پشتیبانی فنی آیفون انواع سرویس آنلاک محصولات اپل

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

Misaagh.Khezri

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
310

سابقه فعالیت:

سلام مهندس خسته نباشید
ممنون میشم درباره انواع سرویسهای آنلاک محصولات اپل یه توضیحی بهم بدین
و تازگیهای هم امکان باز کردن disable mode گوشی های ایفون هست و چطوری میشه اینا رو بدون از دست رفتن اطلاعات درستش کرد
و سایتهای معتبری که میشه مستقیم ازشون این سرویسها رو بدون واسطه گرفت رو معرفی کنید یا نرم افزارهای خاص
با پرداخت ارزی هم برای این سایتها مشکلی نیست
و در نهایت این سرویسها همونجور که آنلاک آی کلود برای آیفون ، آیپد انجام میده آیا برای مک بوک ها هم انجام میده یا سرویس محصولات اپل هکدوم مجزاست؟

Misaagh.Khezri

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
310

سابقه فعالیت:

مهندس نیازمند یاری سبزتان به شدت هستم

Milad.Azmoon

کاربر فعال
واکنش‌ها
39

سابقه فعالیت:

سلام مهندس خسته نباشید
ممنون میشم درباره انواع سرویسهای آنلاک محصولات اپل یه توضیحی بهم بدین
و تازگیهای هم امکان باز کردن disable mode گوشی های ایفون هست و چطوری میشه اینا رو بدون از دست رفتن اطلاعات درستش کرد
و سایتهای معتبری که میشه مستقیم ازشون این سرویسها رو بدون واسطه گرفت رو معرفی کنید یا نرم افزارهای خاص
با پرداخت ارزی هم برای این سایتها مشکلی نیست
و در نهایت این سرویسها همونجور که آنلاک آی کلود برای آیفون ، آیپد انجام میده آیا برای مک بوک ها هم انجام میده یا سرویس محصولات اپل هکدوم مجزاست؟
سلام خدمت شما

خدمات آنلاک آیکلود برای نسخه های مختلف ios متفاوت هست و همچنین برای مدل های مختلف آیفون هم متفاوت هست

برای مثال الان ما سرویس آنلاک آیکلود تحت منو داریم یا آنلاک آیکلود پس از ریستور داریم در برخی نسخه های ios بصورت بای پس انجام میشه یا بای پس با آنتن داریم و همینطور بای پس بدون انتن هم داریم

بازیابی پسورد اپل آیدی های کارتی داریم و و و

اگه بخوام در مورد هر کدوم توضیح بدم که خیلی خیلی بحثمون طولانی میشه و ممکنه شما رو بیشتر سردرگم کنم

اما برای اینکه کار شما راه بیوفته من آدرس یک سایت معتبر رو خدمت ادمین های دکتر بایوس ارسال میکنم که اگر صلاح دونستن در سایت قرار بدهند

این سایت تمامی سرویس های نرم افزاری آیفون رو ارائه میده و از لحاظ بار علمی و از لحاظ قیمت هم در سطح خوبی قرار داره

اما در مورد نکته آخر که فرمودید که آیا سرویس های آنلاک گوشی های آیفون و مک بوک ها یکی هست یا خیر؟؟باید عرض کنم که تا جایی که من کار کردم و اطلاع دارم سرویس هاشون با هم متفاوت هست چون امنیت آیکلود در گوشی های آیفون بر اساس imei اون گوشی قفل میشه اما در لپ تاپ ها چون چیزی به نام imei نداریم پس روش آنلاک کردنشون هم متفاوت هست و به طبع سرویس های آنلاکشون هم با هم فرق خواهند داشت و باز هم تا جایی که میدونم امنیت آیکلود در گوشی های آیفون در سطح بسیار بالاتری قرار داره چون همونطور که گفتم در امنیت آیکلود گوشی های آیفون با شماره imei اون گوشی سر و کار داریم و چون نمیشه imei گوشی های آیفون رو چنج کرد پس طبیعتا با امنیت بسیار بالایی مواجه هستیم

موفق باشید

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,560

سابقه فعالیت:

اما برای اینکه کار شما راه بیوفته من آدرس یک سایت معتبر رو خدمت ادمین های دکتر بایوس ارسال میکنم که اگر صلاح دونستن در سایت قرار بدهند
میتونید همینجا لینک سایت رو بزارید.
متشکرم

Support Staff no.3

تیم پشتیبانی
عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
9,416

سابقه فعالیت:

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند