درخواست فایل درخواست بایوس lenovo g580 la-7981p rev 1.0

raouf

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
36

سابقه فعالیت:

بایوس
qiwg5_g6_g9
la-7981p
rev:1.0
لطفا بایوس و ec

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,615

سابقه فعالیت:

G580 Bios + EC

فایل های ضمیمه

• 2MB.bin
    2 مگابایت · نمایش‌ها: 46
  • 4MB.bin
    4 مگابایت · نمایش‌ها: 50
  • EC.bin
    128 KB · نمایش‌ها: 22
  • دم شما گرم!
واکنش‌ها: raouf

raouf

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
36

سابقه فعالیت:

مهندس جان این فایل دومگی هه نخورد وقتی میزنی هارد حالت بد سکتور میشه لطفا فایل دیگی ای بدین

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,615

سابقه فعالیت:

LA-7981P 2MB

فایل های ضمیمه

• LA-7981P 2MB.BIN
    2 مگابایت · نمایش‌ها: 25

دکتر بایوس

Founder
Admin
واکنش‌ها
5,727

سابقه فعالیت:

raouf

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
36

سابقه فعالیت:

متوجه منظورتون نشدم! هارد حالت بدسکتور میشه یعنی چی؟!
مهندس ایراد این دستگاه اینه که بدون هارد مشکلی نداره هارد که میزاری رندوم ویندوز بوت میشه یا اگه بوت میشه روی لوگوی ویندوز تیک میزنه مثه زمانی که هارد بدسکتور شده و وسط کارم بلو اسکرین میده گفتم شاید از فایل بایس یا ای سی باشه
این فایل دومگی شماروکه زدم بدتر شده کلا رو لوگو ویندوز گیر میکنه

دکتر بایوس

Founder
Admin
واکنش‌ها
5,727

سابقه فعالیت:

مهندس ایراد این دستگاه اینه که بدون هارد مشکلی نداره هارد که میزاری رندوم ویندوز بوت میشه یا اگه بوت میشه روی لوگوی ویندوز تیک میزنه مثه زمانی که هارد بدسکتور شده و وسط کارم بلو اسکرین میده گفتم شاید از فایل بایس یا ای سی باشه
این فایل دومگی شماروکه زدم بدتر شده کلا رو لوگو ویندوز گیر میکنه
چند نسخه دیگه از بایوس رو هم پروگرام کنید دقت داشته باشید " هر سه فایل را پروگرام کنید سپس سیستم را روشن و تست کنید "
با توجه به توضیحات شما پس در هر حالت هارد دیسک شناسایی میشه اما توی بوت شدن مشکل دارید لازم میدانم به این نکته اشاره کنم که وقتی لپ تاپ یا کامپیوتر سوییچ شد و تصویر داد و شروع به لودکردن سیستم عامل کرد از اینجا به به بعدش بایوس وظیفه ش تموم میشه حتی این مورد رو اگه روی مادربردهای دسکتاپی که بایوس شون براحتی در میاد و بصورت زیف هستند میتونید با احتیاط تست کنید! وقتی ویندوز داره بالا میاد آی سی بایوس رو با یه پنس عایق در بیارید و ملاحظه خواهید کرد که هیچ مشکلی توی عملکرد سیستم بوجود نخواهد تا موقعی که سیستم رو ریستارت کنید و سیستم احتیاج به بررسی سخت افزاری هنگام راه اندازی مجدد بشه. علت اینکه این نکته رو بازگو کردم این بود که بگم وقتی بایوس سخت افزارتون رو تست شناسایی گرفت و به مرحله لودشدن سیستم عامل رسید یعنی کارش تموم شده و وظیفه ش تموم شده بنابراین پیشنهاد من اینه که سایر قطعاتتون رو بررسی کنید اما یک احتمال دیگر هم هست که ممکنه مشکل از بایوس باشه اونم اینه که ورژن های بایوس و ec متفاوت باشه و ناهماهنگی وجود داشته باشه که ممکنه برای مادربرد مشکلات عجیب و غریبی پیش بیاره بخاطر همین گفتم " هر سه فایل را پروگرام کنید سپس سیستم را روشن و تست کنید " تاکید میکنم از یک نسخه باشند.
این ویدیو هم ممکنه کمکتون کنه.

• دم شما گرم!
واکنش‌ها: raouf

raouf

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
36

سابقه فعالیت:

چند نسخه دیگه از بایوس رو هم پروگرام کنید دقت داشته باشید " هر سه فایل را پروگرام کنید سپس سیستم را روشن و تست کنید "
با توجه به توضیحات شما پس در هر حالت هارد دیسک شناسایی میشه اما توی بوت شدن مشکل دارید لازم میدانم به این نکته اشاره کنم که وقتی لپ تاپ یا کامپیوتر سوییچ شد و تصویر داد و شروع به لودکردن سیستم عامل کرد از اینجا به به بعدش بایوس وظیفه ش تموم میشه حتی این مورد رو اگه روی مادربردهای دسکتاپی که بایوس شون براحتی در میاد و بصورت زیف هستند میتونید با احتیاط تست کنید! وقتی ویندوز داره بالا میاد آی سی بایوس رو با یه پنس عایق در بیارید و ملاحظه خواهید کرد که هیچ مشکلی توی عملکرد سیستم بوجود نخواهد تا موقعی که سیستم رو ریستارت کنید و سیستم احتیاج به بررسی سخت افزاری هنگام راه اندازی مجدد بشه. علت اینکه این نکته رو بازگو کردم این بود که بگم وقتی بایوس سخت افزارتون رو تست شناسایی گرفت و به مرحله لودشدن سیستم عامل رسید یعنی کارش تموم شده و وظیفه ش تموم شده بنابراین پیشنهاد من اینه که سایر قطعاتتون رو بررسی کنید اما یک احتمال دیگر هم هست که ممکنه مشکل از بایوس باشه اونم اینه که ورژن های بایوس و ec متفاوت باشه و ناهماهنگی وجود داشته باشه که ممکنه برای مادربرد مشکلات عجیب و غریبی پیش بیاره بخاطر همین گفتم " هر سه فایل را پروگرام کنید سپس سیستم را روشن و تست کنید " تاکید میکنم از یک نسخه باشند.
این ویدیو هم ممکنه کمکتون کنه.
مهندس گل مرسی از سایتتون وپیگیری عالیتون هم.نی که حدس میزدم مشکلش بود فایل ec شمارو زدم درست شد ممنون ازتون

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند