پشتیبانی فنی اندروید شیاعومی نوت ۱۰ پرو

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

user1107

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
50

سابقه فعالیت:

سلام دوستان راه حلی برا ای برنامه تماس شیاعومی هست رام موبایل گلوبال هست و برنامه تماس گوگل درست کار نمیکنه ایا راهی بجز تغییر رام هست ؟
اگه رام رو تغییر بدم مشکلی بوجود نمیاره ؟
کودوم رام رو بزنم بهتره؟

Milad.Azmoon

کاربر فعال
واکنش‌ها
39

سابقه فعالیت:

سلام

اگه برنامه تماس گوگل رو صرفا بخاطر ضبط مکالمه میخوایید بهترین روش این هست که رام منطقه اروپا رو تست کنید ( جدیدترین نسخه منطقه اروپا و رام فستبوت رو دانلود کنید )

نکته خیلی مهم اینکه چند مدل از گوشی های شیائومی مثل سری Poco X3 و مدل های جدید سری نوت روی فلش در حالت بوتلودر لاک بسیار حساس هستن بخاطر همین اولین کاری که بهتره انجام بدید اینه که گوشی رو آنلاک بوتلودر کنید و سپس اقدام به دستکاری نرم افزاری کنید تا اگه خدایی نکرده مشکلی بوجود اومد بتونید براحتی جبران کنید اما این مدل هارو اگه در حالت بوتلودر لاک فلش کنید و مشکلی بوجود بیاد حسابی کار تون سخت میشه

user1107

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
50

سابقه فعالیت:

سلا
سلام

اگه برنامه تماس گوگل رو صرفا بخاطر ضبط مکالمه میخوایید بهترین روش این هست که رام منطقه اروپا رو تست کنید ( جدیدترین نسخه منطقه اروپا و رام فستبوت رو دانلود کنید )

نکته خیلی مهم اینکه چند مدل از گوشی های شیائومی مثل سری Poco X3 و مدل های جدید سری نوت روی فلش در حالت بوتلودر لاک بسیار حساس هستن بخاطر همین اولین کاری که بهتره انجام بدید اینه که گوشی رو آنلاک بوتلودر کنید و سپس اقدام به دستکاری نرم افزاری کنید تا اگه خدایی نکرده مشکلی بوجود اومد بتونید براحتی جبران کنید اما این مدل هارو اگه در حالت بوتلودر لاک فلش کنید و مشکلی بوجود بیاد حسابی کار تون سخت میس

سلام

نکته خیلی مهم اینکه چند مدل از گوشی های شیائومی مثل سری Poco X3 و مدل های جدید سری نوت روی فلش در حالت بوتلودر لاک بسیار حساس هستن بخاطر همین اولین کاری که بهتره انجام بدید اینه که گوشی رو آنلاک بوتلودر کنید و سپس اقدام به دستکاری نرم افزاری کنید تا اگه خدایی نکرده مشکلی بوجود اومد بتونید براحتی جبران کنید اما این مدل هارو اگه در حالت بوتلودر لاک فلش کنید و مشکلی بوجود بیاد حسابی کار تون سخت میشه
سلام
من میخوام برنامه تماس گیر اختصاصی شیاعومی رو داشته باشم نه گوگل
انلاک هم کردم کودوم رام رو بزنم .
هند یا اروپا یا جای دیگه؟
کودوم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
از کجا دانلود کنم بهتره؟

Milad.Azmoon

کاربر فعال
واکنش‌ها
39

سابقه فعالیت:

سلا

سلام
من میخوام برنامه تماس گیر اختصاصی شیاعومی رو داشته باشم نه گوگل
انلاک هم کردم کودوم رام رو بزنم .
هند یا اروپا یا جای دیگه؟
کودوم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
از کجا دانلود کنم بهتره؟
سایت ایران موبایل رام های کامل این مدلها رو داره

ابتدا آخرین نسخه رام منطقه اروپا رو بزنید اگر به نتیجه نرسیدید رام منطقه هند هم امکانات جالبی داره میتونید اون رو هم تست بفرمایید

user1107

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
50

سابقه فعالیت:

سایت ایران موبایل رام های کامل این مدلها رو داره

ابتدا آخرین نسخه رام منطقه اروپا رو بزنید اگر به نتیجه نرسیدید رام منطقه هند هم امکانات جالبی داره میتونید اون رو هم تست بفرمایید
رام اروپا و هند هر دوتاش تماس گیر اختصاصی شیاعومی رو داره؟

Milad.Azmoon

کاربر فعال
واکنش‌ها
39

سابقه فعالیت:

رام اروپا و هند هر دوتاش تماس گیر اختصاصی شیاعومی رو داره؟
تا زمانی که روی گوشی تون تست نکنید قطعی نمیشه گفت فلان منطقه داره یا نه

حتما باید تست بشه ولی تا جایی که میدونم رام های منطقه اروپا و هند و حتی اندونزی این قابلیت رو دارند ( در کل کار سختی نیست چون حجم زیادی نداره و راحت میتونید رام هایی که ذکر کردم رو دانلود و تست کنید و از طرفی چون گوشی آنلاک بی ال شده شما نیازی به باکس و دانگل نداری و براحتی میتونی رام های مختلف رو روی گوشی تست کنی )

اما اینو میدونم بخاطر اینکه شرکت شیائومی مجبور به رعایت یک سری استاندارها و قوانین هست نمیتونه این قابلیت رو توی نسخه های گلوبال اعمال کنه

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند