انتقادات بنظرم بیهوده و تهی از هرگونه منطق هست.
در این موارد تخصصی و علمی باید شرایط کار کردن در جامعه ای که در اون هستیم و محدودیت هایی که وجود داره رو هم درنظر گرفت.
ایشون هم مشخصا دنبال چیزی غیر از صرفا انتقاد هستن و اونجایی که دوستمون درجواب مدیر وبسایت گفتن : نظر شما رو نخواستم! کاملا واضح هست.
اگه نظر ما رو نمیخوان پس چرا اظهار نظر و انتقاد میکنن!!
بهرحال برای اون دوستمون جدای از هر هدف و انگیزه ای که دارن آروزی موفقیت میکنم.

باز هم تاکید میکنم این چیزایی که عرض کردم صرفا نظر شخصی بنده هست و سایر اعضای رسمی و مدیریت دکتر بایوس ممکنه نظر متفاوتی داشته باشن.

Farhadyarmohammadi12457

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
54

سابقه فعالیت:

سلام من اکانت طلایی خریدم .. طریقه فعال سازیش ب چ صورته ؟ من دسترسی ندارم ب فایلها

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,566

سابقه فعالیت:

user542

کاربر
واکنش‌ها
5

سابقه فعالیت:

سلام خدمت شما
بنده بعنوان عضو کوچکی از دکتر بایوس که درقسمت پشتیبانی وبسایت فعالیت میکنم دوست دارم صرفا نظر خودم رو خدمت شما و دوستمون که منتقد هستن عرض کنم. همونطور که میفرمایید هرگونه انتقاد چه اینجا و چه هرجای دیگه ای که باشه بجا هست و قابل تأمل.
ولی دراین مورد بخصوص تا زمانی که منبع بهتر و قویتر وجود نداشته باشه تمام این حرفها و انتقادات بنظرم بیهوده و تهی از هرگونه منطق هست.
در این موارد تخصصی و علمی باید شرایط کار کردن در جامعه ای که در اون هستیم و محدودیت هایی که وجود داره رو هم درنظر گرفت.
ایشون هم مشخصا دنبال چیزی غیر از صرفا انتقاد هستن و اونجایی که دوستمون درجواب مدیر وبسایت گفتن : نظر شما رو نخواستم! کاملا واضح هست.

باز هم تاکید میکنم این چیزایی که عرض کردم صرفا نظر شخصی بنده هست و سایر اعضای رسمی و مدیریت دکتر بایوس ممکنه نظر متفاوتی داشته باشن.

سلام وهاب نازنین
شاید ولی فقط شاید مقداری تند صحبت کردم ولی انتقاد تند هم انتقاده. حالا معلوم شد که چقدر داغ کردید ولی آخه چرا داغ میکنید اینکه همش نوشته است و هنوز رقیب پا به عرصه حضور نه وجود نزاشته که قربونت برم. اگه بیاد چی میشه وای وای . نترس هیچی نمیشه فقط هممون بیشتر از همدیگه یاد میگیریم مگه این بده ه ه .!؟
مدیر هم احترامش به جاست ولی اونم واسه خودش یکیه مثل من و شما همین دانش داره مال خودش ما هم داریم شما هم دارید همه در یه زمینه ای دانش دارند که چی ؟ حالا بیام بکنم تو کرنا که آهای ایها الناس حجه الحق ابو مدیر محترم اینجاست حرف نزنید خدای عاشق و لطیف که گیتی را گسترانید میدانست که عده ای کفر و الحاد میکنند ولی کارشو کرد و این شد که از گل این همه نمود زیبا رشد کرد این همه علم و ....
تصمیم گرفتم یکی از کارهامو برای مدتی بعد براتون بفرستم در مورد تعمیرات ال سی دی و ال ای دی هستش البته به صورت نکات سریع هستش و برای تکنیسین های خیلی حرفه ای نه برای مبتدی ها و متوسطها . تا ببینید وقتی میگم باید پر باشه معناش چیه هر چند همین الان میگم که به نظر من اون آموزش از طریق نکات سریع هستش که خیلی شبیه کارهای شماست و حتما آموزش گام به گام رو هم تهیه خواهم کرد انشالله .
در مورد نظر هم باید خیلی باهوش باشید که متوجه کل داستان و مکالمات در یک قاب نشدید عزیزم نازنین دوستان خوب و درخور رقابت وقتی شما به من میگید برو واسه خودت تو که همش حرفی پس کو خربزه ؟ منم که فعلا باغم (باغ دامینی= سایت) بی ثمره نظر چی شما رو بخوام این شمایید که شکر خدا دامین دارید و خلاصه بلطف خدا مشغولید شما باید پرسان نظرات این و آن باشید و بکاوید بینم کجا چی میگن خوبه یا فقط یه ذرش خوبه باقیش شوخیه.
آره دوستان ( شامل مدیر صفرایی زود جوش ????) من از اوناش نیستم که بیام الکی لنگ پهن کنم وقتی من جایی هستم آنجا باید به گلستان و بوستان عشاق تبدیل شود داستان این بود که به نظر کوته بین خود دیدم این اشکالات وارد هستن اگر بنده بودم راهی دیگر میزدم منتها یواش یواش حالا شما هی بخند چیزی از کسی کم یا زیاد نمیشه. ما گفتیم و شما هم شنیدید از این بهتر چه هست :unsure:;)
متشکرم که برام آرزوی موفقیت کردید من از خیلی قبل پیش برای شما آرزوی موفقیت کردم و بازهم میکنم. دو تا روش ;)
بازهم میگم تا وقتی که من من نشود به ما ما اونوقت دیگه مدیر ناراحت نمیشود چون منم جزوی از اونام به امید روزیکه ایرانیان دوباره سرلوحه انسانیت گیتی و سرآمد علوم آن شوند ولی با این اوضاع فعلا داریم تقلای شکم میکنیم و دقیقا این راهیست که باید رفت ....:oops:(y)

user542

کاربر
واکنش‌ها
5

سابقه فعالیت:

سلام خدمت شما

ببخشید یادم رفت بگم بس که وراجی کردم اونجاکه گفتید دنبال یه چیز دیگری بغیر از نقد هستش رو که جدی نگفتی ؟ میدونید که اینجا فروم هستش و همه مطالب رو میخونند به نظر شما من چه منظور دیگری میتونم داشته باشم :unsure:????????????

user542

کاربر
واکنش‌ها
5

سابقه فعالیت:

با سلام و عرض ادب
از اینکه وقت گذاشتید و برامون نوشتید و بگفته خودتون نقد کردید سپاسگذاریم .
محض اطلاع ، دکتر بایوس قبلا آزمون آنلاین برگزار کرده و نتایج آزمونش هم منتشر کرده هرچند ممکنه مورد تایید شما نباشه!
ما بسیار خوشحال خواهیم شد که شما و دوستانتان دامین بزنید و اعلام حضور کنید و طبق فرمایش خودتون (با اساتید برتر هندی و امریکایی و استرالیایی و مالزی و سنگاپور ) دانش فوق العاده تون رو به ما ایرانیان نشون بدید تا ماهم یاد بگیریم! بله! ما همواره درحال یاد گرفتن هستیم دکتر بایوس و شاگردانش ادعایی برای کامل بودن ندارند ما ادعایی برای ژرف بودن دریای دانش مان نداریم ما از همینجا اعلام میکنیم هرکسی میتواند بهتر و درست تر یاد بدهد باکمال میل سر کلاس های او خواهیم نشست و یاد خواهیم گرفت و از آموختن استقبال خواهیم کرد. اما حقیقت این است که کار به عمل است! کار به ما خیلی بلدیم گفتن ها نیست!

من بعنوان مدیریت مجموعه موقعی چنین نقدی را از شما میپذیرم که شما در جایگاهی از آموزش و در مقابل دکتر بایوس باشید و در زمینه آموزش حرفی برای گفتن داشته باشید نه اینکه صرفا یک پیام ناشناس باشید بدون هیچگونه هویت و دامین که ما را میخواهد به چالش بکشد!!!

رقابت شما با ما تا موقعی که در زمینه آموزش وجود نداشته باشید صرفا یک شوخی است.

و در پایان، دوست عزیز این فقط فکر شما نیست که راه حل بهش خطور میکنه! و اینکه پرسیدید " چرا من بی اطلاعم؟" پاسخ تون اینه: چون قرار نیست مطلع باشید!
دوست عزیز ناشناس بیش از این وقت تون رو نمیگیرم و منتظر حضور پررنگ شما (با اساتید برتر هندی و امریکایی و استرالیایی و مالزی و سنگاپور ) خواهیم بود و براتون آرزوی موفقیت میکنم.

با احترام احمد کر
مدیریت دکتر بایوس
آقای کر نازنین
باور کن اگه میدونستم اینقد عصبی میشید شاید میتونستم یه جور دیگه بنویسم ولی منم مزاجم صفرایی هستش :D;)
همون ماهی که نتایج آزمون رو گذاشتید منم یه ریویو کردم. نگفتم قبول ندارم من یه شاگردم و یه شاگرد باهوش نشونش چیه آقا معلم نازنینم:unsure:
نشونش اینه که وقتی میره سر کلاسی تشنه یادگیریه همه مطالب رو مبلعه بعدش از اون کلاس که رفت بیرون میره کلاس بالاتر و بالاتر و همینطور تشنگیش رو بر طرف میکنه تا یه روزی شاید بلکه سیراب بشه ( این علایم براتون آشنا نیست؟ یادتون نمیاد که شما هم همینجوری بودید تشنه و دوان دنبال منابع و به سمت پیشرفت ) منم که اینا رو مینویسم 4 یا 5 کلاس دیگه هم رفتم دیدم که میگم قربون تشنگیات و تشنگیامون و تلاش پس از اون برم.
آخوندا هم میگن مهدی نامی میاد حالا ما بریم هی به اینا بخندیم بگیم حالا تا بیاد. تاریخ همینجوریاس و اینده هم همینجور رقم میخوره.
اول یه رویا بعد تلاش پش از آن انشالله بعد هم رویا به واقعیت تبدیل میشه عرض کردم خدمت ساحت مقدست ( مقدس چونکه زحمت پاش کشیدی و زحمتها دوستان دیگر کشیدن و کسب دانش کسب صفت علیم است که از جهالت و تاریکی و سرگردانی ندونیم چیکار کنیم مارو بیرون میبره واسه همین خاطر مقدسه ) عجله ای نیست واین اعلام جنگ نبود بلکه اگر درست تر نگاه کنیم شاید بهترین جواب شما در یک جمله خلاصه میشد. ( خوشحالم که میبینم جوانان ایران چنین در پی یادگیری علم است به جای خرافه دین و مذهب شکر شکر شکر ای خدای نازنین و ای همه لطف)
بازهم میگم سخت نگیر دنیا همینش قشنگه که هیچکی مث کس دیگه ای نیست.(y)????

user542

کاربر
واکنش‌ها
5

سابقه فعالیت:

توصیه میکنم به تمام دوستان علی الخصوص اونایی که زودرنجن آهنگ شولش کن و آهنگ من از تو نمیترسم از آلبوم اینجانب محمد رضا شایع رو حتما حتما گوش کنید آخه اگه آدم نقطه ضعفی داشته باشه ( اول به خودم ) بهترین راه حمله به همان نقطه است تا وقتیکه به نقطه قوتت تبدیل بشود و این حمله چیز بدی نیست بلکه چون من نوعی در ان موضوع ضعف دارم پس اولین قدم رفع ضعف است و رفع ضعف جز با رسیدگی و وارسی و تمرین درست نمیشود نه اینکه بگیم بابا ولش کن این یارو واسه خودش داره میگه اصلا من چی کم دارم و این حرفا
بخدا بخدا که خیلی دوستت دارم دکتر بایوس و دیگ جوشانش ???? :oops: :D ;) (y)????

user542

کاربر
واکنش‌ها
5

سابقه فعالیت:

واسه اینکه حرفام خالی و پر از مالیخولیا نباشه براتون مینویسم که تیتر یه کلاس آموزشی لپ تاپ چجوریاس
البته انگلیسیه دیگه چون ما همه علم رو از جلوتریا کسب میکنیم و اگر کسی هم انگلیسی بلد نیست دیگه وای به حالش که عقب افتاده ما که داریم 3 زبان دیگه رو یاد میگیریم شما رو بخدا زبان خارجی یاد بگیرید علی الخصوص هندی و روسی و آلمان و اینو بدونید همینکه میخواهید میشود. آرزوهای شما از قبل براورده شده و اون جلوها منتظر شماست که بجنبید و بهش برسید شک کنید ( بچه کجایی؟ بچه کف پارکا چطور ==> خیالت جمع مربی بلده کارشو==<شایع)(y):ROFLMAO: just feel right baby:oops:

Chapter 1: The Introduction of Laptop Repair
1.1 The Level of Laptop Computer Maintenance/Repair ……………………..12
1.2 The Basic Knowledge You Must Know Before Starting to Repair Laptop.14
Chapter 2: Original & OEM Laptop Mainboard Part Numbers
2.1 Quanta …………………………………………………………………….17
2.2 Compal ……………………………………………………………………18
2.3 Wistron ……………………………………………………………………19
2.4 Inventec …………………………………………………………………...19
2.5 Pegatron …………………………………………………………………...20
2.6 Samsung …………………………………………………………………...21
2.7 Apple ………………………………………………………………………22
2.8 Other Manufacturers ……………………………………………………....22
Chapter 3: The Architecture of The Laptop Mainboard
3.1 The Architecture of Intel Double Bridges (GM/PM45 and below) .... .......25
3.2 The Architecture of Intel Single Bridge (above HM55)..............................26
3.3 The Architecture of AMD Double Bridges (RS780)...................................29
3.4 The Architecture of AMD Single Bridge (A70).......................................... 29
3.5 The Architecture of nVIDIA Double Bridges (C51M)................................30
3.6 The Architecture of nVIDIA Single Bridge (MCP67)................................ 30
Chapter 4: The Explanation of Nouns and Common Concepts of
Laptop Maintenance
4.1 Power Supply and Signal............................................................................. 35
4.2 High Level and Low Level...........................................................................37
4.3 Jump and Pulse.......................................................................................... ..37
4.4 The Clock Signal..........................................................................................38
ChipFixLaptop Chip Level Repair Guide 3
4.5 Reset Signal................................................................................................. 39
4.6 Power Good Signal.................................................................................... ..39
4.7 Open Signal (Start-up Signal) ……..............................................................40
4.8 Chip Select Signal.........................................................................................41
4.9 The Explanation of The Signal Name/Symbol for Laptop Mainboard
Manufactures………..………………………………………………………... 41
• 4.9.1 Wistron........................................................................................... 41
• 4.9.2 Quanta..............................................................................................43
• 4.9.3 Asus.................................................................................................45
• 4.9.4 Compal............................................................................................48
• 4.9.5 DELL...............................................................................................49
• 4.9.6 Apple...............................................................................................51
• 4.9.7 Inventec...........................................................................................52
• 4.9.8 ThinkPad (IBM)..............................................................................53
Chapter 5: The Basic Application Circuit of Electronic
Components
5.1 The Basic Application Circuit of Capacitor.................................................57
5.2 The Basic Application Circuit of The Resistance .......................................59
5.3 The Basic Application Circuit of The Diode................................................62
5.4 The Basic Application Circuit of Transistor.................................................66
5.5 The Basic Application Circuit of The Field-Effect Tube (MOSFET)......... 68
5.6 The Basic Application Circuit of The Gate Circuit......................................69
5.7 The Basic Application Circuit of The Comparator.......................................71
5.8 The Basic Application Circuit of The Converter..........................................72
5.9 The Basic Application Circuit of The Voltage Regulator............................73
Chapter 6: The Use of the Circuit Diagram and the Point Bitmap
(BoardView)
6.1 The Use of The Circuit Diagram..................................................................75
6.2 The Use of The Common Point Bitmap (BoardView Software) .................80
Chapter 7: Introduction of EC and BIOS…89
7.1 The Working Conditions and Functions of EC............................................91
7.2 The Functions and Working Conditions of BIOS........................................94
ChipFixLaptop Chip Level Repair Guide 4
Chapter 8: The Basic Working Process of Laptop Computer
8.1 The general process of Laptop computer................................................... 101
8.1.1 Hard Starting Process and Intel Chipset Standard Timing......................102
8.1.2 The Soft Start Process..............................................................................107
8.2 About ACPI Specification..........................................................................111
8.2.1 ACPI Summarize.....................................................................................111
8.2.2 G (Global) State of ACPI.........................................................................112
8.2.3 D (Device) State of ACPI........................................................................112
8.2.4 S (Sleeping) State of ACPI......................................................................113
8.2.5 C State of ACPI.......................................................................................114
8.2.6 The Power and The Control Signal of ACPI...........................................115
8.3 Clock, PWRGD and The Reset Circuit......................................................116
8.3.1 The Clock Circuit.....................................................................................116
8.3.2 PWRGD and The Reset Circuit...............................................................122
Chapter 9: The Explanation of PWM Circuit
9.1 The Introduction of PWM Circuit..............................................................126
9.1.1 Introduction to PWM Working Principle ……………….......................126
9.1.2 The Meaning of Common English Abbreviation in PWM Circuit. ........130
9.1.3 The Boot-Strap Circuit ............................................................................130
9.1.4 Output Voltage Regulation Circuit .........................................................132
9.1.5 The Voltage Detection Circuit.................................................................132
9.1.6 The Current Detection Circuit.................................................................134
9.1.7 The Working Mode..................................................................................135
9.2 Analysis of The Standby Power Chip.........................................................137
9.2.1 Analysis of MAX8734A..........................................................................137
9.2.2 Analysis of TPS51125.............................................................................148
9.2.3 Analysis of RT8206A/RT8206B.............................................................155
9.3 Analysis of The Memory Power Supply Chip............................................162
9.3.1 Analysis of ISL88550A...........................................................................162
9.3.2 Analysis of RT8207.................................................................................168
9.4 Analysis of the Bridge/BUS Power Supply Chip.......................................172
9.4.1 Analysis of The Single PWM Controller RT8209...................................172
9.4.2 Analysis of The Dual PWM Controller TPS51124.................................175
9.5 Analysis of CPU Core Power Supply.........................................................178
9.51 The Features of CPU VCORE Power Supply..........................................178
9.5.2 Analysis of MAX8770.............................................................................180
9.5.3 Analysis of ISL6260................................................................................192
9.5.4 Analysis of Commonly Used Chip ISL95831 by HM65 Mainboard .....200
9.5.5 Analysis of Commonly Used Chip ISL6265 by AMD Platform ............215
ChipFixLaptop Chip Level Repair Guide 5
Chapter 10: Analysis of Quanta OEM Laptop Mainboard Circuit
10.1 Analysis of Quanta CT6 RTC Circuit.......................................................225
10.2 Analysis of Quanta CT6 Protective Isolation Circuit...............................227
10.3 Analysis of Quanta CT6 Power-On Sequence Circuit.............................232
10.4 Analysis of Quanta ZQ5 (Acer as4733z) Protective Isolation Circuit….250
10.5 Analysis of Quanta AX1 Protective Isolation Circuit..............................255
Chapter 11: Analysis of Wistron OEM Laptop Mainboard
Circuit
11.1 Analysis of Wistron HBU16-1.2 Protective Isolation Circuit..................261
11.2 Analysis of Wistron HBU16-1.2 Standby Circuit....................................267
Chapter 12: Analysis of Compal OEM Laptop Mainboard Circuit
12.1 Analysis of Compal LA-5891P Protective Isolation and The Standby
Circuit...............................................................................................................274
12.2 Analysis of Compal LA-6631P Protective Isolation Circuit....................290
12.3 Analysis of Compal LA-6751P Protective Isolation Circuit....................295
Chapter 13: Analysis of Inventec OEM Laptop Mainboard
Circuit
13.1 Analysis of Inventec DosXX Dunkel 1.0 Protective Isolation Circuit.....300
13.2 Analysis of Inventec DosXX Dunkel 1.0 Standby Circuit.......................305
13.3 Analysis of Inventec Feature Circuit........................................................309
13.3.1 Analysis of OCP Circuit .......................................................................309
13.3.2 Analysis of Big OR GATE Circuit........................................................316
Chapter 14: Analysis of INTEL PCH Power on Sequence (i3/i5/i7)
14.1 About Intel ME and Intel AMT................................................................319
14.2 Analysis of Intel HM55 Series Chipset Timing Sequence.......................325
14.3 Analysis of The Chipset Timing Sequence Above Intel HM65

Series ……………………….…………………………………………….......328

تا همینجا کافیه دیگه سرتون رو درد نمیارم اینم مخلص کلام از اولین گفتگو تا اینجا همچی روشن شد.
متشکرم از اینکه هستید دکتر بایوس من خیلی چیزا رو از شما یاد نگرفتم چون راستیش سرم خیلی شلوغ کارهای مغازه بود ولی میخام بیام اکانت پ رو بگیرم که یاد بگیرم امیدوارم اینجوری اقای کر هم بشکن بزنه ما هم بزنیم ????:D:cool:

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,314

سابقه فعالیت:

سلام وهاب نازنین
شاید ولی فقط شاید مقداری تند صحبت کردم ولی انتقاد تند هم انتقاده. حالا معلوم شد که چقدر داغ کردید ولی آخه چرا داغ میکنید اینکه همش نوشته است و هنوز رقیب پا به عرصه حضور نه وجود نزاشته که قربونت برم. اگه بیاد چی میشه وای وای . نترس هیچی نمیشه فقط هممون بیشتر از همدیگه یاد میگیریم مگه این بده ه ه .!؟
مدیر هم احترامش به جاست ولی اونم واسه خودش یکیه مثل من و شما همین دانش داره مال خودش ما هم داریم شما هم دارید همه در یه زمینه ای دانش دارند که چی ؟ حالا بیام بکنم تو کرنا که آهای ایها الناس حجه الحق ابو مدیر محترم اینجاست حرف نزنید خدای عاشق و لطیف که گیتی را گسترانید میدانست که عده ای کفر و الحاد میکنند ولی کارشو کرد و این شد که از گل این همه نمود زیبا رشد کرد این همه علم و ....
تصمیم گرفتم یکی از کارهامو برای مدتی بعد براتون بفرستم در مورد تعمیرات ال سی دی و ال ای دی هستش البته به صورت نکات سریع هستش و برای تکنیسین های خیلی حرفه ای نه برای مبتدی ها و متوسطها . تا ببینید وقتی میگم باید پر باشه معناش چیه هر چند همین الان میگم که به نظر من اون آموزش از طریق نکات سریع هستش که خیلی شبیه کارهای شماست و حتما آموزش گام به گام رو هم تهیه خواهم کرد انشالله .
در مورد نظر هم باید خیلی باهوش باشید که متوجه کل داستان و مکالمات در یک قاب نشدید عزیزم نازنین دوستان خوب و درخور رقابت وقتی شما به من میگید برو واسه خودت تو که همش حرفی پس کو خربزه ؟ منم که فعلا باغم (باغ دامینی= سایت) بی ثمره نظر چی شما رو بخوام این شمایید که شکر خدا دامین دارید و خلاصه بلطف خدا مشغولید شما باید پرسان نظرات این و آن باشید و بکاوید بینم کجا چی میگن خوبه یا فقط یه ذرش خوبه باقیش شوخیه.
آره دوستان ( شامل مدیر صفرایی زود جوش ????) من از اوناش نیستم که بیام الکی لنگ پهن کنم وقتی من جایی هستم آنجا باید به گلستان و بوستان عشاق تبدیل شود داستان این بود که به نظر کوته بین خود دیدم این اشکالات وارد هستن اگر بنده بودم راهی دیگر میزدم منتها یواش یواش حالا شما هی بخند چیزی از کسی کم یا زیاد نمیشه. ما گفتیم و شما هم شنیدید از این بهتر چه هست :unsure:;)
متشکرم که برام آرزوی موفقیت کردید من از خیلی قبل پیش برای شما آرزوی موفقیت کردم و بازهم میکنم. دو تا روش ;)
بازهم میگم تا وقتی که من من نشود به ما ما اونوقت دیگه مدیر ناراحت نمیشود چون منم جزوی از اونام به امید روزیکه ایرانیان دوباره سرلوحه انسانیت گیتی و سرآمد علوم آن شوند ولی با این اوضاع فعلا داریم تقلای شکم میکنیم و دقیقا این راهیست که باید رفت ....:oops:(y)
سلام
همونطور که دیدید من برای شما آرزوی موفقیت کردم.
پیشنهادم برای شما اینه که بجای طومار نوشتن, دنبال کارهایی که گفتین همراه با همکاری متخصصین خارجی باشید.
متاسفانه بنده برای خوندن طومار وقت کافی ندارم.
باز هم برای شما آرزوی موفقیت میکنم.

user542

کاربر
واکنش‌ها
5

سابقه فعالیت:

سلام
همونطور که دیدید من برای شما آرزوی موفقیت کردم.
پیشنهادم برای شما اینه که بجای طومار نوشتن, دنبال کارهایی که گفتین همراه با همکاری متخصصین خارجی باشید.
متاسفانه بنده برای خوندن طومار وقت کافی ندارم.
باز هم برای شما آرزوی موفقیت میکنم.
متشکرم ????

rajabi1900

کاربر جدید
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

سلام درحال حاضر خیر . اما هروقت امکانش فراهم شد تو کانال تلگرام دکتر بایوس اعلام میکنیم .
برای ارتباط با کارشناسان با چه شماره ای باید تماس بگیرم ؟ من تهران هستم و لپ تاپم در حال آپدیت بایوس fail شد و الان بالا نمیاد و اصلا بوت نداره ؟

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,066

سابقه فعالیت:

MAHDI_AH

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
1

سابقه فعالیت:

سلام وقتتون بخیر من اکانت طلایی دارم چرا الان نمیتونم پشتیبانی فنی درخوواست بدم .

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,566

سابقه فعالیت:

farshadnaghde

کاربر جدید
واکنش‌ها
1

سابقه فعالیت:

دکتر بایوس قلب آموزشگاه های تعمیرات لپ تاپ ایران است ما در تیم دکتر بایوس روزانه به بیش از هزاران تعمیرکار قطعات الکترونیک سرویس ارایه میدهیم، از آموزش های ویدیویی گرفته تا سوال و پاسخ و پشتیبانی های فنی، ما در دکتر بایوس عاشق چالش های جدید هستیم، عاشق یاد گرفتن و یاد دادن!
تعمیر کردن لپ تاپ و قطعات کامپیوتر تنها بخش کوچکی از مشغله های ماست تیم فنی ما روزانه چندین ساعت برای تحقیقات و آموختن و بروز کردن خودشان وقت میگذارند تا بتوانند برای دکتر بایوسی ها مدرسین بروز خلاق و لایقی باشند.
ما شما را ، شمایی که اینجا هستید را جزو خانواده دکتر بایوس میدانیم چرا که تمام محبوبیت دکتربایوس از شما برای ما رسیده است????:)
دفتر مرکزی دکتر بایوس در ایران استان گلستان شهرستان گنبد کاووس واقع شده است اما اعضای آن و دوستداران آن از جای جای میهن عزیزمان سالهاست با ما همراه هستند و قلب هایشان ???? دکتر بایوسی شده است????

آدرس شرکت:
ایران - استان گلستان - گنبد کاووس - خیابان میهن غربی - ساختمان آخوند زاده - طبقه 4 - واحد 86 Dr-Bios.com

017-33333332

farshadnaghde

کاربر جدید
واکنش‌ها
1

سابقه فعالیت:

سلام آموزش کامل مبتدی تا پیشرفته تعمیرات لپ تاپ میخام . می شه راهنماییم کنید.

farshadnaghde

کاربر جدید
واکنش‌ها
1

سابقه فعالیت:

سلام میشه راهنماییم کنید . آموزش کامل مبتدی تا پیشرفته لپ تا را میخام.

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند

user490 , Mojtaba68 , user2821 , ganjar , erfanjon74 , Faraz Fakoori , plusin , user400 , sina rouhani , Saeedveniz , user71 , ramkh86 , donaterlo , sadegh88 , behnam021 , farzad4069 , Blacket , Xamport , user295 , user2063 , user155 , aghidat , user262 , user2052 , sadeghm , User78 , user138 , savian , جواد ب ل , دکتر بایوس , user288 , سرگل , امید مقیسه , Mehriran85 , user1439 , Support Staff no.2 , vahid karimi , MahdiBakhshi , rezagharbavi , Farhadyarmohammadi12457 , PEYMAN ELECTRONIC , user3723 , Farzad Jafari , arMin , PARS EL CO , bo2kh8h , PFA_Yazd , reza390 , SHAHRAM , mousavi , dvbss2 , yhsoft , Support Staff no.1 , user395 , Joopiter , babak noroozi , PARDIS HADI , peymanalimardanii , Misagh , Reza nikan , Arash Abbasi , mh432332 , Siavashm , mahmood13a65 , gholami , Mohammad Sakhipour , shirin , Emdad123 , elimortal_777 , hamid2925 , user245 , mohseni5080 , msanai , user368 , reza_eft , user109 , user452 , imanimanesh , Amin01pc , pooriya1254 , diamond , AliVarasteh , Pezhman , Davood b , hardware , SAiiDTuRk , Masoud-seif , user1106 , unlimited , mehregano , afshingl2000 , arashmoayyedizadeh , Majid1372 , user1471 , navid samadi , user2693 , user1285 , arash_12 , milad-ku , hamid0043712 , user433 , user268 , amirasal147 , Davidfm3070 , asghar1355 , سعید عباسپور , gmorteza25 , Aho0orA , yp1248 , kalantarrashidi , محمد ترحیب , Sisto Co , Mnorellah , شریفی , ropshop , mohsenmirjalili , Mohamad717 , behroozyonesie , Mohammad1382 , mrwahabalemi , KhEmad , user231 , Hamidsayadi , Pctarfand , user477 , Reza fathi , alimohammad , user46 , user3379 , user150 , se7envista2010 , Espadana , user2917 , htesadeghi , shahramghasemi2220 , sobhan123456789 , user77 , Sami_s , user2609 , high comp , Mr Robot , user422 , user373 , saeidmmmd , Hamednasehi , miladfarid , Porya-najafzadeh , Ali Yaghoubi , user346 , sina1376 , 702 , user718 , Alex2022 , temohamadreza , user364 , bist20 , Mamadofski , Sinaa271 , sasansoltani , farhadan , LAPTOP , miladnurani , Arash Hosseini , Asadd112 , Jafareslami , mahdish , drbiosramtin , Moeinaldin , armana2007 , ehsanmalek , DigitalOxin , Morteza_72 , Majid Moradi , user558 , Zaid Tabrize , user261 , mre1362 , 09382069658 , vahid_hosseinii , بابك قناعي , user2627 , ali5520 , emdadaz , soheil , reza128 , hrr1063 , user2051 , user1642 , user200 , Msisamir , parsabostani , user343 , Samandk1 , user152 , Abdul Razeq , emrankh , user375 , Zara94 , mehrzad ghaem maghami , MasouD69 , S-M-KH , Ghasem28 , gskill , uliya63 , mh_star75 , دنیا , akam73 , user189 , Mojtaba1989 , kalima , user1072 , Mojtaba kazemi , user3438 , prince , ZarrinStock , user1186 , Lariche , hadii , Sadjad , blscoir , mohammadmiyar , hossein206 , user165 , Reza48 , aziz007 , user391 , Javad28hy , Fix it , AliRostami , MELODI , alirezataleei , mgolmoradi , adrinraha , raminshabani , user3730 , zarei.amir , reza Gasedi , user3736 , ebrahimbch , mohammad74 , Behrooz79 , data01hw , aminhos , Nikpey , حمیدرضا نادری , sars2004 , avijeh , Saramir , kiarash , user1101 , reza4750 , user164 , mohsen seyedabadi , ali20takm , 313Alialavi , mohsengc , alfatecco , mohammad_hadi , , Hamedzohoorian , احمدی , user1562 , EmdadRayaneh , karokh , mehrab , Hassan ba , kamizhd , user1107 , sadeghloop , mhd_ted , user199 , milad021 , moohamad , reza 66 , mratashi , AzimiA , , mohamad moinian , Masihaa , hood-313 , alitar3 , h.reza1602 , violet , saeid6573 , pouya azizi , mehdi1333 , MahdiEsmaeili , user252 , moriizd , yadcell , sherkou , , Drbido , AH TANHA , mohamad_rzm , al9898 , amir1373 , novin sistem , memanma85 , hamiddelphi , shahtot , ABBAS PAYMOZD , fix1644 , vinafix , mehranED , maximil , masuod64 , Hasanzolfaghari , behnamemsoft , khakshuri67 , user92 , afshin50 , Hossein b , Elham salimi , Arminrezghi , mohamad2023 , user273 , user159 , soroushnajafi , , user402 , heydarnia , Naeem007 , user72 , hamzeh , daniel_sh , Mr Sadr , سهیل عنایتی , mahbodeng45 , mafh0125 , noavar service , saeedproject , smahdypor , mansour , morteza1400 , amirossein , alihooshmand123 , deltop_laptop , rajabiali , user87 , rasool fadavi , AHURA2023 , mohamad_izad , فرهاد , saeed garakani , Vahid Ghobadzadeh , user241 , hadiabc , hadiabc , user442 , Javadhojati , user1282 , tadayon , tadayon , nariman1718 , amirparvini , mortezatayebi , mv2500 , hamidaria , user538 , mohammad168 , hosseinf890803 , user2932 , javad76 , iman naseri , lariche m , user2200 , Sajjadshaker , amiirhossein , Samurai_2001 , amirrostami , zeinali , katebinet , user573 , FSARZAD , Mohd javad , GRC , xsmilingx , hesamhpr , Ramin-m , Reza1004 , arefmard , warcraft1212 , manghosh , reza-f , user174 , Sina_Hmg , raouf , user2891 , bagher33406579 , hk0999955 , user425 , Mohammad_hoseini , SOUROSHSTVG8 , alikhajehamiri , ebyte121 , shapour moh , arsaveh , Mayan , alialam , Behin317 , elshankarimi , user2635 , shahram724 , saeed.jabarpour , BlackBoy , mseraj1395 , mehdisalamni72 , ma_3_taa , AHMADREZAPOORAGHAKOOCHAK , ak1_2004 , mehranhojatian , SASABOURI , smam1379 , Roohia , attaheydarian , hassan234 , Fantech , Shahsvr49 , amirgholipor , user162 , alikheirandish , user1583 , mansouri66 , reza haghbin , Almasbabol , user45 , vahiddvb , farvardin0 , dental2413 , mehrsis1400 , ebrahim63 , IranianPcCenter , masihzmn , yasineyvazi , hosseinmoradian , mahdighokami , TARASHEH , sanchooli , Mohammadreza asoode , pouriakh , s.soltani , vendor , mansour123 , Mohammad12 , majid1997 , nima_zahedi , kiana4141 , ArefMousavi75 , user68 , Negin Service , karpuraa , wolfiran , user147 , elechoti , majid_azizi , Mehrzadalizadeh , user510 , arianfathi , NHH , user3703 , ezat1345 , user875 , farzad77 , user2362 , Mohammad6275 , user209 , hosein77 , Majidizadi , Kamran0618 , polestar1367 , Elec22222 , mohsen_jun_2005 , M-ahmadi , Mousasadr , bobbyz777 , bahman_nn , javadmosayebi , misha_spy , rezafaridi , salehi4111 , Khodadad , karbalaie