درخواست فایل بايوس اورژينال لپ تاپ Hp Porbook 450 G3 DAX63CMB6C0 REV-C

zeuos2020

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
1

سابقه فعالیت:

سلام به همگي
من يه لپ تاپ Hp Porbook 450 G3 دارم كه مشكل بايوس داره، متاسفانه فايل بايوس موجود تو سايت و فايل هاي بايوس از سايتهاي ديگه هيچكدوم روي لپ تاپ جواب ندادن و نتونستم از لپ تاپ تصوير بگيرم. زماني كه فايل بايوس جديد رو رايت ميكنم لپ تاپ كار ميكنه و چراغ caps lock كيبورد 5 بار چشمك ميزنه و بعد از يك دقيقه دوباره همين رويه تكرار ميشه. شايان ذكر تو تمام اين مدت كه لپ تاپ با بايوس جديد روشن ميشه هيچگونه تصويري نميده و مانيتور لپ تاپ كاملا خاموشه حتي بك لايت مانيتور هم روشن نميشه. لطفا منو از راهنماييها مفيد خودتون دريغ نكنيد.
مدل ماربرد DAX63CMB6C0 REV-C

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,601

سابقه فعالیت:

سلام
لطفا بکاپ بایوس اصلی دستگاه رو ارسال کنید

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,601

سابقه فعالیت:

سلام به همگي
من يه لپ تاپ Hp Porbook 450 G3 دارم كه مشكل بايوس داره، متاسفانه فايل بايوس موجود تو سايت و فايل هاي بايوس از سايتهاي ديگه هيچكدوم روي لپ تاپ جواب ندادن و نتونستم از لپ تاپ تصوير بگيرم. زماني كه فايل بايوس جديد رو رايت ميكنم لپ تاپ كار ميكنه و چراغ caps lock كيبورد 5 بار چشمك ميزنه و بعد از يك دقيقه دوباره همين رويه تكرار ميشه. شايان ذكر تو تمام اين مدت كه لپ تاپ با بايوس جديد روشن ميشه هيچگونه تصويري نميده و مانيتور لپ تاپ كاملا خاموشه حتي بك لايت مانيتور هم روشن نميشه. لطفا منو از راهنماييها مفيد خودتون دريغ نكنيد.
مدل ماربرد DAX63CMB6C0 REV-C

فایل های ضمیمه

• 450 G3 update.zip
    5.5 مگابایت · نمایش‌ها: 20

zeuos2020

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
1

سابقه فعالیت:

دست شما درد نكنه ولي متاسفانه تغييري حاصل نشد همچنان همان مشكل قبلي پابرجاست????

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,601

سابقه فعالیت:

لطفا سایر قسمتهای مادربرد رو هم با دقت بررسی کنید

zeuos2020

عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
1

سابقه فعالیت:

لطفا سایر قسمتهای مادربرد رو هم با دقت بررسی کنید
بررسي كرده بودم مشكلي نداشتن تمامي ولتاژها درست بودن ، شماتيك رو با خود برد بررسي كردم به مشكلي بر نخوردم. رم ها رو هم عوض كردم ولي باز تغييري نكرد.

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,601

سابقه فعالیت:

خود چیپ بایوس رو هم بررسی کنید لطفا

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,601

سابقه فعالیت:

اگه تمام فایلهای بایوس که تست کردید نتیجه مشابه داشتن میشه گفت که مشکل از بایوس نیست

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند