پشتیبانی فنی آیفون جریان کشی آیفون 6s

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی

matinpour

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
10

سابقه فعالیت:

با سلام یه 6s اومده برای تعویض باتری 2 بار براش باتری تعویض کردیم ولی باتری رو خیلی سریع خالی میکنه جریان کشی فکر میکنم داره با شارژی که ایندیکیتور آمپر داره و آمپر کشی رو نشون میده 1.2 آمپر جریان میکشه موقع شارژ .
داغ نمیکنه و همه چیز نرمال کار میکنه .
میشه راهنمایی کنین که چی کار باید بکنم

Mohammad.Reza.Arashfakhr

تیم پشتیبانی
واکنش‌ها
511

سابقه فعالیت:

سلام
آمپری که برای شارژ میکشه نرمال هست
شما یه زحمت بکشین دستگاه رو از طریق منبع روشن کنید و ببینین تو لحظه استارت دستگاه با چه آمپری شروع میشه
اول این رو به من اطلاع بدین
با سلام یه 6s اومده برای تعویض باتری 2 بار براش باتری تعویض کردیم ولی باتری رو خیلی سریع خالی میکنه جریان کشی فکر میکنم داره با شارژی که ایندیکیتور آمپر داره و آمپر کشی رو نشون میده 1.2 آمپر جریان میکشه موقع شارژ .

Milad.Azmoon

کاربر فعال
واکنش‌ها
39

سابقه فعالیت:

سلام وقت بخیر

در مدل آیفون 6S اگر حتی در حالت استندبای هم تخلیه شارژ یا به اصطلاح جریان کشی داشته باشید قطعا ایراد از آی سی U2 هست.
آی سی U2 معمولا فقط با تعویض اوکی میشه.

در این مدل ( یعنی 6S ) اگر تخلیه شارژ دارید به قسمت های دیگه حتی فکر هم نکنید و مستقیما برید سراغ آی سی U2 چون وظیفه شارژ شدن و تخلیه شدن باطری رو این آی سی بر عهده داره.
حالا در مدل ها و برندهای دیگه شاید تفاوتهایی وجود داشته باشه اما در این مدل قطعا ایراد از همین آی سی هست.

موفق باشید

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند