شارژ اکانت

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

mehdi molazem

M.RS
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
26

سابقه فعالیت:

سلام وقت بخیر ما توی سایت قبلیتون یکسری امتیازهایی داشتیم که به دوره های طلایی میخورد و میخواستیم از اون استفاده کنیم که سایتتون تغییر کرد سوالم اینه که دیگه اون امتیاز ها شامل ما نمیشه؟؟
ممنون از سایت خوبتون

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

سلام وقت بخیر
درباره تغییراتی که توی سیستم تخفیف امتیازی اعمال شده اینجا قبلا توضیح داده شد.
تخفیف هم الانم هست برای تمام کاربران و بصورت کوپن تخفیف بصورت خودکار ارسال میشه، همین که اعتبار اکانت تون تموم شد براتون پیام خصوصی و ایمیل کوپن تخفیف ارسال خواهد شد.

mehdi molazem

M.RS
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
26

سابقه فعالیت:

واسه دیدن تغییراتی که توی سیستم تخفیف امتیازی که اعمال شده توضیح دادید باید اکانت شارژ باشه اگر امکانش هست چک می کنید ببینیم امتیاز داریم یا نه و من ایمیل رو هم چک کردم اما چیزی واسم نیامده بود

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

واسه دیدن تغییراتی که توی سیستم تخفیف امتیازی که اعمال شده توضیح دادید باید اکانت شارژ باشه اگر امکانش هست چک می کنید ببینیم امتیاز داریم یا نه و من ایمیل رو هم چک کردم اما چیزی واسم نیامده بود
سیستم تخفیف فعلی کاری به امتیاز شما نداره هرکسی اکانت ویژه داشته باشه و اکانت ش تموم بشه براش کوپن تخفیف میفرسته بصورت خودکار که تا ۷۲ ساعت اعتبار داره.
اگه از آخرین تاریخ اعتبار اکانت تون بیشتر از سه روز گذشته فرصت استفاده از کوپن تخفیف رو از دست دادید.
دفعه بعد که اکانت تون تموم شد دقت کنید فقط ۷۲ ساعت فرصت استفاده از کوپن تخفیف رو خواهید داشت بعدش غیرفعال میشه کوپن.

Joopiter

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
6

سابقه فعالیت:

سلام من الان اکانتم شارژ کردم شش ماهه طلایی پول از حسابم کسر شده اما اکانتم شارژ نشده

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

اکانت شما 34 دقیقه پیش فعال شده و مشکلی نباید داشته باشید!

Joopiter

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
6

سابقه فعالیت:

مشکل داره نمیتونم فایل دانلود کنم میخام فایل دانلود کنم صفحه شارژ اکانت باز میشه

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

مشکل داره نمیتونم فایل دانلود کنم میخام فایل دانلود کنم صفحه شارژ اکانت باز میشه
آدرس لینکی که میخواید دانلود کنید و خطا میده رو برام بفرستید.

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

لینک فایل نه لینک اون تاپیک یا همون پیج رو بفرستید

Joopiter

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
6

سابقه فعالیت:

لینک رو فرستادم خدمتتون لطفا پیگیری بفرمایید نیاز فوری دارم

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

شما توی بخش درخواست فایل میخواین فایل دانلود کنید بخاطر همین دسترسی ندارید.
توی بخش درخواست فایل اگر کاربر احسان یه فایلی درخواست میکنه و پشتیبانی درخواستش رو جواب میده و فایلی آپلود میکنه فقط کاربر احسان میتونه فایلشو دانلود کنه شما هم الان نمیتونید درخواست کسی دیگه رو دانلود کنید. چرا ؟ چون معمولا توی درخواست ها توسط مثلا کاربر احسان فایل بکاپ بایوس آپلود میشه و اون فایل بکاپ شامل اطلاعاتی مثل سریال مک آدرس مدل سرویس تگ و سایر اطلاعات مهم اون لپ تاپ هست بخاطر قضیه حریم خصوصی کاربران اجازه دانلود رو فقط به شروع کننده اون بحث دادیم.
برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید.
و برای درخواست فایل هم توی منوی اصلی هست.

esmail

کاربر جدید
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

سلام من دیشب اکانتم شارژ کردم شش ماهه طلایی پول از حسابم کسر شده اما اکانتم شارژ نشده توی واتساپ هم به خانم بلبلی پیام دادم هنوز جوابی دریافت نکردم.
میشه لطفا این مشکل رو زود تر حل کنید؟
هیچ چیزی هم نمیتونم دانلود کنم از جمله از این صفحه: وسایل-مورد-نیاز-کارگاه-تعمیرات-لپ-تاپ

ممنون از شما

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,055

سابقه فعالیت:

سلام من دیشب اکانتم شارژ کردم شش ماهه طلایی پول از حسابم کسر شده اما اکانتم شارژ نشده توی واتساپ هم به خانم بلبلی پیام دادم هنوز جوابی دریافت نکردم.
میشه لطفا این مشکل رو زود تر حل کنید؟
هیچ چیزی هم نمیتونم دانلود کنم از جمله از این صفحه: وسایل-مورد-نیاز-کارگاه-تعمیرات-لپ-تاپ

ممنون از شما
سلام مشکل حل شد

Dr Maakan Moradi

دکتر ماکان مرادی
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

با عرض درود, بنده یکی از مشترک های قدیم شما دوستان از خارج از ایران بودم و اکنون تهران هستم. چند روز پیش بعد از مدتها که خاستم اکانت رو شارژ کنم و متاسفانه دقت کافی برای محدودیت حساب کاربری در اشتراک 6 ماه نداشتم. و حالا خواستم از شما دوستان بپرسم آیا راهی برای آپگرید همین حساب به حساب یک ساله وجود دارد و اگر هست. ممنون میشم راهنماییم کنید. که ماوالتفاوت هزینه رو چطور باید واریز کنم؟!

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

با عرض درود, بنده یکی از مشترک های قدیم شما دوستان از خارج از ایران بودم و اکنون تهران هستم. چند روز پیش بعد از مدتها که خاستم اکانت رو شارژ کنم و متاسفانه دقت کافی برای محدودیت حساب کاربری در اشتراک 6 ماه نداشتم. و حالا خواستم از شما دوستان بپرسم آیا راهی برای آپگرید همین حساب به حساب یک ساله وجود دارد و اگر هست. ممنون میشم راهنماییم کنید. که ماوالتفاوت هزینه رو چطور باید واریز کنم؟!
سلام از طریق واتساپ به خانم بلبلی پیام بدید.
09031725866

bist20

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
40

سابقه فعالیت:

سلام
برای تمدید اکانتی که مدتش باقیمانده ، نمیشه از تخفیف عید که گذاشتین استفاده کرد؟

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند