چرا نباید پروگرامر svod3 بخرید؟!

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,040

سابقه فعالیت:

کاربرد پروگرامر svod3 چیست؟

آی سی ec که قبلا روی مادربردهای لپ تاپ بصورت تراشه ای جداگانه بود با توجه به پیشرفت تکنولوژی اکثر لپ تاپ های تولید شده از سال 2014 روی مادربردهای جدید تر روی میکروکنترلر IO ادغام شد و قسمتی از میکروکنترلر io قابل پروگرام شد! باتوجه به اینکه مشکلات مربوط به بایوس جزو ایرادهای نسبتا قابل توجهی از ایرادت لپ تاپ ها را شامل میشوند تهیه پروگرامر svod3 بیش از هر زمانی امروز احساس نیاز میشود!
چرا ؟ چون معمولا در مشکلات بایوس حالت درستش اینه که بایوس و ec باهم پروگرام شوند چرا که این دو تراشه ارتباط مستقیمی باهم دارند و پروگرام نشدن io در بسیاری از مواقع باعث حل نشدن مشکلات میشوند!

چه مواقعی لازم میشهio پروگرام کنیم ؟

بلاک ec که به داخل میکروکنترلر io مهاجرت کرده وظایف بسیار کلیدی و مهمی رو ایفا میکنه که شامل مدیریت تغذیه و راه اندازی بخش نرم افزاری پاور سوییچینگ لپ تاپ و همچنین کنترل نرم افزاری سرعت فن سی پی یو بخش کوچکی از وظایف بلاک ec در io میباشد که میتوانید با پروگرامر svod3 پروگرام کنید!

پسورد بایوس لپ تاپ های جدید را چطور برداریم ؟

معمولا برداشتن پسورد های بایوس لپ تاپ ها با برداشتن باتری cmos یا پروگرام کردن تراشه بایوس براحتی قابل حذف کردن بودند! درست خوندید! بودند! بسیاری از سازنده های لپ تاپ برای بالا بردن امنیت محصولاتشون بلاکی که پسورد بایوس توش ذخیره میشود و قبلا توی تراشه بایوس بود رو به داخل میکروکنترلر IO منتقل کردند یعنی رسما دیگه روی لپ تاپ های جدید با پروگرام آی سی بایوس پسورد بایوس حذف نمیشه و میبایست آی سی io رو هم پروگرام کنید!
البته با پروگرامر svod3 امکانپذیر هست!

آیا SVOD3 فقط IO پروگرام میکنه ؟

نه! شما با پروگرامر svod3 میتونید انواع آی سی های بایوس و میکروکنترلر های IO و حتی میکروچیپ های فریمور باتری های لپ تاپ رو هم پروگرام کنید ????
داخل نرم افزار پروگرامر SVOD3 یه بخشی هم داره که مشابه عمل دیباگر رو انجام میده و بهتون کد خطا میده از طرفی یه بخش برای تست کیبردهای لپ تاپ داره که بسیار کاربردی هست و میتونید کیبردهای لپ تاپ رو با اتصال به پروگرامر تست سلامت بگیرید. با توجه به اینکه SVOD3 یه پروگرامر UNIVERSAL هست توی پروگرام آی سی ها خیلی خوب ظاهر شده و میتونید حتی باهاش EMMC های موبایل ها رو هم پروگرام کنید که اگه در آینده برای تعمیرات موبایل های اندروید هم پلان داشته باشید بکارتون خواهد اومد.

پشتیبانی و گارانتی چجوریه ؟ این مهمه ????

گارانتی برای ما خط قرمز هست و تمام سعی مون میکنیم که همه مشتری هامون رو راضی نگهداریم حتی گاهی وقتها بوده بیشتر از تعهدمون توی گارانتی مایه گذاشتیم ????
پروگرامر ها بعد از تحویل بمدت 60 روز گارانتی میکنیم. چرا همش 60 روز ؟!
چون این 60 روز صرفا برای مهلت تست پروگرامر هست و دستگاهی نیست که خراب بشه مگر اینکه #خطای_انسانی پیش بیاد!

توی پکیج پروگرامر چی داره ؟

داخل پکیج پروگرامر SVOD3 + 12 عدد کابل فلت + زیف رابط io و کابل یو اس بی قرار داره که عکسشم براتون میزارم.

SVOD3-programmer.jpg SVOD3-programmer2.png

نرم افزارش چطوره ؟ آپدیت میده؟ دستمون نمونه ها!
تیم فنی دکتر بایوس حدود 2 سال هست که از این پروگرامر داره استفاده میکنه و میشه گفت 100% نیاز پروگرام انواع I/O از تمام برنده ها رو جواب داده و بدون دردسر هست کارکردن باهاش. آموزش هاشم قبلا گذاشتیم که اینجا لینکش رو گذاشتم. نرم افزار SVOD3 لایسنس نداره و احتیاج به فعالسازی نداره و همین که دستتون رسید میتونید باهاش کارتون شروع کنید.
یه دیتابیس آنلاین هم داره که برای پروگرام کردن IO های لپ تاپ فقط کافیه مدل مادربرد رو از لیست انتخاب کنید و براحتی پروگرام کنید. تمام مدلهای IO توی لیست نرم افزارش هست و خیالتون از بابت نرم افزارش رو راحت میکنه.

قیمتش چقدره ؟

پروگرامر SVOD3 توی سایت رسمیش قیمتش رو زده 170 یورو که کرایه بار هم روش میاد تا برسه دستتون حالا ما چند داریم میفروشیم ؟
قیمت 6.700.000 تومان هست که ممکنه باتوجه به بالاپایین شدن نرخ یورو کمی تغییراتی ایجاد بشه.
اگه لینک محصول رو بدین به سایت هایی که سفارشات خارجی براتون تهیه میکنن و میارن تحویل میدن بدین متوجه خواهید شد که قیمت حدود 9 میلیون تومان خواهند داد!
پس لطفا #چونه_نزنید چون تمام سعی مون رو کردیم که پایین ترین قیمت رو تحویلتون بدیم.

از کجا بخریم ؟
خداییش بهتر از دکتر بایوس از کجا میتونید تهیه کنید ؟! نه خداییش انتظار داشتین بگم از کجا بخرین ؟! ????
باهامون تماس بگیرید 09031725866 خانم بلبلی ( ترجیحا تو واتس اپ پیام بدین :)) )
با کمال میل آماده پاسخگویی سوالات شما هستیم????

شماره کارت بگم ؟ ????

5022291054456320 بانک پاسارگاد بنام آقای احمد کُر
قبل از واریز حتما قیمت نهایی اعلام شده رو با خانم بلبلی هماهنگ کنید.

توی این ویدیو کامل توضیح دادیم امکانات پروگرامر SVOD3

هر سوالی دارید از پروگرامر
SVOD میتونید همینجا زیر این پست بپرسید خیلی سریع پاسخ میدیم.

واپسین ویرایش بدست یکی از سرپرستان:

TadbirEmadi

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
79

سابقه فعالیت:

سلام خانم بلبلی یعنی با تهیه این دوستان دیگر نیاز به دستگاه TNM5000 هم ندارن؟؟؟

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,040

سابقه فعالیت:

سلام خانم بلبلی یعنی با تهیه این دوستان دیگر نیاز به دستگاه TNM5000 هم ندارن؟؟؟
سلام بله . تمام نیازهای تعمیرکار برای پروگرام بایوس و آی او با این پروگرامر برطرف میشه

Milad.Azmoon

کاربر فعال
واکنش‌ها
39

سابقه فعالیت:

چرا نباید بخریم یا چرا باید بخریم؟؟
فک کنم اشتباه تایپی شده یا من بد متوجه شدم؟

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,537

سابقه فعالیت:

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,537

سابقه فعالیت:

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,537

سابقه فعالیت:

mehrzad ghaem maghami

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
800

سابقه فعالیت:

از کجا بخریم ؟
خداییش بهتر از دکتر بایوس از کجا میتونید تهیه کنید ؟! نه خداییش انتظار داشتین بگم از کجا بخرین ؟! ????
خیلی عالی بود :D

ارزوی توسعه و تنوع بیشتر در لوازم تعمیرات برای دکتر بایوس

user3081

کاربر
واکنش‌ها
6

سابقه فعالیت:

سلام
این پروگرامر ، برای پروگرامر بردهای دیگر مثل لباسشویی و خودرو و ... هم جامع است ؟

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,537

سابقه فعالیت:

سلام
این پروگرامر ، برای پروگرامر بردهای دیگر مثل لباسشویی و خودرو و ... هم جامع است ؟
پروگرامر SVOD3 یه پروگرامر UNIVERSAL هست و میتونید از طریق JTAG آی سی های EEPROM مختلف رو پروگرام کنید.
اما برای پروگرام خودرو اطلاعی ندارم و تا اونجایی که میدونم پروگرامر های خودرویی کمی متفاوت هستند!

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,040

سابقه فعالیت:

aghidat

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
164

سابقه فعالیت:

با سلام و احترام خدمت همه دکتر بایوسی های عزیز

بدون شک svod یکی از بهترین پروگرم هاست

سوالی ذهنم را درگیر کرده بود یکی از تعمییر کاران می گفت من svod2 داشتم الان دیگه کار نمی کنه چون svod3 اومده و چون آنلاین است اگر svod4 بیاد سرور ورژن قبلی از کار می افتد و باید ورژن جدید تهیه کنید خلاصه می گفت یکی از تکنیک های فروش است
میگفت درست است کم کمش 3 سال پشتیبانی می کند اما این یک ضعف است

آیا فرمایشات این تعمییرکار درست است ؟

ممنون می شم واضح بیان کنید

چون دکتر بایوس خودش پشتیبانی خیلی خیلی قوی ای داره شک کردم برای همین این ابهام در ذهنم بود گفتم بپرسم شاید برای کس دیگه ای هم این سوال رو پیش بیاد

با تشکر

Farzad4142

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
83

سابقه فعالیت:

درود
من خیلی دنبال این پروگرمر بودم اما الان دو به شک شدم با نظر همکاری که میگه با اومدن نسخه ۴ این پروگرمر نسخه ۳ از کا میوفته
ممنون میشم راهنمایی کنید

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,537

سابقه فعالیت:

سوالی ذهنم را درگیر کرده بود یکی از تعمییر کاران می گفت من svod2 داشتم الان دیگه کار نمی کنه چون svod3 اومده و چون آنلاین است اگر svod4 بیاد سرور ورژن قبلی از کار می افتد و باید ورژن جدید تهیه کنید خلاصه می گفت یکی از تکنیک های فروش است
میگفت درست است کم کمش 3 سال پشتیبانی می کند اما این یک ضعف است

آیا فرمایشات این تعمییرکار درست است ؟
سلام وقت بخیر
svod1 خریداری کردن که این پروگرامر اصلا آنلاین نیست! یعنی برای کارکردن با پروگرامر حتما لازم نیست اینترنت داشته باشید!
یه دیتابیس آنلاین داره که توش پین کانفیگ های مادربردها هست که سازنده بعد از 6 سال دسترسی پروگرامر های svod1 رو بهش قطع کرد و محصول جدیدش که svod3 باشه رو معرفی کرد حال سوال اینجاست که آیا اون پروگرامر های svod1 که قبلا ملت خریدن باید بندازن دور و کار نمیکنه ؟!
خیر اینطور نیست! شما فقط کافیه یدونه فایل پین کانفیگی که برای پروگرامر های svod3 هست رو توی پوشه نصب svod1 کپی کنید و تمام!
پین کانفیگ ها بدون اتصال به اینترنت آپدیت میشن و براحتی میتونید پروگرام کنید فایل پین کانفیگ svod3 رو هم اینجا منتشر کردیم و دوستانی که قبلا svod1 خریدن براحتی دسترسی دارند.
بحث تکنیک های فروش توی اکثر شرکتها هست و چیز غیر طبیعی نیست! مثلا شما گوشی سامسونگ که میخری نهایتش 2 یا 3 سال براش آپدیت میدن بعدش آپدیت نمیکنن تا مشتری برای خرید مدلهای جدید گوشی شون ترغیب بشن.

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,537

سابقه فعالیت:

درود
من خیلی دنبال این پروگرمر بودم اما الان دو به شک شدم با نظر همکاری که میگه با اومدن نسخه ۴ این پروگرمر نسخه ۳ از کا میوفته
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام نگرانی شما هم توی یه تاپیک بالاتر توضیح دادم :)

aghidat

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
164

سابقه فعالیت:

سلام

دکتر بایوس کارش درسته (می خواستم شک ام بر طرف شه) ممنون از اینکه پاسخگو بودین

من تا حالا پشتیبانی ای قویتر از دکتر بایوس ندیدم واقعا ممنون ????

rezagharbavi

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
327

سابقه فعالیت:

سلام
من خودم از tnm2000 plus استفاده میکنم که سرعتش پایینه و i/o رو هم نمیتونه پروگرم کنه حالا پیشنهاد دکتر بایوس بین SVOD3 و TNM7000 و RT809H کدوم گزینه هست؟
خب معلومه SVOD3 چون خودش میفروشه. :ROFLMAO: شوخی کردم آقا.

اگه دوستانم گلمون لطف کنن بین این ستا معایب و مزایای هرکدوم رو بگن ممنون میشم????

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند

user493 , farzin258 , jamshidi , user3529 , gharaghanimahdi , alvani , aghidat , user268 , akaf.sadegh , morghabi , rezagharbavi , user155 , mehdi1333 , AH TANHA , مرتضی , Mehrdad Asheghi , esmail , AM!RH03EiN , AdelAbootalebi , Joopiter , Rayan , masoud0860 , mehdi molazem , ARZ , pouya jamali , mohsen-d , reza390 , clinicdigital , Mr Robot , gmorteza25 , abas007 , ramkh86 , miladpanah , user192 , mahmood13a65 , vatani , user225 , Alireza2000 , hikips , user346 , hassanx , mohammadms , abollove2000 , nariman1718 , aquila , bilgisayar , user174 , Mehdiaa713 , SBNRAISI , mohammad168 , user213 , user2052 , arashmoayyedizadeh , mohbalali , user435 , babakhani , The GOD , 0and1 , amir8886 , user415 , shahidi , kabiri , satvat , dr smart , Reza.93 , user363 , mksat0 , user3460 , hamedavr , user750 , user285 , click6040 , user2334 , user464 , TARASHEH , sars2004 , majids1370 , amirebram , Rebel , mirghasemi , bealsa , saeedmgi , mahdiiiiar , milad-ku , Alich68 , A ZI M , user550 , ahbadr , DR.SECTOR , amirmosfet94 , Hamidsayadi , Abdollah , Sadjad , TadbirEmadi , Mohammad6275 , iArkAt8 , Mahdimc1 , hosein mohammadi , user3344 , Hadibig , user437 , mortezakhajeh76 , Misagh , user3102 , amirali , saeedcvxhh , smahdypor , hasankarimi , Rasam110 , behroozyonesie , reza rahimi , دکتر بایوس , Ali Beigzadeh , mehrzad ghaem maghami , user184 , latifi , hossein.406 , ali20takm , Farhad.am , مهدی کیارستمی , mo7272 , User78 , user519 , user2115 , Epox123366 , Support Staff no.1 , kont , hhamed1989 , Babko59 , Espadana , hodhod , Mnorellah , ASR NOVIN , Rayanpardaz , Bahram1360 , shahram hasanzadeh , Asa , adelcomputer , user190 , mohammadmahdisaffar , laptoprepairstate , KN Services , user431 , saket2021 , Support Staff no.3 , drbiosramtin , ali212 , ahmadrazavi , farhadan , saeedbirgani , user703 , user1186 , Mamad7713 , user2083 , user1642 , farzad4069 , Sinaa271 , Fantech , barbi_bambo , najmphp , mjashelec , عرفان سیدی , mh_star75 , Mustafa sf , user581 , user231 , gholami , edisone2005 , pedramh0007 , ZarrinStock , user2832 , Mehdi Mashak , MELODI , user70 , Majid Moradi , mostafa_tahami , FercHeliX , user132 , IranianPcCenter , سرگل , Moosina , user318 , alirismantab , mousavi , Nikpey , Milad.Azmoon , PARDIS HADI , mostafa2012 , PFA_Yazd , ahmadabedi , nima_d , Yoused1049 , KabirPC , meysam_belash , Ahshshhd , mohammad857 , ehssan , hosseinf890803 , NHH , user2122 , فرهاد , behnamjavid , adineh59 , user3379 , Majid1372 , Alireza1234 , smmortazavi , reza029 , SH2021 , Hasan elec , ak1_2004 , mobin0911 , behnam021 , morteza35426 , lotfali3940 , mhd_ted , temohamadreza , user570 , rahim1 , nader1356 , user993 , M-amini , Nikava , karokh , Masoud-seif , imankaraj , user3081 , mosi2103 , gtechno , Masihaa , hamid2925 , Reza sh1996 , MghsdBdev , farhadnegar1361 , alimohammad , salimi , mansord , reza5628 , user417 , ASGHARI , valiasrpc , Hasanzolfaghari , alidadash , Razizadeh , mmsbios , debug , hamid63 , shahtot , tarhine , amoooo , Aliasghar en , HasanAbedian , hoomanhidaji , mohammad edris ghavidel , Hajipour , rahmansaeid , user2718 , user2728 , Abisafa , Dr_repairs , sami1759 , Ahmad_S , parsabostani , hesamhpr , Maziyar6245 , dr_hardware , mohammad_hadi , mohammadhosein09035095604 , user606 , rayanprint , masuod64 , se7envista2010 , mmm3333 , Smartboy , user2693 , M-ahmadi , Kian91 , prince_h , alirezaw_tayebi , 2delboro , azhvanarad , smr123 , Ramin-m , morteza1400 , rasool fadavi , user1436 , milad2363231 , , NRG , smtabaeiyan73 , iman naseri , mehregano , mantanham , user240 , user1015 , drzahraee , 4030saeed , PcMomeni , AMIR SALAR , arash4196670 , alirezataleei , novinteknoo , rpdigi78 , user189 , FSARZAD , afshin50 , warcraft1212 , sandra89 , sahamipoor , user875 , arsaveh , S.A , Arvin , user138 , yaser-n , user1317 , hhrrbb , ENGzameni , farzad2121 , yasin1649 , ali779777 , mehdisalamni72 , Mohammad Sakhipour , parham98 , parham98 , SASABOURI , user488 , m_sayadi , javadmosayebi , user1867 , shahram724 , secret1168 , mehrsis1400 , saeedmir , violet , user154 , alihe1986 , mobinsystem , komail98 , Mamadofski , mahdighokami , javad mirdavoodi , Smaeel zarifi , rezaalipour , teknikal_shop , Mostafa7 , elechoti , user510 , Ali_Obaei , Sisto Co , dehit2022 , user578 , alijooon , user3353 , asa2000 , user209 , Majidizadi , JAVID1361 , seda9770 , vinafix , Mousasadr , PARS EL CO , Ali_1331 , ghorban