سلام

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی

user1471

کاربر
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

سلام خدا قوت بنده حدود سه ماه فکر کنم شده اکانت اندروید خریداری کردم ولی فقط چندتا فیلم تعویض ایسی گذاشتید اصولی تعمیرات اندروید ندارید

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,592

سابقه فعالیت:

سلام خدا قوت بنده حدود سه ماه فکر کنم شده اکانت اندروید خریداری کردم ولی فقط چندتا فیلم تعویض ایسی گذاشتید اصولی تعمیرات اندروید ندارید
سلام وقت بخیر
بخش اندروید مشکلاتی داشتند که خوشبختانه رفع شدند. زمان گذشته هم به اکانت تمام دوستانی که عضو اندروید هستن اضافه خواهد شد یا مبلغ عودت خواهد شد. جای نگرانی نیست. حواسمون بهتون هست ????

unlimited

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
483

سابقه فعالیت:

سلام وقت بخیر
بخش اندروید مشکلاتی داشتند که خوشبختانه رفع شدند. زمان گذشته هم به اکانت تمام دوستانی که عضو اندروید هستن اضافه خواهد شد یا مبلغ عودت خواهد شد. جای نگرانی نیست. حواسمون بهتون هست ????
درود
امیدواریم که هر چه سریعتر بخش اندروید شروع به فعالیت کنه و اساتید آن همچون استاد آذر فخر باشند که مثل بخش تعمیرات لپتاپ و دسکتاپ ، اصولی و از پایه آموزش های اندروید شروع بشه . آموزشهایی که بتونیم روشهای اصولی عیب یابی گوشی های هوشمند رو فرا بگیریم . با عیب یابی گوشیهای نو بوت و نو پاور آشنا بشیم . با شماتیک خوانی آنها آشنا بشیم . با نحوه ولتاژ گیری گوشیها آشنا بشیم و خلاصه که اصولی یاد بگیریم
چرا که در بازار تعمیرات تلفن همراه شاهدیم که اکثر دوستان آماتوری و طبق تجربه رفع عیب می کنند و به هیچ وجه از ارزش ولتاژهای گوشیها و نحوه ولتاژ گیری و دلایل علمی نو بوت بودن و نو پاور بودن بودن گوشیها اطلاعی ندارند .
ممنون از دکتر بایوس و کادر و اعضای آن که توقع ما رو بالا بردن و دیگه نمیتونیم بصورت آماتوری آموزشی رو فرا بگیریم یا در مغزمون فرو کنیم

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند