نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

user1471

کاربر
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

سلام خسته نباشید من اکانت موبایل خریداری کردم الان باز مینویسه شما نمیتوانید وارد بشوید اکانت را ارتقا دهید

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

سلام خسته نباشید من اکانت موبایل خریداری کردم الان باز مینویسه شما نمیتوانید وارد بشوید اکانت را ارتقا دهید
سلام بخش موبایل ان شاالله شنبه/یکشنبه بصورت رسمی شروع بکار خواهد کرد تا اون موقع مشکلات دسترسی ها بررسی و رفع خواهد شد.

سرگل

نیکان سرگل
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

سلام باتشکر
بنده اکانت طلایی خریداری کردم ولی به آموزشها پیشرفته دسترسی ندام

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

سلام باتشکر
بنده اکانت طلایی خریداری کردم ولی به آموزشها پیشرفته دسترسی ندام
سلام برای دانلود نسخه کامل ویدیوها به بخش
مقالات و ویدیوهای آموزشی مراجعه کنید.

user61

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
5

سابقه فعالیت:

سلام.
قسمت تعمیرات اندروید که اضاف شده چرا اکانت ما اجازه دسترسی بهش رو نداره ؟

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

shahriyar098

کاربر
واکنش‌ها
11

سابقه فعالیت:

سلام من یه هفتس اکانت خریداری کردم ولی نمیتونم ویدیو هایی ک دوستان میزارن رو تماشا کنم و میگه شما به اکانت ویژه نیاز دارید لطفا پیگیری کنید.ممنون

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

MARSHAL

کاربر جدید
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

سلام وعرض ادب ضمن تبریک سال نو من یک ویدیو از داخل سایت گرفتم که در اون اشاره به یک مقاله میکنین با نام Electronic symbols abbreviation in laptop shematic و من اونو برای درک بهتر شماتیک هاو بردویوها لازم دارم ولی متاسفانه امکان دانلود یادیدن اونو ندارم لطفا امکان دسترسی شو برام ممکن کنین با تشکر از تیم خوبتون

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

سلام وعرض ادب ضمن تبریک سال نو من یک ویدیو از داخل سایت گرفتم که در اون اشاره به یک مقاله میکنین با نام Electronic symbols abbreviation in laptop shematic و من اونو برای درک بهتر شماتیک هاو بردویوها لازم دارم ولی متاسفانه امکان دانلود یادیدن اونو ندارم لطفا امکان دسترسی شو برام ممکن کنین با تشکر از تیم خوبتون
سلام سال نو مبارک
معادل فارسی نام مقاله رو توی سایت سرچ کنید پیدا میکنید.

MARSHAL

کاربر جدید
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

سلام ضمن عرض عذرخواهی من معادل فارسی شو که(مخفف علامت های الکترونیکی در شماتیک لپ تاپ) میشه رو سرچ کردم اما هیچ مقاله ایی نتونستم پیدا کنم در صورت امکان لطفا بیشتر راهنمایی بفرمایید با تشکر از وقتی که میگذارین

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

سلام ضمن عرض عذرخواهی من معادل فارسی شو که(مخفف علامت های الکترونیکی در شماتیک لپ تاپ) میشه رو سرچ کردم اما هیچ مقاله ایی نتونستم پیدا کنم در صورت امکان لطفا بیشتر راهنمایی بفرمایید با تشکر از وقتی که میگذارین
تمام المان های الکترونیکی و استفاده شده در لپ تاپ و کاربردشون رو در قسمت الکترونیک پایه پیدا میکنید.
اون عنوان مقاله انگلیسی که میگین رو لینکش بفرستید اینجا تا معادل فارسیشو براتون بفرستم

Mehriran85

کاربر فعال
واکنش‌ها
1

سابقه فعالیت:

سلام چرا اکثر ویدیوها اموزشی برای دانلود با اشکال مواجه شدن مشکل خاصی پیش اومده

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

user1439

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
36

سابقه فعالیت:

سلام میتونیم لپ تاب برا تعمیر بفرستیم

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

smartman2020

کاربر جدید
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

سلام من برای حساب کاربری پرداخت انجام دادم ولی زمان برگشت به سایت خطا داد ولی پول کم شد مجدد درخواست حساب کاربری دادم بار دوم و اوکی شد ولی پول اولی برنگشت

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,055

سابقه فعالیت:

سلام من برای حساب کاربری پرداخت انجام دادم ولی زمان برگشت به سایت خطا داد ولی پول کم شد مجدد درخواست حساب کاربری دادم بار دوم و اوکی شد ولی پول اولی برنگشت
سلام عموما تا 72 ساعت به حساب شما برمیگرده / اگر برنگشت با پشتیبانی زرین پال در تماس باشین

user542

کاربر
واکنش‌ها
5

سابقه فعالیت:

سلام به دکتر بایوسیها
شاید دکتر بایوس برای مبتدیها حرفی برای گفتن داشته باشه. شاید بتونید به روشهایی تعمیرات انجام دهید ولی مسلما ( که از نحوه آموزش که به صورت کیس استادی هستش ) روشن است که روش درستی برای گام به گام آموزش دادن ندارید و این کاملا روشن است.
ضعف دکتر بایوس هم همین است ولی تا چند ماه آینده اتفاقات خوبی خواهد افتاد و انشاالله برای تمام ایرانیان طالب علم و عمل در حوزه لپ تاپ و اسمارت تی ویها با کمک دوستان ( بلکه دکتر بایوسیها به تریش اباشون برنخوره و با ما همراه شدن یا شاید ما با اونا همراه شدیم) برای اولین و آخرین بار به تمام ایرانیان ازجمله دکتر بایوسیها و غیره نشون میدیم که وقتی ادعایی میشه و وقتی وجودی به وجود بیاد باید از هر لحاظ کامل باشه و البته در طول زمان رشد کنه و در ایران شاهد رشد علم عیب یابی در سطح چیپ و سیگانالیگ اموزش خواهیم داد و بدونید همین الان داره روش کار میشه و اونم با اساتید برتر هندی و امریکایی و استرالیایی و مالزی و سنگاپور ( فعلا دامنه اساتید اینقدر هستش) اساتیدی که حوزه شهرتشون کل کره است نه فقط یه شهر یا کشور.
امیدوارم ادعای طالب یادگیری و آموزش شما درست باشه که اگه درست باشه خودبخود برای شما دکتربایوسیها این پیام باعث شادی خواهد بود نه تهدید یا تمسخر.
خلاصه این نقد بنده به روش بی روش آموزش در این سایت هستش. با ریختن خروارها نکته بر سر شاگردان بدون چهارچوب آموزشی کامل نمیشه انتظار داشت که روند رشد آموزشی خوبی داشته باشید شاید در زمینه های دیگر روند رشد خوب باشد ولی در آموزش خواهید دید (که شاید الانم دیده باشید و علامتش اینه که در به در دنبال یک روش بهتر برای کامل کردن شاگردان بگردید) روند رشد خوب نیست.
یه تست بگیرید از شاگرداتون و بهشون بگید که مثلا ۱۰ سوال در حوزه های مختلف تعمیرات لپ تاپ ازشون تشریحی ازشون برن تو کارگاه خودشون و راه حل پیدا کنند و ازشون مثلا نمایش روند اتفاق افتادن بوت از وقتی که مثلا اداپتور رو میزنید و بدون زدن دکمه پاور از روی یه عکس مثلا بردن دل با خطوط و شماره نشون بدن که روند بالا امدن چجوری و بعد از زدن دکمه پاور چه اتفاقی میوفته با شماره و خطوط رنگی از فلان ایسی به فلان ماسفت و فلان رگولاتور و....
برای دو سه مدل دیگه که روندشون فرق میکنه و سیگنالینگ خواص خودشونو دارن مثلا اپل و ایسوس و دیگر مدلها ....
چرا یه امتحان نمیزارید تا بفهمید سطح درک شاگردان چقدر هستش؟ شما اگر واقعا دنبال بالابردن باشید باید اینکارو بکنید جایزه هم بزارید مثلا اکانت طلایی رو رایگان بدید و همین روند اموزش رو تا ۳ ماه ادامه بدید (‌ همون کارایی که الان میکنید)‌بعد دوباره یه امتحان دیگه برگزار کنید امتحانی درست و حسابی وگرنه اگه بخواهید یه چیزی بزارید که ۳۰ درصد ازشون جواب بدن و بعد بیاید بکنید تو سرنا که وای بیایید دکتر بایوس اینم نتیجه امتحان و ... اینکارا فایده نداره امروز نباشه فردا این کشتی غرق میشه .
بعد ببینید که من چی میگم اونوقت بیا ادعا کن اینجا قلب تعمیرات ایران هستش. چرا اصلا برای ارزیابی خودتون نه دیگران که چقدر مفید هستید که امتحان سخت و یه روتین سخت برای اینکه معلوم بشه چقدر صداقت دارید برگزار نمیکنید.
خوب حالا دیدید اگر بخواهید درست و درست ترش کنید به فکر من راه حل میرسه ولی به فکر شما نمیرسه؟ اگه رسیده چرا من بی اطلاعم ؟ چرا اینقدر وسیع ولی کم عمق میشوید ؟ چرا کوچک ولی عمیق نمیشوید بعدش اون کار واگذار کنید به زیر مجموعه ای از خودتون بعد یه جوی دیگه و عمق دادن به اون ؟
حرف واسه گفتن زیاده دکتر بایوس منم که اینا رو نوشتم اگه عاقل باشید میدونید که چه خیری توی این حرفا هستش.
انشاالله که خدای لطیف و مهربانم که حتی تاریکی و ناراحتی وجودت حتی گمراهی که بنده در ان قرار دارد بخاطر رشد همان بنده یا موجود است از ان خدایی که بجز خیر ازو چیزی جاری نمیشود میخواهم که رشد خوبی بهتون عنایت کند.
همه چیز درست است همه چیز هم سیاهی هم نور هر دو لطف او هستند و این ابتدای تسلیم است.
من الله توفیق
یک شاهد

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

سلام به دکتر بایوسیها
شاید دکتر بایوس برای مبتدیها حرفی برای گفتن داشته باشه. شاید بتونید به روشهایی تعمیرات انجام دهید ولی مسلما ( که از نحوه آموزش که به صورت کیس استادی هستش ) روشن است که روش درستی برای گام به گام آموزش دادن ندارید و این کاملا روشن است.
ضعف دکتر بایوس هم همین است ولی تا چند ماه آینده اتفاقات خوبی خواهد افتاد و انشاالله برای تمام ایرانیان طالب علم و عمل در حوزه لپ تاپ و اسمارت تی ویها با کمک دوستان ( بلکه دکتر بایوسیها به تریش اباشون برنخوره و با ما همراه شدن یا شاید ما با اونا همراه شدیم) برای اولین و آخرین بار به تمام ایرانیان ازجمله دکتر بایوسیها و غیره نشون میدیم که وقتی ادعایی میشه و وقتی وجودی به وجود بیاد باید از هر لحاظ کامل باشه و البته در طول زمان رشد کنه و در ایران شاهد رشد علم عیب یابی در سطح چیپ و سیگانالیگ اموزش خواهیم داد و بدونید همین الان داره روش کار میشه و اونم با اساتید برتر هندی و امریکایی و استرالیایی و مالزی و سنگاپور ( فعلا دامنه اساتید اینقدر هستش) اساتیدی که حوزه شهرتشون کل کره است نه فقط یه شهر یا کشور.
امیدوارم ادعای طالب یادگیری و آموزش شما درست باشه که اگه درست باشه خودبخود برای شما دکتربایوسیها این پیام باعث شادی خواهد بود نه تهدید یا تمسخر.
خلاصه این نقد بنده به روش بی روش آموزش در این سایت هستش. با ریختن خروارها نکته بر سر شاگردان بدون چهارچوب آموزشی کامل نمیشه انتظار داشت که روند رشد آموزشی خوبی داشته باشید شاید در زمینه های دیگر روند رشد خوب باشد ولی در آموزش خواهید دید (که شاید الانم دیده باشید و علامتش اینه که در به در دنبال یک روش بهتر برای کامل کردن شاگردان بگردید) روند رشد خوب نیست.
یه تست بگیرید از شاگرداتون و بهشون بگید که مثلا ۱۰ سوال در حوزه های مختلف تعمیرات لپ تاپ ازشون تشریحی ازشون برن تو کارگاه خودشون و راه حل پیدا کنند و ازشون مثلا نمایش روند اتفاق افتادن بوت از وقتی که مثلا اداپتور رو میزنید و بدون زدن دکمه پاور از روی یه عکس مثلا بردن دل با خطوط و شماره نشون بدن که روند بالا امدن چجوری و بعد از زدن دکمه پاور چه اتفاقی میوفته با شماره و خطوط رنگی از فلان ایسی به فلان ماسفت و فلان رگولاتور و....
برای دو سه مدل دیگه که روندشون فرق میکنه و سیگنالینگ خواص خودشونو دارن مثلا اپل و ایسوس و دیگر مدلها ....
چرا یه امتحان نمیزارید تا بفهمید سطح درک شاگردان چقدر هستش؟ شما اگر واقعا دنبال بالابردن باشید باید اینکارو بکنید جایزه هم بزارید مثلا اکانت طلایی رو رایگان بدید و همین روند اموزش رو تا ۳ ماه ادامه بدید (‌ همون کارایی که الان میکنید)‌بعد دوباره یه امتحان دیگه برگزار کنید امتحانی درست و حسابی وگرنه اگه بخواهید یه چیزی بزارید که ۳۰ درصد ازشون جواب بدن و بعد بیاید بکنید تو سرنا که وای بیایید دکتر بایوس اینم نتیجه امتحان و ... اینکارا فایده نداره امروز نباشه فردا این کشتی غرق میشه .
بعد ببینید که من چی میگم اونوقت بیا ادعا کن اینجا قلب تعمیرات ایران هستش. چرا اصلا برای ارزیابی خودتون نه دیگران که چقدر مفید هستید که امتحان سخت و یه روتین سخت برای اینکه معلوم بشه چقدر صداقت دارید برگزار نمیکنید.
خوب حالا دیدید اگر بخواهید درست و درست ترش کنید به فکر من راه حل میرسه ولی به فکر شما نمیرسه؟ اگه رسیده چرا من بی اطلاعم ؟ چرا اینقدر وسیع ولی کم عمق میشوید ؟ چرا کوچک ولی عمیق نمیشوید بعدش اون کار واگذار کنید به زیر مجموعه ای از خودتون بعد یه جوی دیگه و عمق دادن به اون ؟
حرف واسه گفتن زیاده دکتر بایوس منم که اینا رو نوشتم اگه عاقل باشید میدونید که چه خیری توی این حرفا هستش.
انشاالله که خدای لطیف و مهربانم که حتی تاریکی و ناراحتی وجودت حتی گمراهی که بنده در ان قرار دارد بخاطر رشد همان بنده یا موجود است از ان خدایی که بجز خیر ازو چیزی جاری نمیشود میخواهم که رشد خوبی بهتون عنایت کند.
همه چیز درست است همه چیز هم سیاهی هم نور هر دو لطف او هستند و این ابتدای تسلیم است.
من الله توفیق
یک شاهد
با سلام و عرض ادب
از اینکه وقت گذاشتید و برامون نوشتید و بگفته خودتون نقد کردید سپاسگذاریم .
محض اطلاع ، دکتر بایوس قبلا آزمون آنلاین برگزار کرده و نتایج آزمونش هم منتشر کرده هرچند ممکنه مورد تایید شما نباشه!
ما بسیار خوشحال خواهیم شد که شما و دوستانتان دامین بزنید و اعلام حضور کنید و طبق فرمایش خودتون (با اساتید برتر هندی و امریکایی و استرالیایی و مالزی و سنگاپور ) دانش فوق العاده تون رو به ما ایرانیان نشون بدید تا ماهم یاد بگیریم! بله! ما همواره درحال یاد گرفتن هستیم دکتر بایوس و شاگردانش ادعایی برای کامل بودن ندارند ما ادعایی برای ژرف بودن دریای دانش مان نداریم ما از همینجا اعلام میکنیم هرکسی میتواند بهتر و درست تر یاد بدهد باکمال میل سر کلاس های او خواهیم نشست و یاد خواهیم گرفت و از آموختن استقبال خواهیم کرد. اما حقیقت این است که کار به عمل است! کار به ما خیلی بلدیم گفتن ها نیست!

من بعنوان مدیریت مجموعه موقعی چنین نقدی را از شما میپذیرم که شما در جایگاهی از آموزش و در مقابل دکتر بایوس باشید و در زمینه آموزش حرفی برای گفتن داشته باشید نه اینکه صرفا یک پیام ناشناس باشید بدون هیچگونه هویت و دامین که ما را میخواهد به چالش بکشد!!!

رقابت شما با ما تا موقعی که در زمینه آموزش وجود نداشته باشید صرفا یک شوخی است.

و در پایان، دوست عزیز این فقط فکر شما نیست که راه حل بهش خطور میکنه! و اینکه پرسیدید " چرا من بی اطلاعم؟" پاسخ تون اینه: چون قرار نیست مطلع باشید!
دوست عزیز ناشناس بیش از این وقت تون رو نمیگیرم و منتظر حضور پررنگ شما (با اساتید برتر هندی و امریکایی و استرالیایی و مالزی و سنگاپور ) خواهیم بود و براتون آرزوی موفقیت میکنم.

با احترام احمد کر
مدیریت دکتر بایوس

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند

user490 , Mojtaba68 , user2821 , ganjar , erfanjon74 , Faraz Fakoori , plusin , user400 , sina rouhani , Saeedveniz , user71 , ramkh86 , donaterlo , sadegh88 , behnam021 , farzad4069 , Blacket , Xamport , user295 , user2063 , user155 , aghidat , user262 , user2052 , sadeghm , User78 , user138 , savian , جواد ب ل , دکتر بایوس , user288 , سرگل , امید مقیسه , Mehriran85 , user1439 , Support Staff no.2 , vahid karimi , MahdiBakhshi , rezagharbavi , Farhadyarmohammadi12457 , PEYMAN ELECTRONIC , user3723 , Farzad Jafari , arMin , PARS EL CO , bo2kh8h , PFA_Yazd , reza390 , SHAHRAM , mousavi , dvbss2 , yhsoft , Support Staff no.1 , user395 , Joopiter , babak noroozi , PARDIS HADI , peymanalimardanii , Misagh , Reza nikan , Arash Abbasi , mh432332 , Siavashm , mahmood13a65 , gholami , Mohammad Sakhipour , shirin , Emdad123 , elimortal_777 , hamid2925 , user245 , mohseni5080 , msanai , user368 , reza_eft , user109 , user452 , imanimanesh , Amin01pc , pooriya1254 , diamond , AliVarasteh , Pezhman , Davood b , hardware , SAiiDTuRk , Masoud-seif , user1106 , unlimited , mehregano , afshingl2000 , arashmoayyedizadeh , Majid1372 , user1471 , navid samadi , user2693 , user1285 , arash_12 , milad-ku , hamid0043712 , user433 , user268 , amirasal147 , Davidfm3070 , asghar1355 , سعید عباسپور , gmorteza25 , Aho0orA , yp1248 , kalantarrashidi , محمد ترحیب , Sisto Co , Mnorellah , شریفی , ropshop , mohsenmirjalili , Mohamad717 , behroozyonesie , Mohammad1382 , mrwahabalemi , KhEmad , user231 , Hamidsayadi , Pctarfand , user477 , Reza fathi , alimohammad , user46 , user3379 , user150 , se7envista2010 , Espadana , user2917 , htesadeghi , shahramghasemi2220 , sobhan123456789 , user77 , Sami_s , user2609 , high comp , Mr Robot , user422 , user373 , saeidmmmd , Hamednasehi , miladfarid , Porya-najafzadeh , Ali Yaghoubi , user346 , sina1376 , 702 , user718 , Alex2022 , temohamadreza , user364 , bist20 , Mamadofski , Sinaa271 , sasansoltani , farhadan , LAPTOP , miladnurani , Arash Hosseini , Asadd112 , Jafareslami , mahdish , drbiosramtin , Moeinaldin , armana2007 , ehsanmalek , DigitalOxin , Morteza_72 , Majid Moradi , user558 , Zaid Tabrize , user261 , mre1362 , 09382069658 , vahid_hosseinii , بابك قناعي , user2627 , ali5520 , emdadaz , soheil , reza128 , hrr1063 , user2051 , user1642 , user200 , Msisamir , parsabostani , user343 , Samandk1 , user152 , Abdul Razeq , emrankh , user375 , Zara94 , mehrzad ghaem maghami , MasouD69 , S-M-KH , Ghasem28 , gskill , uliya63 , mh_star75 , دنیا , akam73 , user189 , Mojtaba1989 , kalima , user1072 , Mojtaba kazemi , user3438 , prince , ZarrinStock , user1186 , Lariche , hadii , Sadjad , blscoir , mohammadmiyar , hossein206 , user165 , Reza48 , aziz007 , user391 , Javad28hy , Fix it , AliRostami , MELODI , alirezataleei , mgolmoradi , adrinraha , raminshabani , user3730 , zarei.amir , reza Gasedi , user3736 , ebrahimbch , mohammad74 , Behrooz79 , data01hw , aminhos , Nikpey , حمیدرضا نادری , sars2004 , avijeh , Saramir , kiarash , user1101 , reza4750 , user164 , mohsen seyedabadi , ali20takm , 313Alialavi , mohsengc , alfatecco , mohammad_hadi , , Hamedzohoorian , احمدی , user1562 , EmdadRayaneh , karokh , mehrab , Hassan ba , kamizhd , user1107 , sadeghloop , mhd_ted , user199 , milad021 , moohamad , reza 66 , mratashi , AzimiA , , mohamad moinian , Masihaa , hood-313 , alitar3 , h.reza1602 , violet , saeid6573 , pouya azizi , mehdi1333 , MahdiEsmaeili , user252 , moriizd , yadcell , sherkou , , Drbido , AH TANHA , mohamad_rzm , al9898 , amir1373 , novin sistem , memanma85 , hamiddelphi , shahtot , ABBAS PAYMOZD , fix1644 , vinafix , mehranED , maximil , masuod64 , Hasanzolfaghari , behnamemsoft , khakshuri67 , user92 , afshin50 , Hossein b , Elham salimi , Arminrezghi , mohamad2023 , user273 , user159 , soroushnajafi , , user402 , heydarnia , Naeem007 , user72 , hamzeh , daniel_sh , Mr Sadr , سهیل عنایتی , mahbodeng45 , mafh0125 , noavar service , saeedproject , smahdypor , mansour , morteza1400 , amirossein , alihooshmand123 , deltop_laptop , rajabiali , user87 , rasool fadavi , AHURA2023 , mohamad_izad , فرهاد , saeed garakani , Vahid Ghobadzadeh , user241 , hadiabc , hadiabc , user442 , Javadhojati , user1282 , tadayon , tadayon , nariman1718 , amirparvini , mortezatayebi , mv2500 , hamidaria , user538 , mohammad168 , hosseinf890803 , user2932 , javad76 , iman naseri , lariche m , user2200 , Sajjadshaker , amiirhossein , Samurai_2001 , amirrostami , zeinali , katebinet , user573 , FSARZAD , Mohd javad , GRC , xsmilingx , hesamhpr , Ramin-m , Reza1004 , arefmard , warcraft1212 , manghosh , reza-f , user174 , Sina_Hmg , raouf , user2891 , bagher33406579 , hk0999955 , user425 , Mohammad_hoseini , SOUROSHSTVG8 , alikhajehamiri , ebyte121 , shapour moh , arsaveh , Mayan , alialam , Behin317 , elshankarimi , user2635 , shahram724 , saeed.jabarpour , BlackBoy , mseraj1395 , mehdisalamni72 , ma_3_taa , AHMADREZAPOORAGHAKOOCHAK , ak1_2004 , mehranhojatian , SASABOURI , smam1379 , Roohia , attaheydarian , hassan234 , Fantech , Shahsvr49 , amirgholipor , user162 , alikheirandish , user1583 , mansouri66 , reza haghbin , Almasbabol , user45 , vahiddvb , farvardin0 , dental2413 , mehrsis1400 , ebrahim63 , IranianPcCenter , masihzmn , yasineyvazi , hosseinmoradian , mahdighokami , TARASHEH , sanchooli , Mohammadreza asoode , pouriakh , s.soltani , vendor , mansour123 , Mohammad12 , majid1997 , nima_zahedi , kiana4141 , ArefMousavi75 , user68 , Negin Service , karpuraa , wolfiran , user147 , elechoti , majid_azizi , Mehrzadalizadeh , user510 , arianfathi , NHH , user3703 , ezat1345 , user875 , farzad77 , user2362 , Mohammad6275 , user209 , hosein77 , Majidizadi , Kamran0618 , polestar1367 , Elec22222 , mohsen_jun_2005 , M-ahmadi , Mousasadr , bobbyz777 , bahman_nn , javadmosayebi , misha_spy , rezafaridi , salehi4111