درخواست فایل بایوس lenovo e540

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

ebrahim0062

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
38

سابقه فعالیت:

با سلام خدمت شما
من یه دستگاه lenovo e540 دارم با شماره مادربرد aile2 nm-a161 rev:1.0 که دور فنش بالاست و پس از چند ثانیه خاموش میشه من از سایت بایوسش رو دانلود کردم و me region اون رو هم اصلاح کردم چند مورد بایوس هم تست کردم اما به نتیجه نرسیدم با نرم افزار hex editor با نرم افزار hex editor این کار رو انجام دادم اما جواب نگرفتم میخواستم با flash image tool این کار رو بکنم که وقتی فایل me region رو بهش معرفی میکنم ارور میده میخواستم اگه امکانش هست برام این کار رو انجام بدید ضمنا مدل گرافیک دستگاه nvidia n14p-gv2-s-a1 هست

فایل های ضمیمه

• Working dump bios Uup.bin
    8 مگابایت · نمایش‌ها: 1

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,067

سابقه فعالیت:

این فایل بایوس و ایسی رو تست کنید

فایل های ضمیمه

• NM-A161 Rev.1.0 8mb.bin
    8 مگابایت · نمایش‌ها: 4
  • NM-A161 Rev.1.0 4mb.bin
    4 مگابایت · نمایش‌ها: 2

ebrahim0062

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
38

سابقه فعالیت:

سلام مجدد
فایل رو تست کردم جواب نداد من تقریبا همه فایل های تو سایت رو تست کردم جواب نداده مشکل من اصلاح me region هست که با hex editor جواب نداه و زمانی که میخوام با flash image tool این کار رو بکنم موقع معرفی فایل me region ارور میده me region این بایوس 5mbهستش اگه شما زحمت اصلاح اونو با flash image tool بکشید ممنون میشم

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,318

سابقه فعالیت:

سلام مجدد
فایل رو تست کردم جواب نداد من تقریبا همه فایل های تو سایت رو تست کردم جواب نداده مشکل من اصلاح me region هست که با hex editor جواب نداه و زمانی که میخوام با flash image tool این کار رو بکنم موقع معرفی فایل me region ارور میده me region این بایوس 5mbهستش اگه شما زحمت اصلاح اونو با flash image tool بکشید ممنون میشم

فایل های ضمیمه

• Working dump bios Clear ME.zip
    3.3 مگابایت · نمایش‌ها: 4
چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند