محدويت دانلود روزانه

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

abollove2000

کاربر
واکنش‌ها
5

سابقه فعالیت:

با سلام و احترام مدير محترم سايت دكتر بايوس من امروز به دليل محدويت دانلود روزانه نتونستم بيشتر از 6 فايل دانلود كنم محدويت روزانه طبق قوانين سايت 20 فايل هستش لطفا به در خواست اينجانب رسيدگي كنيد با تشكر

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,566

سابقه فعالیت:

با سلام و احترام مدير محترم سايت دكتر بايوس من امروز به دليل محدويت دانلود روزانه نتونستم بيشتر از 6 فايل دانلود كنم محدويت روزانه طبق قوانين سايت 20 فايل هستش لطفا به در خواست اينجانب رسيدگي كنيد با تشكر
سلام لیست دانلودتون میتونید از لینک زیر بررسی بفرمایید.
چند ساعتی مشکل فنی توی بخش شمارنده دانلود بود که حلشد.
امیدوارم عذرخواهی ما را پذیرا باشید.????

SHAHRAM

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
301

سابقه فعالیت:

سلام وقت بخیر من امروز با دانلود 4 فایل و دیدن 5 عکس دچار محدودیت روزانه شدم
لطفا پیگری بفرمایید

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,566

سابقه فعالیت:

SHAHRAM

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
301

سابقه فعالیت:

سلام عاقبتتون بخیر
اینجا میتونید لیست دانلود تون ببینید.
ممنونم ، اما منم از روی همین لیست خدمتتون جزئیات دانلودم رو گفتم
بهتر نیست که نمایش عکس به عنوان دانلود محاسبه نشه؟ چون گاهی برای دانلود یک فایل بایوس یه شماتیک مجبوریم برای شناسایی دقیق تر و انتخاب درست مدل بورد ، عکس هایی که توی اون پیج هستند رو باز کنیم و این مسئله باعث رسیدن به محدودیت روزانه میشه و دیگه نمیشه فایل های اصلی رو دانلود کرد
و اینکه تعداد 9 دانلود خیلی کمه...!
قبلا فرموده بودین تا 20 تا مجاز هست
با تشکر

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,566

سابقه فعالیت:

ممنونم ، اما منم از روی همین لیست خدمتتون جزئیات دانلودم رو گفتم
بهتر نیست که نمایش عکس به عنوان دانلود محاسبه نشه؟ چون گاهی برای دانلود یک فایل بایوس یه شماتیک مجبوریم برای شناسایی دقیق تر و انتخاب درست مدل بورد ، عکس هایی که توی اون پیج هستند رو باز کنیم و این مسئله باعث رسیدن به محدودیت روزانه میشه و دیگه نمیشه فایل های اصلی رو دانلود کرد
و اینکه تعداد 9 دانلود خیلی کمه...!
قبلا فرموده بودین تا 20 تا مجاز هست
با تشکر
اکانت پلاتینیوم تا ۲۰ تا میتونه دانلود کنه اکانت شمارو میگم تیم برنامه نویسی بررسی کنن ببینن مشکل از کجاست.

user3730

کاربر
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

با سلام
محدودیت دانلود روزانه من گاهی با دانلود دو فایل اعمال میشه برام.و خیلی ازار دهنده هست. لیست من رو هم چک کنید در تاریخ امروز فقط با دو دانلود محدودیت داده بهم.ممنون

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,566

سابقه فعالیت:

با سلام
محدودیت دانلود روزانه من گاهی با دانلود دو فایل اعمال میشه برام.و خیلی ازار دهنده هست. لیست من رو هم چک کنید در تاریخ امروز فقط با دو دانلود محدودیت داده بهم.ممنون
سلام وقت بخیر
افزونه محاسبه کننده تعداد دانلود از زمان دقیق آخرین باری که محدودیت دانلودتون پرشده بعد از ۲۴ ساعت ریست میشه.

user3730

کاربر
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

سلام وقت بخیر
افزونه محاسبه کننده تعداد دانلود از زمان دقیق آخرین باری که محدودیت دانلودتون پرشده بعد از ۲۴ ساعت ریست میشه.
به نظرتون مشکلم از برنامه دانلودر من نیست؟ چون تعداد کانکشن دریافتی از سایت برای هر دانلود تقریبا ۱۰ کانکشن هستش. شاید بخاطر همین سیستم فکر میکنه ده فایل همزمان رو دارم دانلود میکنم.البته حدس میزنم . خودم تست نکردم

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,566

سابقه فعالیت:

به نظرتون مشکلم از برنامه دانلودر من نیست؟ چون تعداد کانکشن دریافتی از سایت برای هر دانلود تقریبا ۱۰ کانکشن هستش. شاید بخاطر همین سیستم فکر میکنه ده فایل همزمان رو دارم دانلود میکنم.البته حدس میزنم . خودم تست نکردم
بعید میدونم بخاطر اون باشه، چون ماهم از دانلود منیجر استفاده میکنیم.

10101101

کاربر
واکنش‌ها
10

سابقه فعالیت:

با سلام و تشکر از مدیریت و اعضاء مجموعه دکتر بایوس، آموزش ها بسیار عالی و کاربردی هستند.
محدودیت دانلود برای بنده بعد از دانلود سه فایل فعال شده، لطفا بررسی میفرمایید.
با تشکر

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,566

سابقه فعالیت:

با سلام و تشکر از مدیریت و اعضاء مجموعه دکتر بایوس، آموزش ها بسیار عالی و کاربردی هستند.
محدودیت دانلود برای بنده بعد از دانلود سه فایل فعال شده، لطفا بررسی میفرمایید.
با تشکر
سلام وقت بخیر

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,566

سابقه فعالیت:

10101101

کاربر
واکنش‌ها
10

سابقه فعالیت:

اطلاعات اکانتی که خریداری کردید رو در لینک زیر میتونید ملاحظه بفرمایید.
با مطالعه محدودیت دانلود، اکانت خریداری شده و مطابقت نداشتن با پیام ارسالی(شما به حداکثر تعداد دانلود محدودیت روزانه رسیدید!)، درخواست بررسی داشتم.
محدودیت دانلود(20)
دانلود روز جاری(3)

با تشکر

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,566

سابقه فعالیت:

با مطالعه محدودیت دانلود، اکانت خریداری شده و مطابقت نداشتن با پیام ارسالی(شما به حداکثر تعداد دانلود محدودیت روزانه رسیدید!)، درخواست بررسی داشتم.
محدودیت دانلود(20)
دانلود روز جاری(3)

با تشکر
همونطور که قبلا هم عرض کردم، افزونه محاسبه کننده تعداد دانلود از زمان دقیق آخرین باری که محدودیت دانلودتون پرشده بعد از ۲۴ ساعت ریست میشه.

10101101

کاربر
واکنش‌ها
10

سابقه فعالیت:

همونطور که قبلا هم عرض کردم، افزونه محاسبه کننده تعداد دانلود از زمان دقیق آخرین باری که محدودیت دانلودتون پرشده بعد از ۲۴ ساعت ریست میشه.
فرمایش جنابعالی را متوجه شدم، بر اساس قوانین اکانت،در روز 20 عدد دانلود مجاز میباشد، در صورتی که بنده این تعداد دانلود را نداشتم،روز جاری مورخه 1400/09/01 سه فایل، مورخه 1400/08/30 پنج فایل، مورخه 1400/08/29 چهار فایل و 1400/08/28 یک فایل دانلود گردیده. همچنین مورخه 27 و26 دانلودی نداشتم.

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,566

سابقه فعالیت:

فرمایش جنابعالی را متوجه شدم، بر اساس قوانین اکانت،در روز 20 عدد دانلود مجاز میباشد، در صورتی که بنده این تعداد دانلود را نداشتم،روز جاری مورخه 1400/09/01 سه فایل، مورخه 1400/08/30 پنج فایل، مورخه 1400/08/29 چهار فایل و 1400/08/28 یک فایل دانلود گردیده. همچنین مورخه 27 و26 دانلودی نداشتم.
بررسی و رفع مشکل شد. از شکیبایی شما سپاسگذاریم????????

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند