نکات قابل توجه در دانلود

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

User78

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
1,437

سابقه فعالیت:

درود بر شما مدیریت محترم دکتر بایوس

بنده حقیر با 3 نکته معمولا مشکل دارم البته در دانلود کردن که فکر کردم حداقل 2 تا از اون ممکنه جنبه عمومی هم داشته باشه

یکی تعداد دانلود های تعریف شده (که روزانه 20 یا 15 تا )
تو شرایط تمدید و امکانات برخورداری یک یوزر اومده 20 تا دانلود روزانه .ولی دیروز برای دوین بار که نیاز داشتم برد ویو دانلود میکردم مثل سال گذشته روی 15 تا محدود شد
و مورد دوم نحوه احتساب ساعت در محدودیت دانلود روزانه است . همین الان ساعت 9.45 صبح دیگه نمیشه دانلود کرد تا عصر حدود ساعت 19.30 به بعد ( چون تعداد 15 بردویو من بعد از 19.30 دانلود کردم ) یعنی امکانش نیست 24 ساعته رو طبق ساعت 24 احتساب بشه و ملاک ساعت 24 هر روز باشه؟
که الان من یه فایل بایوس یا ... که خیلی ضرورت داشت بتونم دانلود کنم
( با اینکه هیچ فرقی نمیکنه برای سایت دکتر بایوس که ملاک 24 ساعته محدودیت ساعت 24 باشه یا بعد 24 ساعت . ولی برای یوزر خیلی قابل توجه و حتی بنحوی بی بهره میشه موقع نیاز ضروری

نکته سوم که در مورد شخص خودم صادقه و حتی مشکل خودمه ولی ممکنه گفتنش کمکم کنه اینه که من از عید به اینور شاید هم زودتر فقط چند فایل حجیم
تونستم بگیرم که تعدادش به تعداد انگشتان یکدست نمیرسه (که یکبار هم به یکی از مدیران محترم منعکس کردم و راهنمایی کردن ولی یک یا دو روز صادقانه جواب داد دوباره نشد و اون هم دانلود با دانلود منیجر هست که فقط تو اینجا دانلود منجر دانلود نمیکنه .

از توجه شما ممنونم

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,558

سابقه فعالیت:

درود بر شما مدیریت محترم دکتر بایوس

بنده حقیر با 3 نکته معمولا مشکل دارم البته در دانلود کردن که فکر کردم حداقل 2 تا از اون ممکنه جنبه عمومی هم داشته باشه

یکی تعداد دانلود های تعریف شده (که روزانه 20 یا 15 تا )
تو شرایط تمدید و امکانات برخورداری یک یوزر اومده 20 تا دانلود روزانه .ولی دیروز برای دوین بار که نیاز داشتم برد ویو دانلود میکردم مثل سال گذشته روی 15 تا محدود شد
و مورد دوم نحوه احتساب ساعت در محدودیت دانلود روزانه است . همین الان ساعت 9.45 صبح دیگه نمیشه دانلود کرد تا عصر حدود ساعت 19.30 به بعد ( چون تعداد 15 بردویو من بعد از 19.30 دانلود کردم ) یعنی امکانش نیست 24 ساعته رو طبق ساعت 24 احتساب بشه و ملاک ساعت 24 هر روز باشه؟
که الان من یه فایل بایوس یا ... که خیلی ضرورت داشت بتونم دانلود کنم
( با اینکه هیچ فرقی نمیکنه برای سایت دکتر بایوس که ملاک 24 ساعته محدودیت ساعت 24 باشه یا بعد 24 ساعت . ولی برای یوزر خیلی قابل توجه و حتی بنحوی بی بهره میشه موقع نیاز ضروری

نکته سوم که در مورد شخص خودم صادقه و حتی مشکل خودمه ولی ممکنه گفتنش کمکم کنه اینه که من از عید به اینور شاید هم زودتر فقط چند فایل حجیم
تونستم بگیرم که تعدادش به تعداد انگشتان یکدست نمیرسه (که یکبار هم به یکی از مدیران محترم منعکس کردم و راهنمایی کردن ولی یک یا دو روز صادقانه جواب داد دوباره نشد و اون هم دانلود با دانلود منیجر هست که فقط تو اینجا دانلود منجر دانلود نمیکنه .

از توجه شما ممنونم
سلام وقت بخیر
درباره تایم ریست ۲۴ ساعت یکبار روی ۱۲:۰۰ بامداد مشکلی نیست در اولین فرصت میگم اعمال کنند مورد دوم تعداد دانلودها روی ۲۰ تا هست فقط برای اعضایی طلایی و پلاتینیوم با اینحال میگید ۱۵ تاست چک میکنم.
مورد سوم که سرعت دانلود هست، توی سیستم مدیریت محتوای فرومی که دکتربایوس روش سوار هست تا به امروز برای دانلود فایلهای حجیم هیچ راهکاری ارایه نشده و میبایست منتظر آپدیت های توسعه دهندگان میبودیم اما تیم برنامه نویسی خودمون چندهفته هست که درتلاشند تا مشکل سرعت دانلود با مرورگر و دانلود منیجر و قابلیت Resume را حل کنن که امیدواریم حداکثر تا ۱۰/۱۵ روز آینده مشکل سرعت دانلود فایلهای حجیم حل شود.
بخاطر تاخیر در پاسخگویی صمیمانه پوزش میطلبم????

User78

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
1,437

سابقه فعالیت:

بسیار ممنون و متشکرم . موفق و پیروز باشید

User78

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
1,437

سابقه فعالیت:

سلام . از صبح دو یا سه تایی اگر اشتباه نکنم بیشتر دانلود نداشتم ( نقشه گرفتم)
الان نیاز به نقشه و برد ویو دارم ارور محدودیت دانلود داد ؟؟

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,059

سابقه فعالیت:

سلام . از صبح دو یا سه تایی اگر اشتباه نکنم بیشتر دانلود نداشتم ( نقشه گرفتم)
الان نیاز به نقشه و برد ویو دارم ارور محدودیت دانلود داد ؟؟
سلام من مشکل رو به برنامه نویس تیم ارجاع دادم
درحال حاضر اگر فایلی لازم دارین لینکشو همینجا ارسال کنید تا فایل رو براتون بفرستم .

User78

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
1,437

سابقه فعالیت:

متشکرم

فایل های ضمیمه

• 2.PNG
    2.PNG
    87.2 KB · نمایش‌ها: 6

User78

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
1,437

سابقه فعالیت:

سلام من مشکل رو به برنامه نویس تیم ارجاع دادم
درحال حاضر اگر فایلی لازم دارین لینکشو همینجا ارسال کنید تا فایل رو براتون بفرستم .
سلام و تشکر از شما
من دقیقا از همون لحظه که تایپک زده بودم نبودم تا امروز که جواب دادم . اینو گفتم رسم ادب رو بجا آورده باشم و سوئ تفاهم نشه

من نبودم جواب تایپک شمارو بدم . ممنون .ببخشید
ولی در مورد مشکل دانلود فکر میکنم همونی باشه که تو تایپک قبل نوشتم . تا جایی که اطلاع دارم سایتها ریست رو ساعت 24 انجام میدن و این مشکلات پیش نمیاد .که جناب دکتر بایوس هم توجه داشتند و همین نظر عنوان کردن و ظاهرا عملی نشده .

بازم ممنونم و پوزش

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,558

سابقه فعالیت:

درباره این موضوع همون موقع که پاسخ شمارو توی اون تاپیک دادم با برنامه نویس تیم صحبت کردم اما بعد از بررسی فرموند که ماژول شمارنده دانلود کدش با خیلی از بخش ها درگیر هست و پیچیدگی زیادی داره و باید سرفرصت بررسی بشه چون اگه کوچکترین باگی باشه دانلود تمام اعضا به مشکل برخواهد خورد.
برای ریست ساعت 12 شب روزانه توی لیست کارای بخش برنامه نویسی هست و سرفرصت اعمال خواهد شد. فعلا که یکماهی میشه نمیان شرکت و ناخوش هستند.

User78

عضویت ویژه پلاتنیوم
واکنش‌ها
1,437

سابقه فعالیت:

از توجهتون . جوابگوییتون بسیار ممنونم . موفق باشید

user3081

کاربر
واکنش‌ها
6

سابقه فعالیت:

با سلام
لطفا برای بنده هم پیگیری شود تا ریست دانلود بنده هم ساعت 24 باشد .
سلام وقت بخیر
درباره تایم ریست ۲۴ ساعت یکبار روی ۱۲:۰۰ بامداد مشکلی نیست در اولین فرصت میگم اعمال کنند مورد دوم تعداد دانلودها روی ۲۰ تا هست فقط برای اعضایی طلایی و پلاتینیوم با اینحال میگید ۱۵ تاست چک میکنم.
مورد سوم که سرعت دانلود هست، توی سیستم مدیریت محتوای فرومی که دکتربایوس روش سوار هست تا به امروز برای دانلود فایلهای حجیم هیچ راهکاری ارایه نشده و میبایست منتظر آپدیت های توسعه دهندگان میبودیم اما تیم برنامه نویسی خودمون چندهفته هست که درتلاشند تا مشکل سرعت دانلود با مرورگر و دانلود منیجر و قابلیت Resume را حل کنن که امیدواریم حداکثر تا ۱۰/۱۵ روز آینده مشکل سرعت دانلود فایلهای حجیم حل شود.
بخاطر تاخیر در پاسخگویی صمیمانه پوزش میطلبم????

سلام
در صورت امکان ، در مورد ریست دانلود لطفا برای بنده هم این امکان فراهم گردد تا دانلودها در ساعت 24 شب ( ساعت 12 بامداد) برایم ریست گردد .
ممنون

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,558

سابقه فعالیت:

با سلام
لطفا برای بنده هم پیگیری شود تا ریست دانلود بنده هم ساعت 24 باشد .

سلام
در صورت امکان ، در مورد ریست دانلود لطفا برای بنده هم این امکان فراهم گردد تا دانلودها در ساعت 24 شب ( ساعت 12 بامداد) برایم ریست گردد .
ممنون
برای تمام کاربران ۲۴ ساعت بعد از آخرین دانلود اعمال میشود.

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند