درخواست فایل درخواست فایل دامپ مودم d-link dsl-2730u h/w ver :c1 f/w ver:ln2_1.00

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

Mehdi Kazemeyni

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
72

سابقه فعالیت:

با سلام و خسته نباشید
لطفا فایل دامپ مودم d-link dsl-2730u h/w ver :c1 f/w ver:ln2_1.00
ممنون

Mehdi Kazemeyni

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
72

سابقه فعالیت:

ممنون ولی این مدلو تست گرفتم جواب نداد فکر کنم دلیلش تفاوت ورژن هست

Mehdi Kazemeyni

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
72

سابقه فعالیت:

فایل فلش که گذاشتین رو میزنم فقط چراغ پاور به صورت قرمز یکسره روشن می مونه
فایل پیوست بکاپ

فایل های ضمیمه

• old2730u.bin
    8 مگابایت · نمایش‌ها: 2

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,066

سابقه فعالیت:

لطفا این فایل رو هم تست کنید

فایل های ضمیمه

• dsl-2730u.bin
    8 مگابایت · نمایش‌ها: 103

mohammad426

کاربر جدید
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

لطفا این فایل رو هم تست کنید
فایل فلش که گذاشتین رو میزنم فقط چراغ پاور به صورت قرمز یکسره روشن می مونه
فایل پیوست بکاپ
ببخشيد فايل bin چطور بايد بريزم روي مودم؟ من مودمم چراغ پاورش يک سره قرمز شده. با لن وصل کردم چنتا ايميج هم روش اپلود کردم ولي بهتر نشد. از فايل هاي يک مودم ديگه با ايسي مشابه هم استفاده کردم بدتر شد.

Mehdi Kazemeyni

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
72

سابقه فعالیت:

دوست عزیز برای پروگرام کردن آی سی بایوس به صورت سخت افزاری به یک پروگرامر نیاز دارین که خارج از بورد بتونین عمل پروگرام رو انجام بدین

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,066

سابقه فعالیت:

behnamsh

کاربر جدید
واکنش‌ها
4

سابقه فعالیت:

behnamsh

کاربر جدید
واکنش‌ها
4

سابقه فعالیت:

داداش به من ایمیل بزن فایل رو و نحوه رفع مشکلت رو برات توضیح بدم انقد اذیت نشی. اگر ادمین مشکلی نداشته باشه..فقط میخوام به دوستمون کمکی کرده باشم چون میدونم چقدر کلافه کننده هست مشکلی که هیچکس نمیدونه دلیلش چیه...

alirezatorfi

کاربر جدید
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

داداش به من ایمیل بزن فایل رو و نحوه رفع مشکلت رو برات توضیح بدم انقد اذیت نشی. اگر ادمین مشکلی نداشته باشه..فقط میخوام به دوستمون کمکی کرده باشم چون میدونم چقدر کلافه کننده هست مشکلی که هیچکس نمیدونه دلیلش چیه...
ممنون داداش اگه یه لطفی بفرمایید همینجا بفرمایید که سایر دوستان هم بتونن از تجربه شما استفاده کنند زیباتر می شود3>

behnamsh

کاربر جدید
واکنش‌ها
4

سابقه فعالیت:

سلام. دوستانی که مودم دی لینک 2730U دارند و ورژن firmware رو به آخرین نسخه ارتقا ندادند، قطعا دچار مشکل قطعی پی‌درپی و ناکارآمدی مودم وایفای هستند. البته این مشکل در مورد تمامی مودم‌ها صدق میکنه. لینک دانلود گذاشتم و میتونید از سایت دیلینک به نشانی D-Link هم دانلود کنیدورژن ۱.۰۷

behnamsh

کاربر جدید
واکنش‌ها
4

سابقه فعالیت:

ممنون داداش اگه یه لطفی بفرمایید همینجا بفرمایید که سایر دوستان هم بتونن از تجربه شما استفاده کنند زیباتر می شود3>
از سایت D-Link ورژن ۱.۰۷ رو دانلود کن به نسخه مودم توجه کن تین برای مدل 2730u1 fw: me هست. از این لینک هم میتونی دانلود کنی البته لینک موقت هست https://pub-00fa5790a3c142428a65f4a7f2fae1b5.r2.dev/17608432/DSL_2730U_57e220cdc9450 (1).rar

alirezatorfi

کاربر جدید
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

از سایت D-Link ورژن ۱.۰۷ رو دانلود کن به نسخه مودم توجه کن تین برای مدل 2730u1 fw: me هست. از این لینک هم میتونی دانلود کنی البته لینک موقت هست https://pub-00fa5790a3c142428a65f4a7f2fae1b5.r2.dev/17608432/DSL_2730U_57e220cdc9450 (1).rar
سپاس از شما منم چند سال پیش این مشکل رو با همین مودم داشتم که بعد از فلش مودم رو ریست کردم و بعد آپدیت کردم در آخر با مرورگر اینترنت اکسپلورر تونستم وارد تنظیمات بشم ، ممنون دوست عزیز از راهنمایی که فرمودین ????❤️

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند