درخواست فایل dell E6440

mgolmoradi

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
1

سابقه فعالیت:

سلام.
لپ تاپ dell مدل latitude E6440 آورده شده برای تعمیر و مشکلش اینه که بعد از نصب ویندوز 7 یا 10 اصلا چیپ گرافیک دستگاه رو نمیشناسه و درایورش رو نصب نمیکنه. تا قبل از نصب ویندوز جدید چیپ شناسایی میشده و مشکلی نداشته و بعد از نصب ویندوز جدید این مشکل براش پیش اومده.
دستگاه دو تا بایوس داره و فایل های بایوس موجود در سایت رو که استفاده کردم دستگاه دیگه روشن نمیشه و رو بایوس خودش هم همون مشکل قبلی رو داره.ممنون میشم اگر ممکنه برای حل این مشکل کمکم کنید و فایل بایوس تست شده و سالم رو برای دستگاه برام بفرستید.
پ.ن:عکس مادربرد دستگاه ضمیمه شده.

فایل های ضمیمه

• photo_2023-01-14_17-27-51.jpg
    photo_2023-01-14_17-27-51.jpg
    147.6 KB · نمایش‌ها: 3

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,353

سابقه فعالیت:

سلام
لطفا بکاپ بایوس اصلی رو ارسال کنید

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,088

سابقه فعالیت:

Bios & EC

فایل های ضمیمه

• LA-9934P 4MB.zip
    2.8 مگابایت · نمایش‌ها: 4
  • LA-9934P 8MB.zip
    4.1 مگابایت · نمایش‌ها: 4

mgolmoradi

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
1

سابقه فعالیت:

ممنونم.این دو تا فایل رو استفاده کردم. چند تا مشکل جدید برای دستگاه بوجود اومد.
اول اینکه بعد از زدن دکمه پاور 10 تا 15 ثانیه طول میکشه که لوگو dell نمایش داده بشه و نکته بعدی اینکه هر موقع که دستگاه ری استارت میشه صفحه سیاه میشه و دیگه دستگاه لود نمیشه. و باید با دکمه پاور دستگاه رو خاموش کنم و مجدد روشن کنم.
و آخرین مورد هم اینه که هنوز چیپ گرافیک رو شناسایی نمیکنه. اگر ممکنه راهنمایی کنید که چکار کنم.

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,353

سابقه فعالیت:

ممنونم.این دو تا فایل رو استفاده کردم. چند تا مشکل جدید برای دستگاه بوجود اومد.
اول اینکه بعد از زدن دکمه پاور 10 تا 15 ثانیه طول میکشه که لوگو dell نمایش داده بشه و نکته بعدی اینکه هر موقع که دستگاه ری استارت میشه صفحه سیاه میشه و دیگه دستگاه لود نمیشه. و باید با دکمه پاور دستگاه رو خاموش کنم و مجدد روشن کنم.
و آخرین مورد هم اینه که هنوز چیپ گرافیک رو شناسایی نمیکنه. اگر ممکنه راهنمایی کنید که چکار کنم.

فایل های ضمیمه

• la-9934p clear.zip
    7.3 مگابایت · نمایش‌ها: 2
چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند