پشتیبانی فنی اندروید Huawei Mate 9 MHA-L29

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

Dr Maakan Moradi

دکتر ماکان مرادی
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

تقاضای شماتیک یا برد ویو گوشی هواوی میت9 رو دارم

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,294

سابقه فعالیت:

متاسفانه موجود نیست

Dr Maakan Moradi

دکتر ماکان مرادی
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

امکان ارسال شماتیک مشابه برای راهنمایی و پیدا کردن بخصوص ماهیت 3 قطعه SMD سیاه در مدار شارژ و باطری که دارای 2 پایه , حرف F روی آن و یک نقطه جهت در گوشه وجود دارد که هر سه خال زئن و نمیتونم چک کنمشون. و متاسفانه نیاز مند هستم. ممکنه با ارسال تصویر از قطعه تا جای ممکن دوستان راهنماییم کنید. بنده دکتر مرادی هستم و شما نمیدونین چقدر مجموعه شما از چندین سال پیش که باهاتون از طریق یکی از مهندسین و دوستان اینفو پارسه زمانی که به ایران برگشتم معرفیتون کرد و من بی اندازه ازتون بابت تمام کمک ها و فعالیتتون ممنونم. بخصوص اون استادی مسن و عزیزی که با چنان بار دانایی ویدیئو های تعمیرات رو برامون تشریح و آموزش میدن. که مدت هاست بی اندازه مشتاق صحبت و تشکر مستقیم ازشون هستم.

Mohammad.Reza.Arashfakhr

تیم پشتیبانی
واکنش‌ها
510

سابقه فعالیت:

امکان ارسال شماتیک مشابه برای راهنمایی و پیدا کردن بخصوص ماهیت 3 قطعه SMD سیاه در مدار شارژ و باطری که دارای 2 پایه , حرف F روی آن و یک نقطه جهت در گوشه وجود دارد که هر سه خال زئن و نمیتونم چک کنمشون. و متاسفانه نیاز مند هستم. ممکنه با ارسال تصویر از قطعه تا جای ممکن دوستان راهنماییم کنید. بنده دکتر مرادی هستم و شما نمیدونین چقدر مجموعه شما از چندین سال پیش که باهاتون از طریق یکی از مهندسین و دوستان اینفو پارسه زمانی که به ایران برگشتم معرفیتون کرد و من بی اندازه ازتون بابت تمام کمک ها و فعالیتتون ممنونم. بخصوص اون استادی مسن و عزیزی که با چنان بار دانایی ویدیئو های تعمیرات رو برامون تشریح و آموزش میدن. که مدت هاست بی اندازه مشتاق صحبت و تشکر مستقیم ازشون هستم.
سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگوار

اگه براتون سخت نیست نرم افزار DZKJ رو دانلود کنین و یک ایمیل و پسورد برای ریجستر وارد کنین تا هفت روز اکانت رایگان هست و میتونید استفاده کنید و داخلش تمام قست های و شماتیک این مدل هست و اگه موفق نشدین ادرس قسمت دقیق برد رو بدین براتون عکس ارسال کنیم
نرم افزار براتون پیوست میشه

فایل های ضمیمه

• DZKJ.rar
    13.8 مگابایت · نمایش‌ها: 0
چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند