پشتیبانی فنی اندروید فراموش کردن الگو در اندروید

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

barbi_bambo

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
50

سابقه فعالیت:

سلام و عرض ادب. گوشی سامسونگ S 20 پلاس اگر الگوی قفل گوشی توسط کاربر فراموش شود آیا راهی هست که بدون اینکه اطلاعات شخصی اون پاک بشه، این الگو را حذف کنیم؟ سیستم عامل اون احتمالا باید اندروید 10 باشه. البته با فلش و رام زدن اوکی میشه ولی اطلاعات کاربر هم از بین خواهد رفت. ما دنبال راهی هستیم که اطلاعات مشتری روی گوشی پاک نشه.
ممنون

Milad.Azmoon

کاربر فعال
واکنش‌ها
39

سابقه فعالیت:

سلام و عرض ادب. گوشی سامسونگ S 20 پلاس اگر الگوی قفل گوشی توسط کاربر فراموش شود آیا راهی هست که بدون اینکه اطلاعات شخصی اون پاک بشه، این الگو را حذف کنیم؟ سیستم عامل اون احتمالا باید اندروید 10 باشه. البته با فلش و رام زدن اوکی میشه ولی اطلاعات کاربر هم از بین خواهد رفت. ما دنبال راهی هستیم که اطلاعات مشتری روی گوشی پاک نشه.
ممنون
سلام عزیز
فعلا خیر هیچ راهکاری نداره

MajidKarimi098

تیم پشتیبانی
واکنش‌ها
21

سابقه فعالیت:

ممنون

گوگل در اندروید 10 از سیستمی به نام Adiantum برای Encrypt استفاده میکنه و پارتیشن Data (محل ذخیره رمز دستگاه) بطور پیشفرض توسط شرکت سازنده Encrypt میشه بنابراین فعلا متود "پابلیکی" برای بایپس رمز این دستگاه ها وجود مداره

نکته: رمزنگاری Adiantum شامل دستگاه هایی هستش که بصورت دیفالت زمان ارائه به بازار دارای اندروید 10 هستند بنابراین دستگاه هایی که اندروید 9 داشتند و به 10 آپگرید کردند شامل این مورد نشده و میشه رمز صفحه شون رو بدون از دست دادن اطلاعات کاربر برداشت

Milad.Azmoon

کاربر فعال
واکنش‌ها
39

سابقه فعالیت:

بنده
گوگل در اندروید 10 از سیستمی به نام Adiantum برای Encrypt استفاده میکنه و پارتیشن Data (محل ذخیره رمز دستگاه) بطور پیشفرض توسط شرکت سازنده Encrypt میشه بنابراین فعلا متود "پابلیکی" برای بایپس رمز این دستگاه ها وجود مداره

نکته: رمزنگاری Adiantum شامل دستگاه هایی هستش که بصورت دیفالت زمان ارائه به بازار دارای اندروید 10 هستند بنابراین دستگاه هایی که اندروید 9 داشتند و به 10 آپگرید کردند شامل این مورد نشده و میشه رمز صفحه شون رو بدون از دست دادن اطلاعات کاربر برداشت
بنده به خودم واقعا افتخار میکنم که در جمع اساتیدی مثل شما حضور دارم.تا اونجایی که از صحبت هاتون متوجه شدم به این نتیجه رسیدم که گوشی هایی که آندروید پیش فرضشون 9 هست و حتی به 10 آپدیت شدند میشه رمز صفحه رو هک کرد.

الان مشتری برای من یه A305f آورده که قبلا آندروید 9 بوده منتها خودش گرفته آپدیتش کرده و الان آندرویدش 10 هست و میخواد رمز صفحه رو برداره و اطلاعاتش پاک نشه.
برای انجام اینکار یکسال هم از مشتری فرصت گرفتم و مشکل زمانی ندارم.

میشه بزرگواری کنید و آموزش حذف رمز بدون پاک شدن اطلاعات در آندروید 9 و 10 رو قرار بدید؟؟؟یک دنیا ممنون میشم.

چون این آموزش رو در هیچ جای دنیا اعم از یوتیوب و فروم ها و آموزش های پولی و سایت ها و نماینده های رسمی شرکت ها و دنیای مجازی نه دیدم و نه شنیدم و اگر شما آموزشش رو قرار بدید بسیار ممنون میشم...

پیشاپیش تشکر

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند