پشتیبانی فنی اندروید تبلت لنوو 3000 تصویر ندارد

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

user1913

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
275

سابقه فعالیت:

سلام عرض خدمت مهندسین و اساتید یدونه تبلت لنوو اوذدند می خواستم ریست فاکتوری کنم سه تا گزینه آورد زدم بوت نرمال الان بالا میاد ولی فقط صدا داره تصویر نداره لطفا راهنماییم کنید ممنونم

فایل های ضمیمه

• IMG_۲۰۲۲۰۲۲۸_۱۱۲۸۳۸.jpg
    4.6 مگابایت · نمایش‌ها: 8
  • IMG_۲۰۲۲۰۲۲۸_۱۱۲۸۱۱.jpg
    4 مگابایت · نمایش‌ها: 9

user1913

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
275

سابقه فعالیت:

اساتید گلم میشه راهنماییم کنید ممنونم

majids1370

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
219

سابقه فعالیت:

فک کنم دستگاه اندروید هستش
فلت تصویر رو چک کنید
دستگاه رو خاموش و دکمه های مربوط به ریکاوری مد رو بگیرید وارد ریکاوری مد بشید اونجا ریست فکتوری و وایپ پارتیشن بزنید امیدوارم راه بیوفته

user1913

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
275

سابقه فعالیت:

سلام فلت تصویر چک شد، ال سی دی چک شد، مشکلی نداشتند کلیدهای ترکیبی هم می گیرم داخل ریکاوری مد نمی ره اصلا تصویر نداره فقط صدا داره. فقط مونده فلش اینا رو میشهبا لپ تاپ بدون باکس مثلا با نرم افزار ادین(odin) فلش زد یا خیر ممنونم

user1913

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
275

سابقه فعالیت:

سلام لطفا راهنماییم کنید ممنونم

Support Staff no.3

تیم پشتیبانی
عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
9,416

سابقه فعالیت:

سلام
حتما برین قطعه فروشی موبایل اونجا مجدد ال سی دی رو تست بگیرین احتمال اینکه با فلش تصویر بره خیلی کمه.
تعمیرکارهای موبایل با باکس مخصوص میتونن فلش کنن ولی نرم افزار رایگان برای لنوو رو من زیاد اطلاع ندارم.

Milad.Azmoon

کاربر فعال
واکنش‌ها
39

سابقه فعالیت:

اگر صدا داره و تصویر نداره چند تا حالت داره :

اولا اینکه ارتباطی به رام و فلش زدن نداره

دوما السیدی رو چک کنید و چند السیدی تست کنید

سوما فلت رابط مادربرد و السیدی رو حتما حتما حتما چک کنید و در صورت موجود حتما چندین فلت رو امتحان کنید

چهارما هم کانکتورهای مربوط به السیدی رو چک کنید ببینید سالم هستن یا نه

پنجم هم اینکه تبلتی که دستتون هست سی پی یو مدیاتک هست و با انواع باکس ها و انواع کرک باکس ها و همچنین با نرم افزار رایگان

Sp Flashtool

هم قابل فلش هست

Milad.Azmoon

کاربر فعال
واکنش‌ها
39

سابقه فعالیت:

بخاطر مشغله کاری زیاد نمیتونم آنلاین بشم اما اگر مشکلتون حل نشد با آقای صفری هماهنگ بشید و کلیپ از داخل و بیرون تبلت برای آقای صفری بفرستید تا من وضعیت تبلت رو چک کنم و بگم کجای کار مشکل داره

user1913

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
275

سابقه فعالیت:

سلام و عرض ادب تمام مراحل بالا چک شد ال سی دی چک شد فلت چک شد سالم بودند مجبور شدم بردم پیش تعمیرکار موبایل گفت مدلش a5500و این مدل فقط سی پی یو خراب می کنه و ۶۰۰تومن می گیرم درستش می کنم به نظر شما عیب از cpuهست یا نه لطفا راهنماییم کنید مچکرم

Support Staff no.3

تیم پشتیبانی
عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
9,416

سابقه فعالیت:

سلام و عرض ادب تمام مراحل بالا چک شد ال سی دی چک شد فلت چک شد سالم بودند مجبور شدم بردم پیش تعمیرکار موبایل گفت مدلش a5500و این مدل فقط سی پی یو خراب می کنه و ۶۰۰تومن می گیرم درستش می کنم به نظر شما عیب از cpuهست یا نه لطفا راهنماییم کنید مچکرم
بله احتمال خرابی cpu زیاد هست .
معمولا همون cpu رو با شابلونش ریبال میکنن و درست میشه.

Milad.Azmoon

کاربر فعال
واکنش‌ها
39

سابقه فعالیت:

سلام.

نه غیرممکنه از سی پی یو باشه چون شما صدای بوت شدن دستگاه رو دارید و فقط تصویر ندارید و هرچی هست مشکل از مدار تصویر هست ( ای کاش تبلت رو میتونستم از نزدیک ببینم )
نه توی این مدل سی پی یوش دخالتی توی تصویر نداره.

توی سیستم خودتون درایور گوشی های مدیاتک رو نصب کنید و تبلت رو در حالت خاموش به سیستم وصل کنید.اگر در دیوایس منیجر با پورت Mediatek vCom شناخت یعنی اینکه سی پی یو سالم هست...

ولی به هر حال ربطی به سی پی یو ندارن و هر چی هست مربوط به مدار تصویر هست و این قبیل مشکلات رو ندیده نمیشه نظر خاصی داد

user1913

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
275

سابقه فعالیت:

سلام ایا راهی هست که تبلت براتون بفرستم

user1913

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
275

سابقه فعالیت:

سلام متاسفانه راه ارتباطی با جناب صفری رو نمی دونم چجوریه ...شما لطف می کنید اگه بخوام ازطریق شماتیک عیب یابی کنم چه گزینه ای را باید سرچ کنم یکی از دوستان می گفت ایراد از آی سی تصویرشه اسم آیسیش چیه و آیا میشه جایی سفارش داد ممنون میشم کمک کنید

user1913

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
275

سابقه فعالیت:

مهندس صفری و مهندس آزمون لطفا راهنماییم کنید مچکرم

user1913

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
275

سابقه فعالیت:

سلام متاسفانه راه ارتباطی با جناب صفری رو نمی دونم چجوریه ...شما لطف می کنید اگه بخوام ازطریق شماتیک عیب یابی کنم چه گزینه ای را باید سرچ کنم یکی از دوستان می گفت ایراد از آی سی تصویرشه اسم آیسیش چیه و آیا میشه جایی سفارش داد ممنون میشم کمک کنید
سلام سال نو مبارک، ماه میهمانی خدا هم مبارک دوستان اگه کسی می دونه لطفا راهنماییم کنید ممنونم

Milad.Azmoon

کاربر فعال
واکنش‌ها
39

سابقه فعالیت:

سلام سال نو مبارک، ماه میهمانی خدا هم مبارک دوستان اگه کسی می دونه لطفا راهنماییم کنید ممنونم
سلام سال نو شما هم مبارک

این قبیل مشکلات رو نمیشه بصورت مجازی حل کرد

اگر براتون مقدور هست این شماره رو در واتساپ ذخیره کنید و تبلت رو بفرستید به آدرسی که در بیو قید شده تا براتون مشکلشو حل کنیم

۰۱۷-۳۳۲۲۱۰۶۱
تعمیرگاه دکتربایوس

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند