عدم دانلود فایل بایوس

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

unlimited

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
483

سابقه فعالیت:

درود و شاد باش به مناسبت عید سعید باستانی . در قسمت درخواست فایل بایوس سرچ ک میزنم . بایوس مورد نظر ( g41t-m13) میاد ولی وقتی میخوام دانلودش کنم پیغام میده شما اجازه دسترسی ندارید . ممنون میشم پیگیری کنید

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,055

سابقه فعالیت:

درود و شاد باش به مناسبت عید سعید باستانی . در قسمت درخواست فایل بایوس سرچ ک میزنم . بایوس مورد نظر ( g41t-m13) میاد ولی وقتی میخوام دانلودش کنم پیغام میده شما اجازه دسترسی ندارید . ممنون میشم پیگیری کنید
سلام روزبخیر کسانی که عضویت ویژه موبایل دارن دسترسی به بخش لپ تاپ ندارند

unlimited

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
483

سابقه فعالیت:

درود خانم بلبلی . من هم کاربر پلاتنیوم هستم . هم کاربر ویژه موبایل

unlimited

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
483

سابقه فعالیت:

در ضمن من به همه قسمتهای سایت منجمله لپتاپ دسترسی دارم . فقط در مورد بایوس مشکل دارم که پیغام میده شما اجازه دسترسی ندارید

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,055

سابقه فعالیت:

unlimited

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
483

سابقه فعالیت:

امروز بررسی میکنیم و نتیجه رو اطلاع میدم ????
درود سرکار خانم بلبلی . همچنان مشکل من پابرجاس . در قسمت درخواست فایل بایوس وقتی ک فایلی رو در قسمت سرچ میزنم . میاره و وقتی روش کلید میکنم برای دانلود میزنه شما اجازه دسترسی ندارید . اما اگر در قسمت مثلا بایوس دل یا بایوس اچ پی و ...... فایلی رو انتخاب کنم مشکلی نیست و میتونم دانلود کنم

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

درود سرکار خانم بلبلی . همچنان مشکل من پابرجاس . در قسمت درخواست فایل بایوس وقتی ک فایلی رو در قسمت سرچ میزنم . میاره و وقتی روش کلید میکنم برای دانلود میزنه شما اجازه دسترسی ندارید . اما اگر در قسمت مثلا بایوس دل یا بایوس اچ پی و ...... فایلی رو انتخاب کنم مشکلی نیست و میتونم دانلود کنم
مشکل دانلود حل شده آیا؟

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند