درخواست فایل درخواست فایل پروگرام بایوس مادربرد asus z97 pro gamer

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

Chorsaneh78

کاربر
واکنش‌ها
2

سابقه فعالیت:

سلام به دکتر بایوس عزیز نیازمند فایل پروگرام بایوس مادربرد asus z97pro gamer هستم ممنون میشم کمک کنید

Chorsaneh78

کاربر
واکنش‌ها
2

سابقه فعالیت:

بسیار ممنون مهلا خانم زنده باشید و شرمنده میخوام که کامل بدونم چجوریه واقعیتش من سیستم رو آپدیت کردم یعنی بایوس رو و بعد اپدیت یه گزینه ریست زده بود اونو زدم دیگه سیستم بوت نمیشه یعنی وقتی روشن میکنی ال ای دی قطعات مثلا رم و گرافیک روشن میشه و یه چند ثانیه ای فن ها کار میکنه و خاموش میشه دوباره به نظر شما مشکل از بایوس هست دیگه چون قبل اپدیت هیچ مشکلی نداشت و درضمن توسان برق هم داشتم نمیدونم به خاطر نوسان بوده که اپدیت مشکل داشته یا چی

Ahmad Kor

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
1,762

سابقه فعالیت:

خواهش میکنم، احتمالش هست که از بایوس باشه چون میگید که قبل از آپدیت مشکلی نداشته. در صورتی که راهنمایی دقیق تری لازم دارید لطفا سوالتون رو در قسمت "پشتیبانی فنی دکتر بایوس" مطرح کنید.

پشتیبانی فنی دکتر بایوس

Chorsaneh78

کاربر
واکنش‌ها
2

سابقه فعالیت:

چشم فقط اخرین سوال این فایل که شما لطف کردید گذاشتید همون فایل بایوس سایت ایسوس خودش هست ممنون

Ahmad Kor

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
1,762

سابقه فعالیت:

این فایل دامپ آخرین ورژن رسمی ارائه شده برای این مدل هست و با فایل آپدیت ایسوس متفاوته.

Chorsaneh78

کاربر
واکنش‌ها
2

سابقه فعالیت:

این فایل دامپ آخرین ورژن رسمی ارائه شده برای این مدل هست و با فایل آپدیت ایسوس متفاوته.
نمیتونم دانلود کنم فک کنم اشتراک میخواد ک میترسم جواب نده چون من تعمیر کار نیستم نمیشه فایل رو یه جور دیگه خریداری کنم‌ مثلا صد تومن واریز کنم بعد بگیرم

Chorsaneh78

کاربر
واکنش‌ها
2

سابقه فعالیت:

فقط ر
نده این فایل توسط خودتون تست شده و نتیجه داده و یا ایا خودتون از این فایل ها بکاپ گرفتید شرمنده این سوال هارو میکنم عذر خواهی من رو بپذرید

Ahmad Kor

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
1,762

سابقه فعالیت:

خواهش میکنم، این فایل سالمه. فروش تک فایل نداریم. تنها راه دسترسی به این فایل خرید اشتراک هست.

Ahmad Kor

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
1,762

سابقه فعالیت:

خواهش میکنم. شما و دوستان لطف دارید نسبت به مجموعه ، کاری که در توانمون باشه انجام میدیم. ممنون از انرژی مثبتی که میدید.

Chorsaneh78

کاربر
واکنش‌ها
2

سابقه فعالیت:

خواهش میکنم. شما و دوستان لطف دارید نسبت به مجموعه ، کاری که در توانمون باشه انجام میدیم. ممنون از انرژی مثبتی که میدید.
وظیفه ی ما‌ هم همایت از شما است و همین دلگرمی ها که باعث میشه بهتر هم عمل کرد ممنونم بازهم

Chorsaneh78

کاربر
واکنش‌ها
2

سابقه فعالیت:

مهلا خانم سلام فایل رو دانلود کردیم و رایت کردیم متاسفانه سیستم همچنان بوت نمیشه در ضمن مادربرد rev1.00 هستش

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,291

سابقه فعالیت:

سلام
فایل سالم هست
امکان داره مشکل دستگاه ار بایوس نباشه

Chorsaneh78

کاربر
واکنش‌ها
2

سابقه فعالیت:

سلام اقای همتی والا نمیدونم دقیق سیستم فن هاش روشن میشه وقتی پاور میکنی و بعد شش ثانیه خاموش میشه مشکل ازکجاست بنظرتون بعد اپدیت بایوس اینجوری شو

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند