درخواست فایل بایوس asus x542uq rev2.0

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

h.reza1602

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
33

سابقه فعالیت:

سلام، لطفا بایوس لپ تاپ asus r542u به شماره برد asus x542uq rev2.0 با cpu i5 gen 8 و گرافیک nvidia mx940 رو برام ارسال کنید، فایل خودش رو هم ضمیمه میکنم، مشکل دستگه تو نصب درایور گرافیک هستش و چند مدل بایوس دیگه تست کردم یا تصویر نمیداد یا گرافیک nvidia رو کلا نمیشناسه، اما با بایوس خودش تصویر داره، گرافیکشم میشناسه اما هنگام نصب درایور گرافیک یا بلو اسکرین میده یا هنگ میکنه و ... ممنون میشم

فایل های ضمیمه

• Asus X542UQ Rev2.0 i5 gen 8 nvidia 940mx Bios read.bin
    8 مگابایت · نمایش‌ها: 5

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,066

سابقه فعالیت:

سلام، لطفا بایوس لپ تاپ asus r542u به شماره برد asus x542uq rev2.0 با cpu i5 gen 8 و گرافیک nvidia mx940 رو برام ارسال کنید، فایل خودش رو هم ضمیمه میکنم، مشکل دستگه تو نصب درایور گرافیک هستش و چند مدل بایوس دیگه تست کردم یا تصویر نمیداد یا گرافیک nvidia رو کلا نمیشناسه، اما با بایوس خودش تصویر داره، گرافیکشم میشناسه اما هنگام نصب درایور گرافیک یا بلو اسکرین میده یا هنگ میکنه و ... ممنون میشم

فایل های ضمیمه

• Asus.zip
    5.5 مگابایت · نمایش‌ها: 23

h.reza1602

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
33

سابقه فعالیت:

طبق عکسی که ضمیمه کردم ورژن رجیون بایوس قبلی با بایوسی که شما فرستادید فرق داره، میشه بفرمایید چرا؟

فایل های ضمیمه

• x542u.JPG
    x542u.JPG
    100 KB · نمایش‌ها: 9

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,066

سابقه فعالیت:

سلام شما فایل رو تست کردین؟

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,314

سابقه فعالیت:

سلام
این مشکلاتی که شما میفرمایید رو نمیشه با کلیر کردن فایل اصلی درست کرد
یعنی این ایرادها ربطی به ME Region ندارن

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند