بازارچه قطعات دکتر بایوس

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

mehrzad ghaem maghami

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
802

سابقه فعالیت:

درود بر همه دوستان مخصوصا مدیران و مسئولان سایت خوب دکتر بایوس
یکی از مشکلاتی که همه دوستان تعمیر کار باش درگیرن ، تهیه یک سری قطعات مثل بردها سالم یا داغی ،المانهای روی بردها، قاب ها وحتی ال سی دی یا الی ای دی ها که که در سایت های تامین قطعه قابل تهیه نیست
قبلا جسته گریخته از طرف دوستان مطرح شده و خود مدیریت محترم دکتر بایوس هم بخش هایی بش اختصاص دادن ولی نه خیلی اختصاصی و مجزا
مثلا خودم الان چندین قطعه نیاز دارم که خوب تو سایتای تامین قطعه چندین ماهه که موجود نشده (حتی شامل یه مدل ال ای دی هم میشه)سری edp هست و مدل مشابه زیادی نداره
من پیشنهادم اینه که مدیریت بخشی رو برای بازارچه یا شبیه اون (بسته به صلاح میدریت )قرار بدن تا دوستان بتونن داخلش فعالیت کنن
جایی برای تقاضای قطعات خاص یا جایی برا فروش برد داغی یا جایی برا کسانی که میتونن از سایتهای چینی خرید کنن یا واردات قطعات دارن

من خودم یک بار از جناب عارف خان عزیز خرید کردم و یا دوستی از خودم تعدای المان رو خرید کرد که تجربه بسیار خوبی بود
ولی درخواست خرید راحت و روان نبود و خوب من خودم معذب بودم که قوانین رو دارم زیر پا میزارم
از تمام دوستانم دعوت میکنم پیشنهاداتشونو مطرح کنن تا اگر امکانش هست اجرایی بشه

mehrzad ghaem maghami

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
802

سابقه فعالیت:

یکی از مشکلاتی که همه دوستان تعمیر کار باش درگیرن ، تهیه یک سری قطعات مثل بردها سالم یا داغی ،المانهای روی بردها، قاب ها وحتی ال سی دی یا الی ای دی ها که که در سایت های تامین قطعه قابل تهیه نیست
قبلا جسته گریخته از طرف دوستان مطرح شده و خود مدیریت محترم دکتر بایوس هم بخش هایی بش اختصاص دادن ولی نه خیلی اختصاصی و مجزا
مثلا خودم الان چندین قطعه نیاز دارم که خوب تو سایتای تامین قطعه چندین ماهه که موجود نشده (حتی شامل یه مدل ال ای دی هم میشه)سری edp هست و مدل مشابه زیادی نداره
من پیشنهادم اینه که مدیریت بخشی رو برای بازارچه یا شبیه اون (بسته به صلاح میدریت )قرار بدن تا دوستان بتونن داخلش فعالیت کنن
جایی برای تقاضای قطعات خاص یا جایی برا فروش برد داغی یا جایی برا کسانی که میتونن از سایتهای چینی خرید کنن یا واردات قطعات دارن

من خودم یک بار از جناب عارف خان عزیز خرید کردم و یا دوستی از خودم تعدای المان رو خرید کرد که تجربه بسیار خوبی بود
ولی درخواست خرید راحت و روان نبود و خوب من خودم معذب بودم که قوانین رو دارم زیر پا میزارم
ببخشید کلی ایراد دستوری و املایی هم داره که باز محدودیت زمان ویرایش اجازه نداد اصلاح کنم

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,059

سابقه فعالیت:

سلام مهندس. امیدوارم حالتون خوب باشه.
در نرم افزار فیکس اسمارت، بخش جدیدی تقریبا آماده شده که تا دو،سه روز دیگه فعال میشه به نام انبار یکپارچه. اونجا میتونن همه کالاهای فروشی خودتون رو
ثبت کنند و همه همکارانی که از فیکس اسمارت استفاده میکنند، میتونند ببینند و با هم در تماس باشن.
جدا از این بخش دیگری هم برای درخواست قطعه در فیکس اسمارت اضافه شده که قطعات مورد نیازی که پیدا نمیکنید رو میتونید اونجا ثبت کنید تا فروشنده ها
یا همکارانی که اون قطعه رو موجود دارن با شما در تماس باشن.

fixsmart.co
نرم افزار یکپارچه مدیریت تعمیرگاه حسابداری و انبارداری

mehrzad ghaem maghami

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
802

سابقه فعالیت:

سلام دوست عزیز اگه تهران تشریف دارید از افق میتونید تهیه کنید
درود بر شما و بر همه دوستان
الان بالغ برا یک سال شایدم بیشتر هدسینک u41 (البت مطئن نیست شاید مدل دیگه بود)تو سایت افق و دیگر فروشندها موجودی نداره
در صورتی که شاید دوستان اوراغی اینو داشته باشن و فقط جایی برا دخواست نیست
البت ساده ترینش این بود و خیلی چیزهای دیگه مثل قاب b- k43 یا قاب دیگر از مدلها یا یک مدل خاص از ال ای دی یا.....

mehrzad ghaem maghami

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
802

سابقه فعالیت:

سلام مهندس. امیدوارم حالتون خوب باشه.
در نرم افزار فیکس اسمارت، بخش جدیدی تقریبا آماده شده که تا دو،سه روز دیگه فعال میشه به نام انبار یکپارچه. اونجا میتونن همه کالاهای فروشی خودتون رو
ثبت کنند و همه همکارانی که از فیکس اسمارت استفاده میکنند، میتونند ببینند و با هم در تماس باشن.
جدا از این بخش دیگری هم برای درخواست قطعه در فیکس اسمارت اضافه شده که قطعات مورد نیازی که پیدا نمیکنید رو میتونید اونجا ثبت کنید تا فروشنده ها
یا همکارانی که اون قطعه رو موجود دارن با شما در تماس باشن.

fixsmart.co
نرم افزار یکپارچه مدیریت تعمیرگاه حسابداری و انبارداری
درود بر سر کار خانم بلبلی
ممنونم شکر ،همچنین شما
والا این امکان اگر عملی بشه که بسیار خوب و منحصر به فرده و باید منتظر بود تا اضافه شه
البت یه ایرادی داره (برا من )که اونم کار کردش محدود به اینترنت و سایته(نوع کاربرد اصلیش) که برا من قطعا مشکله
همین الان من نمیتونم بازش کنم (تو مغازه باز میشه)
و خیلی هم صرف نداره فقط برا تامین یه سری کالا های خاص بخام براش هزینه ماهانه بدم و فروش انچنانی هم ندارم که کمکی برا فروشم کنه(اغلب کارم تعمیره و دسته دو)
اگر اپ ویندوز داشته باشه که دیتابیس افلاین داشته باشه و متصل به اینترنت و همان سایت بروز رسانی باشه قطعا براش هزینه میکنم

mehrzad ghaem maghami

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
802

سابقه فعالیت:

یه مثال برا ایرادشم بزنم
فرض بر مثال من بخام دیتابیسی برا مشتریام داشتم باشم
فلان مشتری زنگ بزنه و نیاز به برسی سابقه مشتری باشه
وقتی مطلق نیازت به اینترنت باشه و اینترنت مشکل داشته باشه مکافاتی میشه و خوب من رو وان درایو مایکرسافت تمام سابقه مشتری ها رو دارم و حتی اینترنت قطع باشه یه نسخه افلاین رو سیستم هست(هم خونه هم دوتا سیستم مغازه) و به مشکل بر نمیخورم
یا مشتری میگه یه فاکتور تعمیر یا قبضم بم بدید ،خوب اون موقع اینترنت رانده باید قبض دستی بدی و اینترنت وصل شد باز نیاز وارد کنی و گاها وقت گیر میشه
کلا بستر اینترنت کمی درد سرش زیاده و بهتره به فکر یه نسخه افلاین(با قابلیت بروز رسانی) هم باشید

واپسین ویرایش:

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,558

سابقه فعالیت:

یه مثال برا ایرادشم بزنم
فرض بر مثال من بخام دیتابیسی برا مشتریام داشتم باشم
فلان مشتری زنگ بزنه و نیاز به برسی سابقه مشتری باشه
وقتی مطلق نیازت به اینترنت باشه و اینترنت مشکل داشته باشه مکافاتی میشه و خوب من رو وان درایو مایکرسافت تمام سابقه مشتری ها رو دارم و حتی اینترنت قطع باشه یه نسخه افلاین رو سیستم هست(هم خونه هم دوتا سیستم مغازه) و به مشکل بر نمیخورم
یا مشتری میگه یه فاکتور تعمیر یا قبضم بم بدید ،خوب اون موقع اینترنت رانده باید قبض دستی بدی و اینترنت وصل شد باز نیاز وارد کنی و گاها وقت گیر میشه
کلا بستر اینترنت کمی درد سرش زیاده و بهتره به فکر یه نسخه افلاین(با قابلیت بروز رسانی) هم باشید
محض شوخی میگم به دل نگیرید بعدا مهندس جان خدای نکرده :love:????
آبمیوه گیری دستی خیلی بهتره چون وقتی که برق نیست هم میتونم آبمیوه بگیرم تازه ارزونترهم هست ;)

cbe0bb95-c2f9-4ee6-bd8b-ca0366e0d8a4.png 119836661.jpg

mehrzad ghaem maghami

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
802

سابقه فعالیت:

محض شوخی میگم به دل نگیرید بعدا مهندس جان خدای نکرده :love:????
آبمیوه گیری دستی خیلی بهتره چون وقتی که برق نیست هم میتونم آبمیوه بگیرم تازه ارزونترهم هست ;)

مشاهده پیوست 78863 مشاهده پیوست 78864
درود بر شما و بر همه دوستان

خوب چیزی که قراره نیست انجام بشه(حالا به هر دلیلی ) تلاش من بی فایدس و انجام نخاهد شد پس منم ادامه ندم

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند