شماتیک و بردویو درخواست شماتيك و بردويو لپ تاپ ايسوس

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

Salman

کاربر فعال
واکنش‌ها
12

سابقه فعالیت:

با عرض سلام و خسته نباشيد
يه لپ تاپ ايسوس هست كه كلا روشن نميشه،
ممنون ميشم اگ شماتيك و بردويو رو برام ارسال كنيد
مدل مادربرد: K54C. REV 2.1IMG_20210625_130359.jpg

hosei emami

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
40

سابقه فعالیت:

فایل های ضمیمه

• ASUS K54C_2.1.rar
    161.6 KB · نمایش‌ها: 5

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,303

سابقه فعالیت:

Salman

کاربر فعال
واکنش‌ها
12

سابقه فعالیت:

سلام خسته نباشید
این شماتیک چرا کامل نیست؟
فقط ۶ صفحه ست

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,303

سابقه فعالیت:

Salman

کاربر فعال
واکنش‌ها
12

سابقه فعالیت:

سلام
برای دستگاههای ایسوز شماتیک کامل وجود نداره
فقط بردویو و ریپرگاید موجوده

با عرض سلام مجدد و تشکر از شما
من یه سری تست ها رو انجام دادم که خدمت تون عرض میکنم . ممنون میشم اگر بتونید ادامه مسیر رو راهنمایی کنید

1-دستگاه کاملا خاموش هستش و سوییچ نمیشه

2-روی هیچکدام از سلفها ولتاژ نداریم و در ضمن اهم چک هم انجام شد و هیچ جریانی هم از دستگاه کشیده نمیشه

3-ولتاژ ۱۹ ولت روی جک ورودی و ولتاژ B+ و همچنین ولتاژ ۳.۳ روی دکمه سوییچ موجود میباشند.

4-آی سی کنترلر تغذیه RT8206L چک شد و فقط پایه های Vin و Enable LDO دارای ولتاژ 18.7 ولت بودند و مابقی ولتاژها حاضر نبودند نه ولتاژ 3.3 و نه ولتاژ 5 ولت هیچکدام نبودند.

5- در مرحله بعد روی پایه های 5ولت LDO و 3.3 LDO آی سی عمل اهم چک انجام شد که اهم هر دو پایه حدود 0.9 مگا اهم بود و اهم چک با مولتی متر دیجیتال و از هر دو طرف پراپ انجام شد که مقادیر دقیقا یکسان بودند.

*** البته خدمت تون عرض کنم که طبق گفته مشتری چون پسوورد دستگاه رو فراموش کرده بوده لپ تاپ رو به یه تعمیرگاه دیگه برده که اونجا براش پسووردش رو بردارن اما وقتی رفته تحویل بگیره گفتن دستگاهت روشن نمیشه و متاسفانه مشتری هم هیچگونه پیگیری نکرده و من الان دقیقا نمیدونم که تو اون تعمیرگاه چه بلایی سر این دستگاه آوردن فقط تنها چیزی که به چشم دیدم این بود جای پایه باتری بایوس شکسته بود ظاهرا موقع برداشتن باتری شکسته شده در ضمن باتری هم 2.5 ولت بیشتر نداشت.

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,303

سابقه فعالیت:

با عرض سلام مجدد و تشکر از شما
من یه سری تست ها رو انجام دادم که خدمت تون عرض میکنم . ممنون میشم اگر بتونید ادامه مسیر رو راهنمایی کنید

1-دستگاه کاملا خاموش هستش و سوییچ نمیشه

2-روی هیچکدام از سلفها ولتاژ نداریم و در ضمن اهم چک هم انجام شد و هیچ جریانی هم از دستگاه کشیده نمیشه

3-ولتاژ ۱۹ ولت روی جک ورودی و ولتاژ B+ و همچنین ولتاژ ۳.۳ روی دکمه سوییچ موجود میباشند.

4-آی سی کنترلر تغذیه RT8206L چک شد و فقط پایه های Vin و Enable LDO دارای ولتاژ 18.7 ولت بودند و مابقی ولتاژها حاضر نبودند نه ولتاژ 3.3 و نه ولتاژ 5 ولت هیچکدام نبودند.

5- در مرحله بعد روی پایه های 5ولت LDO و 3.3 LDO آی سی عمل اهم چک انجام شد که اهم هر دو پایه حدود 0.9 مگا اهم بود و اهم چک با مولتی متر دیجیتال و از هر دو طرف پراپ انجام شد که مقادیر دقیقا یکسان بودند.

*** البته خدمت تون عرض کنم که طبق گفته مشتری چون پسوورد دستگاه رو فراموش کرده بوده لپ تاپ رو به یه تعمیرگاه دیگه برده که اونجا براش پسووردش رو بردارن اما وقتی رفته تحویل بگیره گفتن دستگاهت روشن نمیشه و متاسفانه مشتری هم هیچگونه پیگیری نکرده و من الان دقیقا نمیدونم که تو اون تعمیرگاه چه بلایی سر این دستگاه آوردن فقط تنها چیزی که به چشم دیدم این بود جای پایه باتری بایوس شکسته بود ظاهرا موقع برداشتن باتری شکسته شده در ضمن باتری هم 2.5 ولت بیشتر نداشت.

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند