شماتیک و بردویو DELL 5470

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی

JAVID1361

کاربر فعال
واکنش‌ها
6

سابقه فعالیت:

با سلام و خدمت اساتید محترم سایت دکتر بایوس اگر ممکنه شماتیک و بردویو و ریپیر گاید این مدل لپتاپ رو توی سایت بارگذاری بفرمایید این هم شماره فنی برد :
ADP70 LA-C831P
REV:3.0

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,350

سابقه فعالیت:

سلام
متاسفانه موجود نیست

JAVID1361

کاربر فعال
واکنش‌ها
6

سابقه فعالیت:

سلام
متاسفانه موجود نیست
درود جناب همتی خشبختانه به شماتیک و بردویو نیازی نیست من یک فایل بایوس که توی سایت بارگذاری شده بود رو روی بایوس دستگاه رایت کردم و دستگاه تصویر داد ولی متاسفانه فقط بار اول که بایوس رو رایت میکنم دستگاه تصویر میده و بعد از خاموش کردنش دباره به همون حالت قبلی برمیگرده و چند لحظه چراغ پاور روشن میشه و بعدش خاموش میشه به نظرتون ایراد از چی میتونه باشه ؟؟؟!!! یعنی ایراد باز هم از فایل بایوس هست یا پل جنوبی دستگاه هست ؟ بنده فایلی که روی دستگاه میزنم رو براتون ضمیمه میکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

فایل های ضمیمه

• LA-C813P Rev 3.0 Clear.zip
    8.3 مگابایت · نمایش‌ها: 5

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,083

سابقه فعالیت:

سلام سوالات فنی رو بهتر هست در بخش پشتیبانی فنی مطرح کنید. با اینحال یه فایل ارسال کردم.

فایل های ضمیمه

• LA-C831P.zip
    8.6 مگابایت · نمایش‌ها: 7

alijafari110

کاربر جدید
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

درود جناب همتی خشبختانه به شماتیک و بردویو نیازی نیست من یک فایل بایوس که توی سایت بارگذاری شده بود رو روی بایوس دستگاه رایت کردم و دستگاه تصویر داد ولی متاسفانه فقط بار اول که بایوس رو رایت میکنم دستگاه تصویر میده و بعد از خاموش کردنش دباره به همون حالت قبلی برمیگرده و چند لحظه چراغ پاور روشن میشه و بعدش خاموش میشه به نظرتون ایراد از چی میتونه باشه ؟؟؟!!! یعنی ایراد باز هم از فایل بایوس هست یا پل جنوبی دستگاه هست ؟ بنده فایلی که روی دستگاه میزنم رو براتون ضمیمه میکنم ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام جناب استاد فولاد پور
اگر دوست داشتید تماس بگیرید.علی جعفری

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند