درخواست فایل Dell Latitude E5440

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

Mr Robot

کاربر
واکنش‌ها
20

سابقه فعالیت:

سلام و خسته نباشید به تمامی همکاران
نیازمنده فایل بایوس لپ تاپ Dell Latitude E5440 با شماره برد La-9832p rev1.0 A00 با مشخصات زیر هستم.
Cpu:i7 G4
Vga:Nvidia
تمامی فایل های موجود رو تست زدم همشون ایتلی هستن اگه کسی این فایل رو داره ممنون میشم برام آپلود کنه.
با تشکر

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,288

سابقه فعالیت:

سلام
خود دستگاه چه مشکلی داره ؟
لطفا بکاپ ارسال کنید

Mr Robot

کاربر
واکنش‌ها
20

سابقه فعالیت:

سلام
خود دستگاه چه مشکلی داره ؟
لطفا بکاپ ارسال کنید
متاسفانه خود آی سی 8 مگ خراب شده و خال زدگی داره و اطلاعاتش قابل خوندن نیست و آی سی 4 مگ سالمه
دستگاه با آی سی و بایوس جدید روشن میشه و تمامی ولتاژها تو بلوک های مختلف برقراره و از نظر اهم چک هم مشکلی نیست تو خروجی و ال سی دی تصویر ندارم.جریان کشی دستگاه بین 0.75 الی 0.85 است.

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,288

سابقه فعالیت:

متاسفانه خود آی سی 8 مگ خراب شده و خال زدگی داره و اطلاعاتش قابل خوندن نیست و آی سی 4 مگ سالمه
دستگاه با آی سی و بایوس جدید روشن میشه و تمامی ولتاژها تو بلوک های مختلف برقراره و از نظر اهم چک هم مشکلی نیست تو خروجی و ال سی دی تصویر ندارم.جریان کشی دستگاه بین 0.75 الی 0.85 است.

فایل های ضمیمه

• E5440 8mb.zip
    4 مگابایت · نمایش‌ها: 6
  • E5440 4mb.zip
    2.7 مگابایت · نمایش‌ها: 8

Mr Robot

کاربر
واکنش‌ها
20

سابقه فعالیت:

سلام
مهندس جان با این فایل ها تست زدم مشکل پابرجا بود یکی از همکارا برام فایل فرستادن که تصویر گرفتم ولی میخواستم ببینم میشه فایلش رو اصلاح کنین چون دیر تصویر میده خودم یبار انجام دادم ولی کلا دستگاه مشکلش به حالت قبل برگشت.

فایل های ضمیمه

• Dell Latitude E5440 LA-9832P Bios U1 25Q64FV.BIN
    8 مگابایت · نمایش‌ها: 6

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,059

سابقه فعالیت:

سلام
مهندس جان با این فایل ها تست زدم مشکل پابرجا بود یکی از همکارا برام فایل فرستادن که تصویر گرفتم ولی میخواستم ببینم میشه فایلش رو اصلاح کنین چون دیر تصویر میده خودم یبار انجام دادم ولی کلا دستگاه مشکلش به حالت قبل برگشت.

فایل های ضمیمه

• ME Dell Latitude E5440.zip
    4 مگابایت · نمایش‌ها: 12
چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند