ضعیف بودن بخش تلفن همراه

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

unlimited

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
483

سابقه فعالیت:

درود بر تیم دکتر بایوس
بخش تلفن همراه خیلی خیلی ضعیف عمل کرد و ما توقعمون خیلی بیشتر از این بود .
یعنی توقع داشتیم بخش آموزش تلفن همراه هم مثل بخش آموزش لپتاپ و پی سی و پاور و مانیتور پر محتوا و با ارائه آموزشهای اصولی یاد گرفتن ارائه بشه ولی متاسفانه خیلی خیلی ضعیفه .
بهتره که در این بخش فکری بشه و آموزشهای اصولی صفر تا صد تلفن همراه به همراه ویدئوهای آموزشی و ویدئوهای تعمیر و رفع عیوب متداول تلفنها ارائه بشه .
چرا که شعار دکتر بایوس اصولی یاد گرفتنه
ممنون از تیم دکتر بایوس

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,551

سابقه فعالیت:

درود بر تیم دکتر بایوس
بخش تلفن همراه خیلی خیلی ضعیف عمل کرد و ما توقعمون خیلی بیشتر از این بود .
یعنی توقع داشتیم بخش آموزش تلفن همراه هم مثل بخش آموزش لپتاپ و پی سی و پاور و مانیتور پر محتوا و با ارائه آموزشهای اصولی یاد گرفتن ارائه بشه ولی متاسفانه خیلی خیلی ضعیفه .
بهتره که در این بخش فکری بشه و آموزشهای اصولی صفر تا صد تلفن همراه به همراه ویدئوهای آموزشی و ویدئوهای تعمیر و رفع عیوب متداول تلفنها ارائه بشه .
چرا که شعار دکتر بایوس اصولی یاد گرفتنه
ممنون از تیم دکتر بایوس
سلام وقت بخیر حق با شماست.
متاسفانه مدرسین بخش اندروید بازخورد قابل قبولی نداشتند ما از اعتماد شما سپاسگذاریم و این اعتماد برای ما بسیار با ارزش است.
در تلاش هستیم هرچه سریعتر نسبت به بهبود کیفیت بخش اندروید اقدامات لازم را انجام دهیم و جبران خسارت خواهیم کرد.
از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

unlimited

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
483

سابقه فعالیت:

علم ، سواد و نیت دکتر بایوس بر هیچ شخصی پوشیده نیست .
اگر منظورتان از جبران خسارت ، مادی هست که باید عرض کنم هزینه در رابطه با یادگیری ، خسارت نیست و سرمایه گذاریه و همین که از مدرسین محترم فعلی این بخش حتی یک کلمه هم یاد گرفته باشم . خودش برام سرمایه باارزشی شده . اما اگر منظورتان خسارت معنویه ، باید عرض کنم که قدرت ، علم ، سواد و متانت تیم دکتر بایوس بر کسی پوشیده نیست و دکتر بایوس امتحان خودشو پس داده و مفتخریم که یکی از اعضای خانواده دکتر بایوسیم و دوست داریم در کنار دکتر بایوس به سطوح بالا برسیم .
هزینه کردن در دکتر بایوس تحت هیچ شرایطی خسارت نیست و سرمایه گذاریه :love:

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,551

سابقه فعالیت:

علم ، سواد و نیت دکتر بایوس بر هیچ شخصی پوشیده نیست .
اگر منظورتان از جبران خسارت ، مادی هست که باید عرض کنم هزینه در رابطه با یادگیری ، خسارت نیست و سرمایه گذاریه و همین که از مدرسین محترم فعلی این بخش حتی یک کلمه هم یاد گرفته باشم . خودش برام سرمایه باارزشی شده . اما اگر منظورتان خسارت معنویه ، باید عرض کنم که قدرت ، علم ، سواد و متانت تیم دکتر بایوس بر کسی پوشیده نیست و دکتر بایوس امتحان خودشو پس داده و مفتخریم که یکی از اعضای خانواده دکتر بایوسیم و دوست داریم در کنار دکتر بایوس به سطوح بالا برسیم .
هزینه کردن در دکتر بایوس تحت هیچ شرایطی خسارت نیست و سرمایه گذاریه :love:
شما لطف دارید به ما???? دیشب با مدرسین بخش موبایل صحبت کردم متاسفانه بعلت محدودیتهای کرونایی محل کارشون تعطیل بوده و دسترسی به محل کارشون نداشتن بخاطر همین وقفه افتاده و قولش رو دادن که تا حداکثر دوهفته آینده بخش اندروید رو بزودی بروزرسانی کنند و این بخش رو بهبود ببخشند.
وقتی ویدیوهارو ایشون آپلود کردند بنده هم بازه زمانی غیر فعال این بخش رو محاسبه کرده و به اکانت دوستان اضافه میکنم که جبران خسارت کرده باشیم.
پاینده و پیروز باشید????????

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند