درخواست فایل بایوس DELL XPS 9560

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

mojtaba.ma70

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
3

سابقه فعالیت:

سلام و وقت بخیر .
به فایل بایوس دل xps 15 9560 نیاز دارم . فایل های ارسالی روی سایت و تعدادی از سایت های دیگر رو تست کردم ولی نتیجه نداد ، با تعدادی از فایل ها لپ تاپ روشن میشه ولی بدون تصویر هست ، با تعدادی از فایل ها هم چند ثانیه بعد از روشن شدن چراغ شارژ دو بار نارنجی میشه و یکبار سفید که مطابق راهنمای دل خطای cpu fail هست . مشخصات برد ،
cam00/01 la-e331p
Rev 1.0 (A00)
20-10-2016
متشکرم.

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,291

سابقه فعالیت:

سلام
خود دستگاه چه مشکلی داشت؟
لطفا بکاپ ارسال کنید

mojtaba.ma70

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
3

سابقه فعالیت:

سلام و وقت بخیر خدمت مهندس همتی ...
اینطور که گفتند زمان کار با لپ تاپ به یکباره هنگ کرده و تصویر صفحه هم رفته و فقط بکلایت مونده . دستگاه رو خاموش کردند و بعد از اون دستگاه روشن نشده و چراغش دو بار نارنجی و یکبار سفید روشن میشده.
یه سری بررسی های اولیه رو روی برد انجام دادم ولی مورد خاصی رو ندیدم. بعد از پروگرم کردن بایوس خطایی که با چراغ شارژ نشون میداد رفت و لپ تاپ روشن میشه ولی بدون تصویره و اینکه توی این حالت جریانی که لپ تاپ میکشه فرضا از مقدار 1.5 امپر به 1 افت میکنه و ثابت میمونه. ممکنه گرافیک رو نشناسه که متاسفانه راه حلی برای انبورد کردن گرافیک لپ تاپ پیدا نکردم.
بکاپی که ارسال میکنم ،بکاپ اولیه قبل از پروگرم کردن بایوس با فایل های موجود روی سایته.
متشکرم .

فایل های ضمیمه

• Dell XPS 9560.zip
    8.9 مگابایت · نمایش‌ها: 1

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,059

سابقه فعالیت:

سلام و وقت بخیر خدمت مهندس همتی ...
اینطور که گفتند زمان کار با لپ تاپ به یکباره هنگ کرده و تصویر صفحه هم رفته و فقط بکلایت مونده . دستگاه رو خاموش کردند و بعد از اون دستگاه روشن نشده و چراغش دو بار نارنجی و یکبار سفید روشن میشده.
یه سری بررسی های اولیه رو روی برد انجام دادم ولی مورد خاصی رو ندیدم. بعد از پروگرم کردن بایوس خطایی که با چراغ شارژ نشون میداد رفت و لپ تاپ روشن میشه ولی بدون تصویره و اینکه توی این حالت جریانی که لپ تاپ میکشه فرضا از مقدار 1.5 امپر به 1 افت میکنه و ثابت میمونه. ممکنه گرافیک رو نشناسه که متاسفانه راه حلی برای انبورد کردن گرافیک لپ تاپ پیدا نکردم.
بکاپی که ارسال میکنم ،بکاپ اولیه قبل از پروگرم کردن بایوس با فایل های موجود روی سایته.
متشکرم .

فایل های ضمیمه

• Dell.zip
    8.7 مگابایت · نمایش‌ها: 5

mojtaba.ma70

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
3

سابقه فعالیت:

سلام و وقت بخیر.
بابت ارسال فایل جدید سپاسگزارم.
بایوس رو با فایل جدید پروگرم کردم ولی متاسفانه هنوز تصویر ندارم . توی این حالت لپ تاپ تا 1.8 امپر جریان میکشه و بعد از چند لحظه روی 1 امپر ثابت میشه.
لازم هست ای سی های ut2 و ut5 رو مجددا پروگرم کنم؟

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,291

سابقه فعالیت:

سلام و وقت بخیر.
بابت ارسال فایل جدید سپاسگزارم.
بایوس رو با فایل جدید پروگرم کردم ولی متاسفانه هنوز تصویر ندارم . توی این حالت لپ تاپ تا 1.8 امپر جریان میکشه و بعد از چند لحظه روی 1 امپر ثابت میشه.
لازم هست ای سی های ut2 و ut5 رو مجددا پروگرم کنم؟
سلام
بله احتمالا سایر آیسی ها هم باید پروگرام بشه

mojtaba.ma70

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
3

سابقه فعالیت:

سلام مهندس همتی ، عیدتون مبارک ...
آی سی های ut2 و ut5 رو هم پروگرم کردم ولی متاسفانه لپ تاپ تصویر نمیده و چراغ شارژ خطای cpu failure رو نشون میده . مقداری تحقیق کردم و توی چند مدل دل الینور هم همین خطا رو دیدم که مشکلشون سی پی یو بود . احتمالا همین لپ تاپ هم مشکلش سی پی یو هست و عملا نمیشه کاریش کرد .

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,059

سابقه فعالیت:

سلام سال نو شما هم مبارک باشه. :)
بازم ممنونم که اعلام کردین.

mojtaba.ma70

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
3

سابقه فعالیت:

سلام ، وقت خوش. بعد از چند ماه خواستم اعلام کنم مشکل این لپ تاپ با تعویض cpu حل شد. گویا واحد پردازشگر گرافیک اینتل مشکل خورده بود. شاید دوستان مشکل مشابه داشته باشن ، گفتم بدونن بهتره.

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,291

سابقه فعالیت:

سلام
خیلی ممنون که اطلاع دادید

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند