پشتیبانی فنی اندروید شارژ اکانت اندروید موبایل

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی

unlimited

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
483

سابقه فعالیت:

درود اساتید و تیم دکتر بایوس
من اکانت طلایی 6 ماهه موبایل رو خریداری کردم . اما دریغ از یک آموزش . کلا موبایل تعطیل بود و تیم مجموعه قول دادند که مدت زمانی که این بخش فعال نشه به همان میزان به اکانت من اضافه کنند . اما حالا اخطار تموم شدن زمان عضویت و شارژ مجدد برام اومده . واقعا ادم دلش نمیکشه با این سردی و بی روحی و غیر فعالی این بخش . دوباره اکانتشو شارژ کنه .
باز دم مهندس ارش فخر گرم که یه تعداد اموزش ایفون گذاشتند و استفاده از اموزشهای ایشون چه برای ما که اکانت موبایل داشتیم و چه دیگران فعال بود و فرقی بحال عضویت طلایی و غیره نداشت . ممنون میشم این مورد رو پیگیری کنید . چرا که توقع ما در بخش موبایل این بود که نحوه آموزش تعمیرات موبایل نیز مثل بخش لپتاپ باشه که متاسفانه چنین نبود

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,592

سابقه فعالیت:

من اکانت طلایی 6 ماهه موبایل رو خریداری کردم . اما دریغ از یک آموزش . کلا موبایل تعطیل بود و تیم مجموعه قول دادند که مدت زمانی که این بخش فعال نشه به همان میزان به اکانت من اضافه کنند . اما حالا اخطار تموم شدن زمان عضویت و شارژ مجدد برام اومده . واقعا ادم دلش نمیکشه با این سردی و بی روحی و غیر فعالی این بخش . دوباره اکانتشو شارژ کنه .
باز دم مهندس ارش فخر گرم که یه تعداد اموزش ایفون گذاشتند و استفاده از اموزشهای ایشون چه برای ما که اکانت موبایل داشتیم و چه دیگران فعال بود و فرقی بحال عضویت طلایی و غیره نداشت . ممنون میشم این مورد رو پیگیری کنید . چرا که توقع ما در بخش موبایل این بود که نحوه آموزش تعمیرات موبایل نیز مثل بخش لپتاپ باشه که متاسفانه چنین نبود
سلام وقت بخیر
بخش آموزش های اندروید متاسفانه غیرفعال شد چرا که مدرس این بخش نتونست بازخورد خوبی داشته باشه و مجبور شدیم این بخش رو ببندیم بخاطر این موضوع امیدوارم عذر خواهی ما رو پذیرا باشید. در حال حاضر تمام کاربرانی که اکانت اندروید خریداری کردند 2 انتخاب خواهند داشت:
1- اضافه کردن اعتبار خریداری شده معادل سازی بشه و به اکانت مورد نظرتون تبدیل بشه
2- مبلغ پرداختی مرجوع بشه

هرکدوم مدنظرتون هست اعلام بفرمایید اطاعت امر خواهد شد.

Milad.Azmoon

کاربر فعال
واکنش‌ها
39

سابقه فعالیت:

سلام
از ریشه باید به این مشکل نگاه کرد.
الان سایت بزرگ دکتر بایوس دارای تیم بسیار تخصصی با مهندسان بسیار کاربلد هست ( چون مدت ها در کنار این تیم بزرگ کار کردم میدونم و از نزدیک دیدم که چه مهندسان بزرگ و متخصصی داره )
ولی توی جمعی که تمام کاربرانش تعمیرکاران لپ تاپ و PC هستن و دارن تعمیرات لپ تاپ و مادربرد ویندوز رو دنبال میکنن خب طبیعیه که آموزش های موبایل هرگز نمیتونه در این جمع موفق بشه ( حالا هرچقدرم آموزش هاش تخصصی باشه )
الان توی سایت دکتر بایوس یه فایل بایوس بسیار معمولی هم آپلود بشه خیلی از عزیزان میان و تشکر میکنن و فیدبک های زیادی نشون میده ولی وقتی یه آموزش خیلی خیلی تخصصی و نایاب درمورد موبایل قرار بگیره شاید پنج نفر هم بهش سر نزنن
چرا؟؟
چون اینجا همه دنبال تعمیرات لپ تاپ هستن و چون این عزیزان ورودی تعمیرات موبایل ندارن به طبع دنبال یاد گرفتنش هم نیستن

تنها راهی که دکتر بایوس میتونه در عرصه آموزش های موبایل موفق بشه اینه که یه سایت یا فروم تخصصی آموزش موبایل راه بندازه که توش فقط علاقمندان موبایل حضور داشته باشن ( هرچند دو سه سال پیش آقای مهندس احمد کر قدم بزرگی برداشتن و اقدام به راه اندازی دانلودسنتر فریمور و فایل های خاص موبایل در سطح بسیار گسترده کرده بودن اما بعد از اینکه صدها ترابایت فایل آپلود کردیم متاسفانه بخاطر مشکلات فنی پروژه ناتموم موند که اگه اون مشکلات پیش نمیومد الان دکتر بایوس توی عرصه آموزش و فایل های موبایل با اختلاف زیاد میتونست حرف و آخر رو توی دنیا بزنه )

درمجموع بخوام حرفمو خیلی خلاصه بگم اینه که توی یه تعمیرگاه لپ تاپ هیچ جایی برای تعمیرات موبایل وجود نداره و بلعکس توی یه تعمیرگاه موبایل هم هیچ جایگاهی برای تعمیرات لپ تاپ وجود نداره

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,592

سابقه فعالیت:

سلام
الان سایت بزرگ دکتر بایوس دارای تیم بسیار تخصصی با مهندسان بسیار کاربلد هست ( چون مدت ها در کنار این تیم بزرگ کار کردم میدونم و از نزدیک دیدم که چه مهندسان بزرگ و متخصصی داره )
ولی توی جمعی که تمام کاربرانش تعمیرکاران لپ تاپ و PC هستن و دارن تعمیرات لپ تاپ و مادربرد ویندوز رو دنبال میکنن خب طبیعیه که آموزش های موبایل هرگز نمیتونه در این جمع موفق بشه ( حالا هرچقدرم آموزش هاش تخصصی باشه )
الان توی سایت دکتر بایوس یه فایل بایوس بسیار معمولی هم آپلود بشه خیلی از عزیزان میان و تشکر میکنن و فیدبک های زیادی نشون میده ولی وقتی یه آموزش خیلی خیلی تخصصی و نایاب درمورد موبایل قرار بگیره شاید پنج نفر هم بهش سر نزنن
چرا؟؟
چون اینجا همه دنبال تعمیرات لپ تاپ هستن و چون این عزیزان ورودی تعمیرات موبایل ندارن به طبع دنبال یاد گرفتنش هم نیستن

تنها راهی که دکتر بایوس میتونه در عرصه آموزش های موبایل موفق بشه اینه که یه سایت یا فروم تخصصی آموزش موبایل راه بندازه که توش فقط علاقمندان موبایل حضور داشته باشن ( هرچند دو سه سال پیش آقای مهندس احمد کر قدم بزرگی برداشتن و اقدام به راه اندازی دانلودسنتر فریمور و فایل های خاص موبایل در سطح بسیار گسترده کرده بودن اما بعد از اینکه صدها ترابایت فایل آپلود کردیم متاسفانه بخاطر مشکلات فنی پروژه ناتموم موند که اگه اون مشکلات پیش نمیومد الان دکتر بایوس توی عرصه آموزش و فایل های موبایل با اختلاف زیاد میتونست حرف و آخر رو توی دنیا بزنه )

درمجموع بخوام حرفمو خیلی خلاصه بگم اینه که توی یه تعمیرگاه لپ تاپ هیچ جایی برای تعمیرات موبایل وجود نداره و بلعکس توی یه تعمیرگاه موبایل هم هیچ جایگاهی برای تعمیرات لپ تاپ وجود نداره
پیشنهاد فوق العاده و ارزشمندی دادید????????????ممنون

unlimited

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
483

سابقه فعالیت:

سلام
چرا؟؟

درمجموع بخوام حرفمو خیلی خلاصه بگم اینه که توی یه تعمیرگاه لپ تاپ هیچ جایی برای تعمیرات موبایل وجود نداره و بلعکس توی یه تعمیرگاه موبایل هم هیچ جایگاهی برای تعمیرات لپ تاپ

سلام
چرا؟؟

درود بر استاد عزیز و گرانقدرم
کاملا با فرمایشات شما موافقم و در تخصص بسیار بالای تیم دکتر بایوس شکی نیست و بارها بنده به این موضوع اشاره کردم و همه میدونیم که تیم دکتر بایوس از لحاظ دانش و تخصص نامبر وانه و حرف اول رو میزنه . ولی صحبت اینجاس که وقتی شخصی اکانت موبایل میگیره ، پس حتما در زمینه موبایل فعاله و با توجه به عقبه و پیشینه فنی و تخصصی که از تیم دکتر بایوس دیده ، میخاد تعمیرات تلفن همراه رو هم بصورت حرفه ای و اصولی در دکتر بایوس فرا بگیره و دنبال کنه .
خود من یه تعمیرگاه کامپیوتر و لپتاپ دارم و پسرم هم گذاشتم در نزدیکی خودم در زمینه تلفن همراه شروع بکار کنه . پس نیاز به یادگیری اصولی و تخصصی تلفن همراه هم داریم و از تیم دکتر بایوس درخواست دارم بخش موبایل رو واقعا مثل لپتاپ پر محتوا و فعال نماید . چراکه یواش یواش این بخش هم مثل لپتاپ شلوغ و پر کاربر میشه

unlimited

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
483

سابقه فعالیت:

سلام وقت بخیر
بخش آموزش های اندروید متاسفانه غیرفعال شد چرا که مدرس این بخش نتونست بازخورد خوبی داشته باشه و مجبور شدیم این بخش رو ببندیم بخاطر این موضوع امیدوارم عذر خواهی ما رو پذیرا باشید. در حال حاضر تمام کاربرانی که اکانت اندروید خریداری کردند 2 انتخاب خواهند داشت:
1- اضافه کردن اعتبار خریداری شده معادل سازی بشه و به اکانت مورد نظرتون تبدیل بشه

واپسین ویرایش:

unlimited

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
483

سابقه فعالیت:

سلام وقت بخیر

درود بر شما
اینقدر دکتر بایوس برای من عزیز و گرانقدر هست که نمیتونم در مقابل مادیات قرارش بدم . مبلغ پرداختی من بخاطر حتی یک موضوع هم که از اینجا یاد گرفتم بسیار بسیار ناچیزه و بنده بهیچ وجه این اجازه و جسارت رو بخودم نمیدم که مطالبه مبلغ کنم . چراکه اینقدر آموزشهای خوب و تخصصی و اصولی اینجا یاد گرفتم که به جرات بتونم بگم ممنون تیم دکتر بایوس هستم و سر تعظیم در مقابل اساتید بزرگوار فرو میارم . امیدوارم که تیم دکتر بایوس در زمینه تعمیرات موبایل هم مثل تعمیرات لپتاپ شروع بکار کنه و بقول معروف بتروکونه . بی صبرانه منتظریم و اگر بخش موبایل شروع به فعالیت تخصصی مثل لپتاپ نموده بنده اکانتم رو شارژ کنم . ممنون

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,592

سابقه فعالیت:

درود بر شما
اینقدر دکتر بایوس برای من عزیز و گرانقدر هست که نمیتونم در مقابل مادیات قرارش بدم . مبلغ پرداختی من بخاطر حتی یک موضوع هم که از اینجا یاد گرفتم بسیار بسیار ناچیزه و بنده بهیچ وجه این اجازه و جسارت رو بخودم نمیدم که مطالبه مبلغ کنم . چراکه اینقدر آموزشهای خوب و تخصصی و اصولی اینجا یاد گرفتم که به جرات بتونم بگم ممنون تیم دکتر بایوس هستم و سر تعظیم در مقابل اساتید بزرگوار فرو میارم . امیدوارم که تیم دکتر بایوس در زمینه تعمیرات موبایل هم مثل تعمیرات لپتاپ شروع بکار کنه و بقول معروف بتروکونه . بی صبرانه منتظریم و اگر بخش موبایل شروع به فعالیت تخصصی مثل لپتاپ نموده بنده اکانتم رو شارژ کنم . ممنون
لطفتون پایدار ???????????? حمایت شما برای ما دلگرمی بزرگی هست اعتبار اکانت موبایل اندروید شما معادلسازی خواهد شد و به اعتبار اکانت شما اضافه خواهد شد.
درباره پیشنهادات سازنده ای که امروز مطرح شد یه جلسه کوتاه و مختصر برگزارشد و قرار شد دامین جدیدی برای بخش موبایل مشخص بشه و تمام آموزشهای موبایل به اون دامین منتقل بشه و بصورت تخصصی و جداگانه روی موبایل فعالیت کنیم.
راه اندازی این بخش ممکنه حدود ۲هفته زمان ببره و قاعدتا اطلاع رسانی خواهد شد.
بازم بخاطر پشتیبانی ارزشمند شما همکاران عزیز سپاسگذارم????????

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,087

سابقه فعالیت:

سلام مهندس وقت بخیر . اکانت اندروید 249 تومن بود که معادل اون میشه اکانت طلایی و 6 ماه به اکانت فعلی شما اضافه شد
تاریخ انقضای جدید اکانت شما هست : 2023-04-10

با بقیه دوستانی که اکانت اندروید تهیه کردن فردا هماهنگ میکنم

unlimited

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
483

سابقه فعالیت:

سلام مهندس وقت بخیر . اکانت اندروید 249 تومن بود که معادل اون میشه اکانت طلایی و 6 ماه به اکانت فعلی شما اضافه شد

با بقیه دوستانی که اکانت اندروید تهیه کردن فردا هماه

لطفتون پایدار ???????????? حمایت شما برای ما دلگرمی بزرگی هست اعتبار اکانت موبایل اندروید شما معادلسازی خواهد شد و به اعتبار اکانت شما اضافه خواهد شد.
درباره پیشنهادات سازنده ای که امروز مطرح شد یه جلسه کوتاه و مختصر برگزارشد و قرار شد دامین جدیدی برای بخش موبایل مشخص بشه و تمام آموزشهای موبایل به اون دامین منتقل بشه و بصورت تخصصی و جداگانه روی موبایل فعالیت کنیم.
راه اندازی این بخش ممکنه حدود ۲هفته زمان ببره و قاعدتا اطلاع رسانی خواهد شد.
بازم بخاطر پشتیبانی ارزشمند شما همکاران ازیز سپاسگذارم????????
درود
بسیار بسیار عالی و بی صبرانه منتظر دامین جدید موبایل هستیم . چرا که خود دکتر بایوس بد عادتمون کرده و نمیتونیم و قابل هضم نیست برامون آموزشهای جاهای دیگه رو دنبال کنیم و فقط فقط با آموزشهای اصولی و تکنیکی دکتر بایوس خو گرفتیم و برامون قابل هضمه . بازم از مجموعه و تیم و تمامی اعضای دکتر بایوس تشکر میکنم و خدا قوت میگم بهشون :love::love:

unlimited

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
483

سابقه فعالیت:

با بقیه دوستانی که اکانت اندروید تهیه کردن فردا هماهنگ میکنم
درود بر استاد گرانقدر سرکار خانم بلبلی
استاد عزیز اینکار شما منو ناراحت کرد و معذب . خواهش میکنم این معادلی رو که به اکانت من اضافه کردید ، از اکانت من کم کنید تا من خوشحال شوم . چراکه دکتر بایوس برای خود ماست و حمایت از دکتر بایوس وظیفمونه و اینقدر از مجموعه دکتر بایوس استفاده بردیم که این مبالغ قابل مقایسه نیست با استفاده ای که از مجموعه دکتر بایوس بردیم . و به هیچ وجه راضی به ضرر مجموعه نیستیم و خوب میدانم که هدف و قصد مجموعه ارتقا دانش بچه هاس و حال که در این بین اتفاقاتی رخ بده و مشکلاتی بوجود بیاد که مانع از کار و هدف دکتر بایوس بشه برای من قابل فهمه و میدونم که دکتر بایوس در این زمینه زحمت کشیده و هزینه کرده ولی بدلایلی آنچه را که میخواسته اتفاق نیفتاده و در این بین هم ما وظیفه داریم شریک زحمتهای شما باشیم و بقول معروف همانطور که در سود (فراگیری اصولی تعمیرات ) با هم بودیم می بایست در ضرر و زیان هم با هم باشیم . پس لطفا اکانت معادلسازی شده رو کم کنید تا خوشحال باشم که عضوی از مجموعه دکتر بایوس هستم . و خوشحالم که در کنار شما عزیزان و اساتید گرانقدر دکتر بایوس هستم و میتونم دانشم رو ارتقا و بروز نگه دارم و در زمینه تعمیرات موبایل هم منتظر شروع دامین جدید هستم و حتما حتما هم هرگونه حمایت و کاری که از دستم بر بیاد در این زمینه دریغ ندارم . خدا قوت به همگی

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند