درخواست فایل Asus gl552vw

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

NHH

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
8

سابقه فعالیت:

سلام وقت بخیر
لپ تاپ به مدل Asus GL552vw به شماره برد GL552vw Rev2.1 به دلیل خرابی گرافیک nvidia چیپ گرافیک تعویض شد از GTX 960M (n16p-gx-a2) به GTX 1050 (N17p-G0_a1) تغییر و ارتقا دادم و به عنوان دیواس گرافیک دوم شناسایی شده اما به دلیل تغییر در ساختار گرافیک نیاز به آپدیت بایوس دارم ورژن 304 آخرین آپدیت این لپ تاپ به همراه بک آپ اصلی رو میدم خدمتتون لطفا زحمت ارتقا بایوس رو بکشید.
با تشکر

فایل های ضمیمه

• asus gl552vw-backup.bin
    8 مگابایت · نمایش‌ها: 2
  • GL552VW-AS.rar
    2.5 مگابایت · نمایش‌ها: 1

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,078

سابقه فعالیت:

سلام لطفا این فایل رو تست کنید.

فایل های ضمیمه

• GL552VW.zip
    4 مگابایت · نمایش‌ها: 1
  • دم شما گرم!
واکنش‌ها: NHH

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,078

سابقه فعالیت:

Asus

فایل های ضمیمه

• Asus.zip
    3.8 مگابایت · نمایش‌ها: 1
  • دم شما گرم!

NHH

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
8

سابقه فعالیت:

فایل رو پروگرام کردم لپ تاپ بالا میاد اما کارت گرافیک رو با راههای مختلف تست کردم نصب نمیشه ، شناسایی میشه اما نصب نمیشه کارت گرافیک اینتل و تمام درایور ها به راحتی شناسایی و تعریف میشه اما کارت گرافیکی که من تعویض کردم فقط شناسایی میشه اما تعریف نمیشه مدل GTX 1050 رو میاره اما بعد از نصب همچنان 3D video controller باقی میمونه گرافیک قبلی GTX 960M (n16p-gx-a2) بوده و من جاش (N17p-G0_a1) GTX 1050 گذاشتم حافظه Ram گرافیکی 2G هست ، ببخشید که زحمت شما رو زیاد کردم 🌹 🌺

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,335

سابقه فعالیت:

سلام
دستگاه اگه بالا میاد پس بایوس مشکلی نداره و درست هست
این مشکل احتمالا بخاطر تعویض قطعه هست

NHH

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
8

سابقه فعالیت:

سلام
دستگاه اگه بالا میاد پس بایوس مشکلی نداره و درست هست
این مشکل احتمالا بخاطر تعویض قطعه هست
بله فرمایش شما کاملا درسته ، بنده هم عرض کردم که مشکل از تعویض قطعه هست ، آپدیت شده و ساختار قبلی خودش رو نمیتونه شناسایی کنه ، به همین دلیل هست که آپدیت بروز شده این مدل رو میخوام ، آپدیت جدید سری 304 احتمالا بتونه مشکل و حل کنه مدل گرافیک رو شناسایی هم میکنه اما تعریف نمیشه , و یا توی آرشیو شما فایلی باشه که از سری GTX 1050 پشتیبانی کنه

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,335

سابقه فعالیت:

بله فرمایش شما کاملا درسته ، بنده هم عرض کردم که مشکل از تعویض قطعه هست ، آپدیت شده و ساختار قبلی خودش رو نمیتونه شناسایی کنه ، به همین دلیل هست که آپدیت بروز شده این مدل رو میخوام ، آپدیت جدید سری 304 احتمالا بتونه مشکل و حل کنه مدل گرافیک رو شناسایی هم میکنه اما تعریف نمیشه , و یا توی آرشیو شما فایلی باشه که از سری GTX 1050 پشتیبانی کنه

فایل های ضمیمه

• gl552vw update 304.zip
    3.9 مگابایت · نمایش‌ها: 1
  • Love

NHH

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
8

سابقه فعالیت:

سلام وقت بخیر
جناب همتی عزیز این فایلی که فرستادید کاملا اوکی بوده دستگاه راه اندازی کامل شد و درایور ارتقا یافته براحتی نصب شد ، ببخشید فراموش کردم که اعلام وضعیت کنم. بابت زحمتی که کشیدید بسیار ممنونم 🌹 :love:

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,078

سابقه فعالیت:

ممنونم که اطلاع دادین. :)

• دم شما گرم!
چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند