مشکل دانلود

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

user94

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
64

سابقه فعالیت:

سلام.با این شرایط دانلود از موزیلا امکانپذیر یست دیگه

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

rezarahimi

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
71

سابقه فعالیت:

سلام به اساتید عزیز بنه تازه عضویت ویژه 6 ماهه طلایی رو خریداری کردم امکان دانلود ویدیو ها رو به من نمیده فقط باید انلاین ببینم ؟

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,279

سابقه فعالیت:

سلام به اساتید عزیز بنه تازه عضویت ویژه 6 ماهه طلایی رو خریداری کردم امکان دانلود ویدیو ها رو به من نمیده فقط باید انلاین ببینم ؟

rezarahimi

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
71

سابقه فعالیت:

سلام مهندس جان سروری که فایل هارو اپلود کردین خیلی ضعیفه سرعت دانلودش خیلی پایینه بعد روی دانلود منیجر قابلیت ایست هم نمیده که به ترتیب بشه 15 تا دانلودی که محدودیت گذاشتین در 24 ساعت رو بشه دانلود کرد حجم فایلها ویدیو های پیشرفته زیاده سرعت دانلود کم اگر میشه این مورد رو ی بررسی کنید برای حلش ممنون

دکتر بایوس

Founder
تیم پشتیبانی
Admin
عضویت ویژه طلایی
واکنش‌ها
5,550

سابقه فعالیت:

سلام مهندس جان سروری که فایل هارو اپلود کردین خیلی ضعیفه سرعت دانلودش خیلی پایینه بعد روی دانلود منیجر قابلیت ایست هم نمیده که به ترتیب بشه 15 تا دانلودی که محدودیت گذاشتین در 24 ساعت رو بشه دانلود کرد حجم فایلها ویدیو های پیشرفته زیاده سرعت دانلود کم اگر میشه این مورد رو ی بررسی کنید برای حلش ممنون
سلام وقت بخیر
پاسخ تمام سوالاتتون خدمتتون عرض میکنم و پیشاپیش از اینکه با ما تماس گرفتید بسیار سپاسگذارم.

1- سروری که فایل هارو اپلود کردین خیلی ضعیفه سرعت دانلودش خیلی پایینه
پاسخ: منابع سرور مون حدود 30% ش داره مصرف میشه هرچند بفکر رفتن به cdn هستیم برای بهبود سرعت دانلود با این حال سرعت دانلود میانگین 1مگابایت بر ثانیه هست با 4g ایرانسل ( اینترنت مورد استفاده بنده ) ممکنه بسته به شرکتی که استفاده میکنید سرعت دانلود تون متغییر باشه.
در ضمن سرعت دانلود ما رو با سرعت دانلودی که از سایتهایی که لینک مستقیم میدن مقایسه نکنید مثل soft98 و... چرا که ساختار فنی سایت های اونا با مل کاملا متفاوت هست.

2-بعد روی دانلود منیجر قابلیت ایست هم نمیده
پاسخ: حق با شماست روی دانلود منیجر قابلیت ریسوم نداره دانلود ها که امیدواریم بتونیم توی آپدیت های بعدی این مشکل رو حل کنیم اما فعلا براش نتونستیم راهکاری پیدا کنیم.

3-که به ترتیب بشه 15 تا دانلودی که محدودیت گذاشتین در 24 ساعت رو بشه دانلود کرد
پاسخ: اکانت شما 6 ماهه هست و زمان برای دانلود زیاد دارید، دنیا فردا تموم نمیشه! ????

4-حجم فایلها ویدیو های پیشرفته زیاده سرعت دانلود کم
برای ضبط ویدیوی با کیفیت قاعدتا حجم فایل هم بالا میره! فایل های آپلودی در سایت همگی حجم شون فشرد شده از این پایینتر بیاریم روی کیفیت ویدیو تاثیر میزاره.
در ضمن برای اینکه به مشکل برنخورید ما ویدیوهای حجیم رو بصورت فایل های500 مگابایتی تکه تکه کردیم.

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند

کاربرانی که این موضوع را خوانده اند