وجود تاپیک قطعات مشابه در سایت خارجی

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

kiarash

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
23

سابقه فعالیت:

با سلام ..... من داشتم فیلم های آموزشی رو دوره میکردم یه جا آقای اسداللی وارد سایت خارجی دکتر شدن و یه قسمت تشابهات قطعات بودش گه خیلی خوشم اومد مثلا میگفتیم ترانزیستور 30 ولت 10 آمپر مقاومت 1 اهم کل تشابهات را نشان میدادن خیلی خوب بود ولی این موضوع برای ما سایت ابرانی ها نیست خیلی ناراحت شدم لطفا تفاوت نزارید ممنونم

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,537

سابقه فعالیت:

با سلام ..... من داشتم فیلم های آموزشی رو دوره میکردم یه جا آقای اسداللی وارد سایت خارجی دکتر شدن و یه قسمت تشابهات قطعات بودش گه خیلی خوشم اومد مثلا میگفتیم ترانزیستور 30 ولت 10 آمپر مقاومت 1 اهم کل تشابهات را نشان میدادن خیلی خوب بود ولی این موضوع برای ما سایت ابرانی ها نیست خیلی ناراحت شدم لطفا تفاوت نزارید ممنونم
سلام اون بخش دیتاشیت و مشابهات بود که برای حدود دوسال پیشه و همون موقع برای هردوسایت داخلی و خارجی فعال بود اما بعد دیدیم کاربران استقبال نکردند و ما سال پیش غیرفعالش کردیم.
طوریکه پس از یکسال شما اولین نفر هستید که متوجه شدید اون بخش غیرفعال شده!????

kiarash

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
23

سابقه فعالیت:

حتما بدونید بقیه هم نمییدونن یه همچین چیزی بوده اگر بدونن حتما استقبال میکنند .... الان یکی از بزرگترین دقدقه ها برای ما تعمیرکارا نبودن قطعات هستش لطفا راه اندازی مجدد بکنید من ضمانت میکنم استقبال بشه.......

rezagharbavi

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
327

سابقه فعالیت:

سلام
بله واقعا نیاز توی این شرایط نبود قطعه

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند